Skocz do zawartości

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

Jak coś w saturnie i media markt jest promo 50zł w bonach na paliwo każde 500zł wydane u nich, takie najtańsze Xiaomi redmi 5 2gb jest za 529zł w tym 50zł na paliwo wychodzi tyle co u chińczyka, tyleze od "ręki" w sklepie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

A kupiłem sobie mi mixa 2, przyzwyczajam się i ucze androida z tą nakładką. Jest ciężko.

Ogólnie wykonanie telefonu jest super, telefon miał założoną folię na ekran i etui co też mega plus, ekran też spoko, ale umówmy się, koło retiny to nie stało.

 

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.07.2018 o 21:37, ragus napisał:

Dzisiaj wyszła aktualizacja która znacznie poprawiła płynność interfejsu :cool:. W ostatniej coś popsuli i zdarzały się skaczące animacje.

Czy wiedza  o tym ze telefon się zaktualizował to jakaś choroba natrectw? Chyba ze ciamajdy aż tak widocznie spie,rodlili wam system że raz działa w 320x200 a raz w fhd. NIEHCIAOMI

Odnośnik do komentarza

Przyzwoicie w obecnych warunkach. Glownie probujemy cykac na szybko fotki młodemu, a G3 zanim złapał focus to mijały sekundy. Zobaczymy jak z trwałością sprzetu, ale jest gwara 24 mc. No i za 700 zl jest nowy telefon, a za 500 byl kupiony uzywany LG, ktory pod koniec zycia (1.5 roku w naszym posiadaniu, 2 lata u poprzednika) mulił jak sku.rwesyn i dodatkowo padł mu ekran.

Odnośnik do komentarza

Do użytkowników 4x. Czy zabezpieczacie jakoś swój tel? Chodzi mi o case + szkło/folia. Macie coś co możecie z czystym sercem polecić? Szukam czegoś do służbowego tel wiec poza zabezpieczeniem ekranu priorytetem jest dla mnie to by dobrze leżał w łapie i nie chciał z niej wypadać. Narazie wpadło mi w oko coś takiego https://www.spigen.com/products/xiaomi-redmi-4x-case-liquid-airliquid-air ale nie mam okazji pomacać czy ten tył faktycznie jest troche chropowaty. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
 
Minusy: brak NFC, obudowa plastik, aparaty takie sobie. 
Plusy: bateria :fsg:, Quick Charge 3.0 (a nie technologia VOOC) więc tańsze i dostępne ładowarki, może będzie oficjalnie w polskiej dystrybucji (więc łatwiej z gwarancją), wejście na SD oraz jack, cena.
 
Nie powiem - mocno czekam żeby sprawidzić :-)

 

EDIT: Jest już przedsprzedaż w PL, widzę tylko wersję 64 za 1499 pln brutto, wysyłka od 30.08. Wersja 128 ma kosztować 1699 pln ale nie mogę jej znaleźć w żadnym sklepie.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2018 o 18:27, Lipert napisał:

Do użytkowników 4x. Czy zabezpieczacie jakoś swój tel? Chodzi mi o case + szkło/folia. Macie coś co możecie z czystym sercem polecić? Szukam czegoś do służbowego tel wiec poza zabezpieczeniem ekranu priorytetem jest dla mnie to by dobrze leżał w łapie i nie chciał z niej wypadać. Narazie wpadło mi w oko coś takiego https://www.spigen.com/products/xiaomi-redmi-4x-case-liquid-airliquid-air ale nie mam okazji pomacać czy ten tył faktycznie jest troche chropowaty. Ktoś coś?

 

 

ja kupuje tylko etui nilkin czy jakos tak,  takie plecki chropowate. Szklo jest w zestawie, ale nie uzywam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem 4x żonie chyba dwa miesiące temu. Jest zadowolona, Redmi rządzi i nie żałuję zakupów

Zastanawiam się właśnie nad zmianą mojego Redmi 4x. I myślałem nad Notem,może faktycznie Plus będzie ok.
Najlepsze jest że wcale nie chcę go zmieniać jest prawie idealny.


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.