Skocz do zawartości

MH GEN ONLINE (ustawki itp)


Rekomendowane odpowiedzi

 

- stun - łatwiej ogłószać potrowry, to nie daje wielkiej róznicy ale nie zaszkodzi

 

 

 

stun przypadkiem nie redukuje czasu jaki spedzasz z gwiazdkami nad glowa jak oberwiesz pare razy?

 

knockout king daje wiecej KO damage do ogluszania

 

edit

moze zmienili nazwy w mhgen ale lepiej sprawdz dokladnie zanim sie napalisz na seta ;p

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

(pipi) co wy robicie??  xDDD

 

delektowanie sie grą już kompletnie gdzieś uciekło ale nie narzekam

 

najwyżej jak już przejdziemy gre i wszyscy przestaną grać to ja sobie zrobie nową postać i przejde wszystko na solo, bo to jak wczoraj roz(pipi)aliśmy plesa to było aż przykro patrzeć na gościa jak sie męczy, to kiedyś był niewąski (pipi)ek, a teraz padł jak przecinak, zbyt łatwo jest. dlatego serio chyba potem przejde sobie gre drugi raz na solo wszystko xD

 

ale póki gramy razem to grajmy, nie rozdzielajmy sie

ja oczywiscie dzis jestem chętny

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

najwyżej jak już przejdziemy gre i wszyscy przestaną grać to ja sobie zrobie nową postać i przejde wszystko na solo, bo to jak wczoraj roz(pipi)aliśmy plesa to było aż przykro patrzeć na gościa jak sie męczy, to kiedyś był niewąski (pipi)ek, a teraz padł jak przecinak, zbyt łatwo jest. dlatego serio chyba potem przejde sobie gre drugi raz na solo wszystko xD

 

 

bo kiedys trzeba bylo tego sukosyna solowac na granku 

 

wlasciwie to sam rozmyslam czy nie zrobic wszystkiego solo (tzn normalnych questow, te special permity wyzszego levelu to pewnie jak 140 quild questy, niemozliwe do zrobienia solo w jakims normalnym czasie)

jestem w kij i jeszcze troche za wami, dopiero dzis wbilem sobie HR4, ten dwuglowy smok strasznie padakowaty

 

i doslownie 9 na 10 randomow online ma jakies spi,erdolone zbroje bez ani jednego skilla aktywnego, a z tych ktorzy maja jakies aktywne, moze 1 na 3 ma dekoracje wrzucone zeby dopchac co sie da, nie pamietam zeby w 4u bylo tak zle, ale wtedy zaczalem grac z randomami dopiero gdzies na granku

 

ogolnie to sam myslalem ze zrushuje wszystko online ale jakos nie lezy mi ten monhun, gra sie fajnie bo rdzen gry jest ten sam ale na kazdym kroku czuje jakby te gre robil jakis capcom B team a ludzie od genialnego 4U mieli wakacje

strasznie duzo pier,dol ktore byly zrobione dobrze i wygodnie w 4U tutaj sa w trybie krok do przodu-pol kroku w tyl

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Co w plesie było trudnego oprocz jego uszukanego ciosu z bara? Mozna bylo sobie stac pod nim i walic po nogach, albo wziac gs/ls i walic po łbie jak strzelał woda. No a bowgun z pierce to juz w ogole bajka jak w morde mu sie strzelało.


Mnie naszła ochota na powrot do mh4, bo było za(pipi)iste, zaczne chyba od nowa, jakas bronia z ktora nie mialem wiele stycznosci.

Odnośnik do komentarza

i doslownie 9 na 10 randomow online ma jakies spi,erdolone zbroje bez ani jednego skilla aktywnego, a z tych ktorzy maja jakies aktywne, moze 1 na 3 ma dekoracje wrzucone zeby dopchac co sie da, nie pamietam zeby w 4u bylo tak zle, ale wtedy zaczalem grac z randomami dopiero gdzies na granku

 

troche tego było, ja z radomami grałem dopiero na końcu g ranka jak forumowicze już sie rzadziej pojawiali

 

pamiętam że zawsze sprawdzałem zbroje randomów i bardzo czesto mieli jakieś gunwo bez skilli, a jeszcze częściej bez charma i wszystkie sloty puste. czesto kickowałem takich debili

 

 

edit

serio (pipi)a jak ja mialem zbroje dopchane na maxa 6-7 za(pipi)istymi skillami a pojawiała sie jakaś pała i wszystkie sloty puste to kickowałem i glanowałem xDD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...