Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

Ifrit zrobiony na 2 gwiazdki - walka banalna ale to dlatego, że podchodziłem do niego 5 postaciami na max levelu - 80.

 

Nowy boss z Vortexu też ubity - ten co wygląda jak Behemonth, po walce daje za(pipi)isty miecz 82ataku i 23mag (j.w.), walka też prosta tylko trzeba przeżyć meteora, z buffami bez problemu.

 

Niestety pech w losowaniu nadal za mną chodzi wczoraj 4 gwiazdkowy Kain, dziś 3 gwiazdkowy Kain... :frog:

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja na szczęscie pozapraszałem wielu randomów do znajomych co mają Chiruzu i mam chyba z 5 typków takich :sir:

Jeden ma prawie 300 ataku więc Barrage niezle dawał w walce z tym nowym bossem, choć chyba Kefka najlepszym swoim atakiem więcej zabierał akurat w tej walce.

 

PS

 

Też wyłączyliście animacje ataków? Jak odpalałem za dużo ataków (najczęściej działo się to przy limitach) na raz to mi gierka mocno zwalniała i potem wszystko chodziło jak w slowmotion, szczególnie zwiedzanie lochów jakby postać dostała slowa... Musiałem je wyłączyć.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

LG K10 szału nie ma, w większości przypadków gra chodzi dobrze, tylko właśnie jak odpalam na raz dużo ataków/limitów z animacjami.

W sumie już się przyzwyczaiłem grać bez tych animacji.

 

Pół wypsy, bez miast? eee tym to już się ekipa ffbe nie pochwaliła! Z tym summonem to się spodziewałem, że nie będzie bo jak ostatnio dawali to się mocno pochwalili Ramuhem, a teraz w tym aspekcie była cisza.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jakbyś miał Amaranta (ze wskrzeszaniem) to wtedy Roselia by mogła zostać bo chyba lepsza od Garnet bo tak na prawdę summonów się b. rzadko używa.

 

Kurde ten mój pech jest ciężki bo ja już nie liczę na konkretna postać - chce jakąkolwiek z Barrage i jakąś Healerke - czy to tak wiele?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

uzylem tych darmowych ticketow - lani, kain, shantotto, cerius i garland. Niezła bieda.
Kaina tylko zostawie, bo w japonskiej wersji dostał 5 gwiazdke i podobno jest kozak, trzeba tylko poczekac.

mapki do nowych lokacji, bardzo dobre spoty do farmy matsow na hero ring, duzo lepsze od poprzedniej wyspy

 

yQvKuR5.png

 

1hwTty3.png



 

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze podbiję 2 postacie i dostanę trofeum za levelowanie postaci i receptę na Hero Ring to będę farmił na tych mapkach:)

 

Z tego co spr to Garnet też ma Curaję więc wychodzi na to, że jest najlepsza z healerów.

 

Masz jakąś dobrą stronkę z wszystkimi unitami? - chodzi o te co są w wersji japońskiej. Znalazłem tylko stronki z krzaczkami i google translate musiałem używać.

Bo właśnie chciałbym wiedzieć kogo zostawiać, kto będzie dokokszony w przyszłości itp.

 

Nie miałeś takiej tragedii z losowaniem Cerius i Garland przecież nie są tacy źli.

Odnośnik do komentarza

Uzywam tylko tej wiki https://exviuswiki.com/Kain

jak trafiam nowa postac to sprawdzam ja, na dole jest zawsze info ile ma gwiazdek w jp wersji

 

 

 

Nie wiem czy ktos oprocz mnie jeszcze w Mobius FF tutaj gra, ale zapowiedzieli multi dla globala. W multiplayera na telefonie jeszcze nie grałem

 

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Już miałem te grę wy*ebać bo to co mi losuje to jest jakaś kpina... chyba od 30 losowań nie wydropiło mi NIC ciekawego same gówna!

Wku*wiłem się i wywaliłem cały lapis, wszystkie tikety na summony i dalej nic... takie gówna lecą, że ja aż nie wierzę, to jest wręcz niemożliwe, że mam np.: 5 Galufów, 4 Penelo, 4 Anzalemów - a np.: 0 Cloud of D, 0 Chiruzu, 0 WoLa, 0 Artemiosa - 0 cokolwiek co by nie było zje*banym gównem.

Przecież najlepsze unity nie mają mniejszej szansy na wylosowanie... więc wtf?

 

A zawartość nowego kontentu to jakaś kpina ja bym powiedział, że to jest normalnie z 1/3 mapy.

 

Trochę słabo, że do każdego ałejkingu powyżej 2 gwiazdek potrzebny jest sacred crystal, mogli by to jakoś bardziej urozmaicić, bo znacznie więcej mam holy crystal, który teoretycznie ma być rzadszym materiałem.

 

Co do mobiusa to sprawdzę czy mi w ogóle pójdzie i obczaję, ale czarno to widzę :P

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Będzie można w końcu maksować ten trust :)

Nie wiem co wy za fazę macie na te postacie z ff9.Każdy odradza ten banner (7 charow na banner to przesada,jakiś procent ze wylosujesz to czego chcesz)do tego Ci bohaterowie nie mają 6 gwiazdek w jp,co za tym idzie będą bezużyteczne za jakiś czas,jak zrobią 6 star na świecie...

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Freya i Garnet na bank nie mają 6 gwiazdek.Tu nie chodzi o to czy jaraja czy nie,skoro w przyszłości postacie mają mieć po 7 k hp i 100lvl,to nadal uważasz, że bossowie będą się składać od tych słabszych charow? :)

Edit : Aaa nie doczytałem, te summony po 250 to i ja robie xD

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam podjarki na postacie z ff9, więc nie wiem czemu liczba mnoga ader - jednak wychodzę z założenia takiego jak shen nie ma co kisić ogóra, zresztą ja mam dużą biedę w unitach i już mnie to od kilku tygodni denerwuje więc spamuję lapisem gdzie się tylko da.

Z każdego bannera może polecieć dosłownie wszystko więc biorę pierwsze lepsze - bo w statystykę przestałem wierzyć.

Odnośnik do komentarza

Ja mam obecnie na 80 lvlu:

Warrior of Light,Cloud Of Darkness,Lenna,Vaan,Tellah,Fina

Z postaci które leveluje:

Zidane(już niedługo będę w końcu mógł mu trust wymaxować),Kuja,Garland,Artemios x2

Czekam na wrzesień z wywieszonym jęzorem,myślałem,że tego trusta nie da się nigdy wbić,a tu taki event :)

Żałuję wywalenia Locke'a,dla fuzji.Rising Sun by się przydało :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...