Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A nie, sorry, otwiera sie nowy quest za 15 energii i tam walczysz. Miasmatic grotto to przedostatnia lokacja z 3 wyspy przeciez.

 

20 summonow, Zidane sie trafil, Vivi x4, shantotto x2, Kain, Roselia, cloud of darkness i masa smieci. Chcialem Amaranta jeszcze, ale trudno. 

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi wypadła tylko Lani - szrot.

Na szczęście z tego eventu z postaciami z FFIX wypadł mi Vaan :).

 

W ten wkeend dokonałem największego odkrycia w FFBE - można teleportować się do ludzi od questów - masakra! A ja ku*wa chodziłem i się wku*wiałem, że muszę szukać po całej mapie bo nie pamiętam kto jaki mi quest dał.

 

Dochodziło nawet do takiego momentu, że miałem już dawno quest zrobiony a nie oddany, bo nie chciało mi się szukać typa po mapie.

No ja yeti dosłownie:).

 

Rzygam już Phantom Forest no ale Ifrit już na 25 więc jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi w tej grze paska ATB, niestety zawsze jest tak, że my jako pierwsi atakujemy wszystkimi postaciami a potem przeciwnicy. Jak walczymy z bossem to najczęściej jest tak, że potrafi on 2-3 razy pod rząd zaatakować właśnie przez brak paska ATB - żeby walczyło się trudniej.

 

Widziałbym bardzo w tej grze taki pasek, coś na wzór FFX, wprowadziłoby to więcej elementów taktycznych bo obecnie potyczki z normalnymi potworkami to jedno i to samo. Postacie mogłyby zyskać statystykę SPD oraz niektóre czary typu haste, slow itd. No ale nie można mieć wszystkiego - bez tego i tak gra jest bardzo dobra. 

 

No Freya i Garnet - tylko ciekawe czy będą dobre w tej grze, wydaje mi się, że Freya to będzie taki może trochę lepszy Kain a Garnet - ciekawe ciekawe...

 

Ja się już wku*wiam bo 3ci raz pod rząd dali mi beznadziejną Lani...

 

Powinni coś też zrobić ze skillami atakującymi bo w sumie teraz ofensywa fizyczna w tej grze sprowadza się tylko do jednego ataku Barrage i postacie, które go mają znajmują pierwsze 5 miejsc w rankingu tylko ze względu na ten atak, przydałoby się w tym aspekcie jakies urozmaicenie.

 

No i mam nadzieje, że doczekam się w końcu postaci z moich ulubionych FF czyli VII,VIII i X!

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

No kurde powiem Ci, że na uberów się jeszcze nie pcham poza tym smokiem białym co był 1szy, Espery jeszcze przede mną.

Jednak koloseum na INT: jestem obecnie na rank A4 i każda walka wygląda tak samo.

Kefka heartless angel zabiera wszystkim mobom 3/4 hp i dobijam Garlandem z darkenss'a i koniec walki. I tak 95% walk w tym koloseum u mnie wygląda. Bossowie też prości.

 

No to tak jak Amarant z wskrzeszaniem, który jest topowym tankiem teraz:P, jak dadzą Garnet jeszcze Curaje i coś w stylu Cheera czy Focusa to będzie cacy :P (muszę tą Finę w końcu wywalić bo nie ma trusta i ogólnie wolałbym kogos innego ale kurde nie mam szczęścia w losowaniach :().

 

To jak tam są tzn, że tu nie może być? :o

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Trafiłem Zidana i olałem. Chce Amaranta, Freye i Garnet, bo Vivi i Zidane są, no ale na bank nie trafie. Chcialem kupic troche lapis bo gra fajna, ale 200zł za 10 summonow to przegiecie.

 

Wpadla recka na hero ring, trzeba teraz matsy pofarmic.

 

To jak tam są tzn, że tu nie może być? :o

Lightning jest w obu, wiec to raczej nie problem. Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no ten banner słaby ale kurde za 1szym razem wypał Vaan i się podjarałem... a teraz mam za to karę w postaci 3x Lani :/


 


Te ceny skrzynek są kosmiczne, zupełne z D U P Y.


 


Mi brakuje 4 osiągnięć na Hero Ring, jeszcze poczekam :(


 


Viviego dorwałem wcześniej jednak boli mnie trochę, że u niego na ten moment są 4 gwiazdki max.


Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...