Skocz do zawartości

MH GEN ONLINE (ustawki itp)


Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ już dziś nasraliśmy jedną strone o graniu w coopie a nawet nie zagraliśmy to zakładam osobny temat żeby w pierwotnym nie robić śmietnika

 

 

Yano FC: 3368-2123-2426 

 

firana140 FC: 5344-0238-3968

 

genjuro FC: 0001-4441-7723

 

methodment FC: 5472-8495-4204

 

Guernica FC: 2852-7543-3009

 

gkihdghdhj FC: 3909-8247-1998

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

to podajcie kody, każdy kto zainteresowany, wrzuce do pierwszego posta

 

 

zdechłem tylko 2 razy ale jako jedyny, ale tak jak mowie, patrzyłem na wasz sprzęt to mieliście ponad 130defa, a ja ok 80, bo poprostu tak bardzo mi sie spodobał atak L że nie mam serca zrobić innej zbroi :P

no ale coś pomyśle

 

nikt nie gadał na hangoutsie, i ogolnie to troche mi jednak brakowało komunikacji, tak biegaliśmy jeden quest za drugim, mimo coopa nie było żadnej rozmowy, a jednak biegając za kwiatkami na ghatering questach można by sobie porozmawiać

no i jeszcze druga sprawa - na blangoge brałem HH który zapewnia muzyczką anti cold, i próbowałem wam go zagrać już na wejściu żebyście nie marnowali hot drinków ale wszyscy sie tak rozbiegali że nie zdołałem wszystkich złapać, gdyby była komunikacja to bym mogł powiedzieć "zaczekajcie 5 sekund" ;p

 

w ogole HH potrafi dużo zdziałać, może nie jest najsilniejszą bronią, chociaż w sumie mam porobione dobre HH, ale dodanie +20% DMG całej ekipie to jest jednak fajny bonus

nie mowiąc już o takich drobiazgach jak earplugs albo anty śnieg na blangoge

 

i pewnie niektórzy sie zastanawiają czemu zawsze byłem ostatni jeśli chodzi o podejście do questa - za każdym razem szybko biegłem do baby (tak mam laske zamiast kota) która w "mieszkaniu" załatwia wysyłke kotów na misje i trade, i za każdym razem biegłem żeby zebrać fanty i wysłać koty na kolejną misje, to może sie wydawać mało przydatne ale nic bardziej mylnego, warto wysyłać koty cały czas na jakieś misje, można zdobyć itemy z potworów lub rzadkie przedmioty dające dostęp do nowych rzeczy

po ostatnim queście przypadkowo rzutem na taśme znalazłem sinister cloth i moge sobie zrobić ubranko dla kota w stylu śmierci albo jakieś bronie

 

serio warto wysyłać koty, zawsze troche więcej itemów do dalszej produkcji wpadnie

 

z innej beczki

w(pipi)ia mnie sowa, nieziemsko, mimo że będąc zamotanym potrafie dosyć szybko sie przestawić zeby ciągnąć gałke w przeciwnym kierunku i biec tam gdzie chce to już wiele razy oberwałem w momencie gdy szajba znikała i biegnąc w dobrą strone nagle zaczynałem biec w złą (czyli tą którą trzymałem gałe) i wchodziłem prosto w cios

chyba zaczne brać bowguna na sowe, nie lubie do niej podchodzić

 

 

ale ogolnie to wszystkie te quest na 1* były totalnie łatwe w coopie, rozwalaliśmy wszystko w 2 minuty, nikt nie miał szans, mam nadzieje że potem będzie trudniej

no i czekam na większe potwory, bo jak 4 osoby probują atakować jakieś małe badziewie to tylko siebie nawzajem przewracamy

ja wiem że pare razy młotem i HH rozrzuciłem wszystkich po okolicy za co przepraszam, starałem sie na to uważać ale pare razy do(pipi)ałem. ale nawet sns i ds potrafią ludzi odrzucić albo przewrócic

jak będziemy walczyć z większymi wrogami to lepiej sie ustawiać tak żeby każdy atakował inną część w miare daleko od siebie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

możemy probić, ale plis shen chodzmy na ps4 żeby pogadać na party, nawet jak inni nie będą gadać to jednak lepsza zabawa jak można porozmawiać, jak ktoś nie chce to spoko, ale fajnie by było mieć odpalone party i możliwość gadania :)

 

 

serio mówie wszystkim: lepsza jest zabawa jak sie rozmawia w międzyczasie, sprawdzone info

 

i PS do tych co nie chcą gadać głosowo, odpalcie chociaż google hangouts, czasem komunikacja jednak sie przydaje (często sie przydaje)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

możesz też używać hangoutsa na kompie jak by co

ja często tak robie mimo że mam w komórce, ale na kompie na klawiaturze szybciej jest napisać tekst

 

 

i druga rzecz

plis dajcie swoje firends cody i ksywki w MH żeby można było sie łatwiej sparować i znaleźć

 

ja mam wszędzie yano więc wiadomo o kogo chodzi ale inni mają często zupelnie inne ksywy na forum i inne na 3ds, a jeszcze inne w samej grze, i robi sie pierdolnik

 

moj kod to

3368-2123-2426

 

nintendo ma odemnie karnego kutasa w dupe za takie skomplikowanie znajdowania znajomych

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

"idea włączonego komputera przez pare godzin" ??????

 

WHAAAAT?

 

ja mam kompa włączonego 24/7

 

w pracy też komp uruchomiony zawsze, tylko blokuje jak wychodze

 

 

co ty tak żadko kompa używasz? u mnie uruchomiony zawsze, nawet w nocy gra mi piosenki z wioski z monstera jedynki by sie lepiej spało :D


ja zaraz moge dołączyć tylko śniadanio-obiado-kolacje zjem bo mi sie właśnie gotuje w piekarniku :P

 

btw prawie już sobie wyfarmiłem zbroje z rathalosa żeby nie zdychać jak wczoraj

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
 nawet w nocy gra mi piosenki z wioski z monstera jedynki by sie lepiej spało :D

 

Say whhat?

 

Nie no, w gierki to napierdzielam godzinami, ale ogólnie to wolę mieć jeden sprzęt do grania włączony w danej chwili.

 

Shiet poszedłem na nargę samemu i nie zauważyłem, że mam ją złapać i ją zatłukłem x_x Nawet specjalnie własną pułapkę wziąłem, bo pacyfista taki ze mnie, ale coś mnie pokusiło no i uj.

 

Wchodzi ktoś?

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...