Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

Byłem na spacerku. W godzinę widziałem 4 gymy, podbiłem 3:

-2 czerwone lamusy

-1 żółty lamus

 

Był jeszcze jeden czerwony, ale ma wsparcie dodatkowych dwóch graczy, a sam szef ma Golbata na 400CP, także szybko spier,doliłem xD.

 

Oto moja mafia, Raticate i banda Pidgeotto.

 

bxlnqRq.png

 

Na razie rządzimy na mieście. Jutro kolejny obchód, ciekawe czy odważą się mnie podbić. No i będę miał w planach koksić szczura na tego Golbata.

 

 

 

 

Tak się czuję po każdym zdobytym gymie:

 

hqdefault.jpg

 

 

Śmiechem żartem, chciałbym czuć taką satysfakcję ze zdobywania Gymów w prawdziwych pokemonach.

 

 

 

edit: przed chwilą czerwony kawaler, któremu zająłem gym, odzyskał go. założyłem kapcie i myk pod warzywniak, znowu moje. jeszcze wstawiłem tam mocniejszego pokemona, więc niech marnuje potiony hehehe

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Levelovanie:

-za pomocą cukierków+stardust. Cukierki dostajesz za złapanie pokemona, stardust też ale również za inne rzeczy jak wygrywane walki. I na przykład żeby podwyższyć CP pokemona (czyli go wylevelować) użwasz zawsze 1 cukierka i rosnącą ilość stardustu na każdym levelu

 

Ewolucja

-za pomocą cukierków. Jak masz Pidgeya i dasz mu 12 cukierków, to zmieni się w Pidgeotto. Żeby zmienić go w Pidgeota, potrzebujesz już 50 cukierków.

 

Dobrym sposobem na pozyskiwanie cukierków jest wysyłanie duplikatów złapanych pokemonów do profesora, bo on wymienia te pokemony na cukierki.

 

Walka to zwykłe klepanie w ekran, który pokemon ma wyższe CP, ten raczej wygra, no chyba że uda ci się zrobić unik (przesunięcie palcem) i uda ci się naładować super atak (wtedy zamiast klepania w ekran, przytrzymujesz palec na pokemonie)

 

 

 

 

 

ZNOWU CZERWONY ZJE,B MI PODBIŁ GYMA POD BLOKIEM. CO ZA ŚMIEĆ. Trzeba będzie wieczorem jeszcze raz zrobić sobie spacerek pod warzywniak.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

lslrxcy.png

 

u mnie tak. cukierki inwestowalem w raticate, pidgeota i starmie. Ale tez zaczynam raczej chomikowac, nie ma zbytnio sensu ladowac cukierkow w pokemona ze 100 CP, jesli za pare leveli znajdziesz w dziczy ze 2 razy lepszego.  

 

najlepszy pokestop?

 

WX3Z2is.png

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

tam chu,j w ten level, ograrnij majestat tego ptaka na tle białego domu

 

podbijacie prestiż walcząc swoimi pokemonami na swoje pokemony? polecam.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...