Skocz do zawartości

Iron Fist - Netflix


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale prawdę napisał. Owe seriale są na tak niskim poziomie, że nie wiem co ludzie w nich widzą. 

flash, supergirl i podobne badziewia tak ale te marvelowskie od netflixa trzymały poziom. Tylko Cage troszkę go zaniżył. Tutaj obawiam się po tych recenzjach ale sam sprawdzę. Cage mimo niższego poziomu i tak mi się podobał . 

 

mhmm, tak, padlina pt jessica jones jest ok xD ostatni raz sie dałem nabrac. Super siłaczka mocujaca sie z osiłkami, lepsze niz zapasy transformersów z ludzmi   wkomiksach.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość ragus

Jezu, jak trzeba swojego czasu nie szanować, żeby te śmieciowe superbohaterskie seriale oglądać

 

 

 

co ty gadasz, polecam Gotham

 

 

 

 

 

jeden odcinek tylko, żeby się posikać ze śmiechu, że w XXI wieku można wypuszczać takie gnioty

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Po dwóch odcinkach jest całkiem nieźle, a pod koniec drugiego już zaczyna się właściwa akcja. Oglądałbym dalej ale padam na ryj. 

 

Aczkolwiek niektóre postaci są słabo napisane i na silę wciśnięte. No i czasami walki wyglądają kiczowato.  

Odnośnik do komentarza

Jak ja bardzo gardzę recenzentami filmowymi i serialowymi. Tak bardzo... . Przez tych debili podszedłem do serialu z dystansem i uprzedzeniem, mimo iż był najbardziej wyczekiwaną przeze mnie pozycją na Netflixie w ostatnich kilku miesiącach.

 

To co pisali o Iron Fist nie ma żadnego przełożenia w rzeczywistości. Jest zdecydowanie lepiej niż w Cage'u, oglądam z zaciekawieniem mniej więcej jak drugi sezon Daredevila. Bardzo dobrze nakręcony (choć są wpadki przy niektórych scenach walki, które są powolne, jakby ich nie przyspieszyli przez co widać odegraną choreografię). Fabuła na razie nie ma żadnych dłużyzn o których pisali. One były w LC i JJ. Ale na tych debili aż szkoda strzępić ryja.

 

Mój największy zawód jak na razie to wejściówka. Najsłabsza ze wszystkich netlixowych seriali Marvela, bez polotu.

 

No i Joy... mógłbym na nią patrzeć bez końca.  :wub:

 

Czekam aż pojawi się Claire :)

 

Mimo, że wszystkie seriale Marvela i Netflixa są połączone, tutaj najbardziej wymagana jest znajomość Daredevila.

 

Jest bardzo dobrze, a w tym roku jeszcze Punisher i Defenders. :D

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem niskich ocen, np. na takim IGN, który wyżej ocenia Arrowa, Flasha, Legends of Tomorrow i Supergirl. ;D Po 3 odcinkach nie widziałem nic wybitnego, ale ogląda się to bardzo dobrze, o żadnym poważnym obniżeniu lotów marvelowej części MCU nie ma mowy. Danny bardzo spoczko ziomek, powinna być chemia z Lukiem Cagem, mam nadzieję, że po Defenderach zobaczymy jeszcze Heroes for Hire.

Odnośnik do komentarza

Ja już skończyłem. Chyba pierwszy serial z tych Defenders gdzie druga połowa sezonu nie wydaje się na siłę i wszystkie odcinki stanowią ładną całość (może poza pierwszym daredevilem). Jest bardzo dobrze.

 

 

Sceny walki z udziałem głównego bohatera są ujowe i mam nadzieję, że z czasem będą ubierać go w maskę i uruchomią w stu procentach jakiegoś dobrego kaskadera.

 

 

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Jestem po 4 odcinkach. Dla mnie takie 7/10 (czyli standard dla seriali z herosami - wyjątek to Daredevil) ale ale .... skąd ja znam Ward'a ... hmmmm ..... szybko IMDB...... ooooo Bunker z Banshee...... 8/10 z miejsca. Ogląda się spoko o wiele lepiej niż Jessice czy Luke'a do których to musiałem wręcz się zmusić by skończyć oglądać.

Odnośnik do komentarza

Ogoliłem 5 odcinków - jest spoko. Może nie jest to Daredevil/Jessica ale po pierwsze materiał źródłowy jest trochę bardziej 'fantastyczny' a po drugie klimat trochę bardziej korpo-high-rise niż Brooklyn u Luke'a czy Hell's Kitchen. Sceny walki też IMO ok - gorsze niż w Daredevil ale lepsze niż w Luke Cage. No i główny bohater jest mniej lubialny niż pozostała trójka,  ale chyba taki też był zamysł. 

