Skocz do zawartości

gekon

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi

Rekomendowane odpowiedzi

iPad 2018 kosztuje chyba bardziej coś koło 1500 zł i jest elegancki

No, ale jak tylko do PDF to w sumie czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(pipi) to nie wiem jak ja patrzyłem, że mi mini po 1900 wychodziły xD

ok, nie było tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mini to stare gó,wno i nie odświeżają już tej serii, nie ma się co pchać już. Za to pachnący 2018 32GB za 1599 zł, za to przestronne 128 GB faktycznie te dwa koła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie w temacie, myślałem że mini jest jeszcze grany :cool: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę w MIUI10 poprawili trochę agresywne ubijanie aplikacji, teraz już można poczuć, że to urządzenie ma 4GB RAM xd. Ciekawe jak to na żywotność baterii wpłynie, ale nie przewiduję większych problemów.

*patrzy na ajfona 7*
Jeszcze tylko aparat poprawią i wy,pierdalasz.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam, orientuje się może ktoś kiedy będzie można kupić w Polsce Pocophone f1 edycję Armoured i jaka ma być orientacyjna cena tej wersji w PL ?

Update: Raczej oficjalnie tej wersji w Polsce nie kupimy. Poniżej odpowiedź na moje pytanie od oficjalnego sklepu Xiaomi.

IMG_20180912_185955.thumb.jpg.5e8d1e5be9

Edytowane przez Milo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No muszę przyznać, że Miui 10 bardzo fajnie wszedł na mój Mi5, telefon wydaje się działać szybciej. Nowy design belki powiadomień i ogólnie ikon na plus, czuć prestiż ajfona :cool2:

Co do agresywnego ubijania apek w tle polecam wyłączyć całkowicie optymalizacje baterii, strasznie spyerdolony bajer.

Ponadto dla osiągnięcia najlepszej wydajności polecam wyłączenie optymalizacji miui, robi się to w menu/dodatkowe ustawienia/opcje programistyczne.

Edytowane przez Bielik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Widzę, że do krajowej dystrybucji wskoczył Redmi Note 6 Pro za 899zł w wersji 3/32GB oraz z 4/64GB za 1049zł

Łakomy kąsek. Tylko ten ekran 6,26" trochę przeraża :obama:

Edytowane przez Frantik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przed chwilą premiery nie miał Redmi Note 5 xD? Jak tak pójdzie do gwiazdki 2019 będzie już Redmi Note 2137

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, raven_raven napisał:

Czy przed chwilą premiery nie miał Redmi Note 5 xD? Jak tak pójdzie do gwiazdki 2019 będzie już Redmi Note 2137

Tej siły już nie zatrzymacie.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie- mój redmi 4x zaczal się lekko pierdzielic i zastanawiam się nad zmianą. Myślę że padnie na kolejnego xiaomi bo mimo wszystko telefon sprawował się mega dobrze jak na tą cenę.

I teraz pytanie. Co teraz?

Nie jestem zwolennikiem wydawania kupy hajsu na telefon i myślę że te 2k to jest max z maksow i wolałbym zejść z ceny jak najbardziej.

Poco ?

Mi8 ?

Mi Mix 2S?

Każdy ma swoje plusy. Poco najtanszy, mi8 amoled a mi mix świetny bezbramkowy design. Podzespoły takie same. Ceny od 1300 za najtańszego do 1900 za najdroższego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi