Skocz do zawartości

Stranger Things - Netflix


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Jakas tam recenzja na "Na temat":

http://natemat.pl/185671,piec-dni-po-premierze-stranger-things-uznawane-jest-za-najlepszy-serial-netflixa-dla-mnie-ten-horror-to-nuda-i-kicz

Oczywiscie kazdy moze miec swoja opinie, ale...

 

 

O dalszym rozwoju fabuły dowiedziałam się już z Wikipedii, bo naprawdę nie miałam zamiaru kontynuować seansu.

xD

Odnośnik do komentarza

Co to za super tajna baza rzadowa z ktorej nawet dziecko moze uciec(tak samo latwo wejsc)? ale dzieki tej smiesznej rurze mozna bylo pchnac fabule z jak sie okazuje nie do zabicia szeryfem. 

8 letni kwantowi geniusze przechytrzajacy rodzine,miasteczko, nawet rzad! ale z drugiej strony niedostrzegajacy zagrozenia jakie niesie walka z potworem, to samo te nastolaty. Nancy widziala potwora i dalej na niego napiera bo powziela bejsbola pierwszy raz do reki xD 

To jak 11 przekoziolkowala vana ktory najwidoczniej chcial ich jakze efekciarsko przejachac, tak samo cale to ujecia na zbrojenie sie specialforces, to wszystko wyglada cool ale oni tam nie jechali po to zeby ja zabic, tylko odzyskac chyba ? Tez slabo sie do tego przygotowali, powinni zatrudniac wiecej osmiolatkow. 

Zwierzaka przyciaga pare kropel krwi co powinno rownac sie z wiadomo czym (mass murder), poza wychodzi tez ze kevin sam w domu rozwaliby tego leszcza.

Sie tez pytam jak jest taki prosty przepis na osobe o specjalnych zdolnosciach  dlaczego tam nie ma jeszcze armi psychicznych.

 

Natomias nie wiem czemu ludzie placza o to nieszczesne CGI 

Edytowane przez chmura
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

mnie zawsze rozwalaja takie minusy rzekome - to w ogole nie powinni robic tego serialu jesli mialby byc realistyczny bo nie ma szans przeciez by gromadka gowniakow wykiwala rzadowa komorke :D

 

ludzie zapominaja, ze czesto sama koncepcja i pomysl na serial/film wrecz narzuca pewnie luki scenariuszowe bo inaczej fabuly sie nie zbuduje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezu jak mnie irytuje jak ludzie na sile szukają realizmu w serialach / grach i robią z tego minusy, jakie to trzeba mieć smutne życie, żeby po prostu nie można było oddać sie rozrywce

 

Serial jest mega ku,rwa wyje,bisty, imo lewitujący millennium falcon wyglądał spoko i ogólnie efekty sa bdb

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kubson odnosił sie do posta chmury 

 

wtrącenie o CGI dotyczy innego tematu ;)  CGI jest słabe i już (a za 5 czy 10 lat bedzie wyglądać jeszcze gorzej), w zasadzie wszystko oprócz latającego Vana i drugiego latającego obiektu można było wykonać tradycyjnymi metodami, Wtedy serial jako hołd dla kina nowej przygody zyskałby niesamowicie nawet przy ewentualnej lekkiej sztuczności.  Otworzyłoby mu to również drogę do stania się kultowym na miare Bliskiego spotkania trzeciego stopnia i ET

Edytowane przez asax
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jezu jak mnie irytuje jak ludzie na sile szukają realizmu w serialach / grach i robią z tego minusy, jakie to trzeba mieć smutne życie, żeby po prostu nie można było oddać sie rozrywce

 

Serial jest mega ku,rwa wyje,bisty, imo lewitujący millennium falcon wyglądał spoko i ogólnie efekty sa bdb

Nie zrozumiales mnie, ja nie szukam realizmu w komiksowej opowiesci, tylko madrze napisanego, nieobrazajacego swoja prostota scenarusza , a nie pojscia na latwizne, po najmniejszej lini oporu. Ale widac liczy sie grafika opss CGI xD

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jezu jak mnie irytuje jak ludzie na sile szukają realizmu w serialach / grach i robią z tego minusy, jakie to trzeba mieć smutne życie, żeby po prostu nie można było oddać sie rozrywce

 

Serial jest mega ku,rwa wyje,bisty, imo lewitujący millennium falcon wyglądał spoko i ogólnie efekty sa bdb

Nie zrozumiales mnie, ja nie szukam realizmu w komiksowej opowiesci, tylko madrze napisanego, nieobrazajacego swoja prostota scenarusza , a nie pojscia na latwizne, po najmniejszej lini oporu. Ale widac liczy sie grafika opss CGI xD

 

 

Po linii najmniejszego oporu*

Odnośnik do komentarza

No, obejrzane. Pierwszy serial od dawna jaki wciągnąłem, pękło w 3 dni. Zaje,biste, co tu dużo mówić. CGI słabe, fabuła miała dziury, ale... co z tego? Taka jest konwencja i po prostu chyba trzeba się z tym pogodzić by się naprawdę fajnie bawić. Nie przegięli z cliffhangerami, nie było przesadnie głupio, a za to wciągająco, intrygująco. Fajnie skończyli pierwszy sezon domykając dobrze wątki, ale zostawiając sobie furtkę na później. Czekam na drugi sezon, bawiłem się przednio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...