 

W każdym razie spodziewałem się parującego gów.na a to nadal wciąga du.pą innne nienetfliksowe seriale o superbohaterach, których kijem bym nie tknął (Gotham xD). Z finalną oceną poczekam do końca. No ale to serial o kolesiu szkolonym przez mnichów z innego wymiaru, który wali żółtą piąchą z karata - co może się nie podobać?

 

Plus Claire Temple w krótkich spodenkach :lapka:

 

PS: Warto obejrzeć i wystawić 5 gwiazdek choćby po to, żeby pokazać środkowy palec takim artykułom jak poniższy. 5 stron wywodów o tym, że Iron Fist jest rasistowski xDDDDD. Nie jestem w stanie opisać jak gardzę. 

 

http://www.polygon.com/2017/3/17/14958828/finn-jones-and-iron-fist-have-one-thing-in-common 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze podsumowanie tego artykułu padło w komentarzu.

 

 

"We made Danny Rand Asian"

"Oh.. so all Asians know Kung Fu?"

"Sorry, we’ll make Danny black then"

"WTF why do all superheroes need to be men?"

"We’ll make Danny a black woman then."

"Why can’t Danny be Transgendered?"

"Ok, we’ll make Danny a Transgendered, black person"

"Fine… but it’s still stupid, because you’re re-appropriating an existing character, instead of creating a new one."

"Ok we’ll make a brand new comic book character based on this description, and create a show around that new character!"

"Oh… I don’t like comic books/comic book movies."

:kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak bardzo gardzę czymś takim...

 

Skończyłem dzisiaj Iron Fista i utrzymuje to co pisałem wcześniej. Daredevil dalej jest najlepszym serialem Marvela i Netflixa, ale jest lepiej niż w Luke Cage i Jessice Jones. Specjalnie wszedłem na IMDB i dałem 10/10 żeby podwyższyć trochę średnia bo serial zdecysowanie nie zasługuje na taki hejt. Przed serialem hype opadł mi trochę z racji na tyle negatywnych recenzji, ale gdyby ich nie było i hype sie utrzymał to dalej bym dostał to na co czekałem. Serial sztosik.

 

Teraz jeszcze bardziej czekam na The Defenders. Sceny walki Iron Fista i Daredevila z Lukem gdzieś jeszcze z boku mogą roz(pipi)ic za(pipi)istoscia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

W sumie to wydaje mi się, że tylko Daredevil wyszedl dobrze z tych seriali. Jestem po drugim odcinku iron fist i ku.rwa słabo, przewidywalnie, aktorstwo miałkie i generalnie problem jaki mam z tymi serialami to materiał źródłowy. O ile w gierce czy w komiksie moze sie dziac co chce tak serial z aktorami, którzy maja moce zazwyczaj wypada słabo. Dlatego Daredevil czy Batman moim okiem wypadają dobrze (Logan tez potwierdza regule). Zobaczmy jak tam dalej.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie chociaż, że oglądacie to jak kury domowe telenowele, czyli jednym okiem między prasowaniem a wieszaniem prania. Nie wierzę, że ktoś jest w stanie dobrowolnie poświęcić całą swoją uwagę i czas takim produkcjom. Już przeglądanie kwejka jest bardziej wartościowe.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na 11ym odcinku.

Generalnie lepiej by zrobili gdyby połączyli w całość Luke'a i Iron Fista, którzy działali też w komiksach przez pewien czas w duecie.

Za dużo tych odcinków jest po prostu.

W drugiej połowie sezonu trochę dziadowskich akcji doszło niestety (cały motyw z Bakuto i jego minionami).

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Powiedzcie chociaż, że oglądacie to jak kury domowe telenowele, czyli jednym okiem między prasowaniem a wieszaniem prania. Nie wierzę, że ktoś jest w stanie dobrowolnie poświęcić całą swoją uwagę i czas takim produkcjom. Już przeglądanie kwejka jest bardziej wartościowe.

Tokar ty poswiecasz czas na słuchanie coldplay, nie ma gorszej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Oglądam 5 odcinek i jednak odpadam. Jakie to jest rozwleczone wszystko, jakie głupie, dialogi coraz gorsze. :frog: 

 

Ehhh, chyba odpalę sobie Daredevila bo jeszcze nie miałem okazji obejrzeć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.