Skocz do zawartości

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

no zdjęcia du,py nie urywają, mi akurat potrzebny jest aparat tylko do robienia zdjęć dokumentów, także yolo

 

 

potężny telefon, drugi dzień bez ładowania a ja z połową baterii

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

tak trzeba żyć

 

wczoraj rano odłączyłem śajomi od ładowania. zrobiłem godzinę z gpsem w jedną stronę, dzisiaj 2 godziny z gpsem, odpalona muzyka przez BT, jakiś foruming i tak dalej. takimi procentami baterii żegna się dzisiaj ze mną telefon

 

AiLHlmS.jpg

 

:banderas: 

 

ładowarka? a co to jest?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 8.05.2018 o 12:42, ragus napisał:

i na którego się pan zdecydował? tak jak pan rozi powiedział, tj. 4x? a może tak jak pan raven powiedział, tj. 5 Plus?

Dobra jednak wzioli Note 5A, było promo na dzień matki w xkomie :ragus:

 

xd jednak za namową kruka wziałem Redmi 5 Plus 64gb/4gb ramu :ragus: :cool: :lapka: 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

O, jest ten skur,wysyn o którym pisałem jakiś czas temu, że poki co tylko Hindusi mają. 

 

 

Aż zaluje, że nie poczekałem trochę. Z drugiej strony zawsze można było poczekać trochę bo nowe modele wychodzą co miesiąc. Wołam @_Red_ XIII

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z tymi fotami, to pewnie skończy się na "ponoć" i na poziomie zdjęć, jakie topowe flagowce robiły w 2014 r. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby za te pieniądze wepchnęli tam jakąś dobrą optykę.

 

No i 6" z ramką to już jest konkretna kobyła, kieszenie w niektórych spodniach mogą nie ogarnąć gabarytu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
8 minut temu, Tokar napisał:

Z tymi fotami, to pewnie skończy się na "ponoć" i na poziomie zdjęć, jakie topowe flagowce robiły w 2014 r. Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby za te pieniądze wepchnęli tam jakąś dobrą optykę.

 

No i 6" z ramką to już jest konkretna kobyła, kieszenie w niektórych spodniach mogą nie ogarnąć gabarytu.

Ten jak racjonalizuje, żeby wyszło że jego LG TO GURWA KOZAK telefon. 

 

A co do spodni to co ty pedał jesteś, że w rurkach chodzisz?

Odnośnik do komentarza

No obawiam się, że G3 wyprodukowany w roku pańskim 2014 będzie miał nadal lepszy aparat niż Rejpmi Note 5 :reggie: Nie chodzi o obcisłość moich leginsów tylko o to, że nadal niektórzy producenci spodni nie ogarniają roku i tak trochę kiepsko, kiedy 1/4 telefonu wystaje z kieszeni.

 

Blubi już widzę krótko trzymany na chińskiej smyczy :cool:

Odnośnik do komentarza

Tokar ma rację, prawdopodobnie skończy się na "ponoć". Czytałem już parę krótkich opinii na Twitterze i du,py nie urywa. 

 

6" nie robi żadnego problemu przy tych proporcjach, mam identycznego rozmiarem Redmi 5 Plus i jest git.

 

I tak, teraz mówię, bo to świeżutki news :reggie:. I w sumie ch,uj z tym, z zakupu za 400 zł zrobiłem już zakup za 800 zł, zaraz bym kupował już telefon za 1050 zł xD. Może od razu ajfona X za 5000 i tyle. 

Odnośnik do komentarza

W sumie tak próbuję sobie zrobić analizę po co mi nowy telefon. I wyszło, że obecny spełnia wszystko co mogę chcieć od smartfona, tylko że oficjalnie nie wgram powyżej Andka 6. W zasadzie tylko uśmiercanie systemu operacyjnego jest motywatorem do zmiany fona, bo tak to zapierdala szybko jak w dniu zakupu, zdjęcia są ostre jak maczeta, 30 GB momentów guwniaka bezproblemowo uchwycone do rodzinnego albumu. 

Za to LG G3 żony - zanim zdjęcie się wyostrzy, wykadruje i w końcu zrobi po wciśnięciu migawki to smrut zdąży się dwa razy przekręcić dupą do aparatu xD 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

First-World-Problems.jpg

 

Śajomi, tak podkreślam - ŚAJOMI zawiódł mnie dzisiaj po raz pierwszy. Usypianie aplikacji w tle jest bardzo agresywne, bo biegając dzisiaj na endomodo, je,bany urwał mi 2 kilometry, aż dostałem powiadomienie z Endomodo, że z zarządzania energią wynika, iż telefon usypia GPS gdy ekran jest wyłączony. 

 

Pomogło założenie kłódki na Endomodo i z nią sczytywało już trasę elegancko, no ale jednak niesmak pozostał.

 

Także jak ktoś chce biegać z śajomi, to koniecznie zakładamy kłódeczkę na aplikację.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...