Skocz do zawartości

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegałem przed tym ubijaniem ;D

 

Ale jest na to sposób, w ROMie z MIUIpolska jest to znacznie poprawione! Coś musieli zrobić i teraz system mi znacznie lepiej trzyma aplikacje w pamięci. Ale używałem też już czystego Androida no i tam to faktycznie system robi użytek z tych potężnych 4GB ehh

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
W dniu 18.05.2018 o 21:07, raven_raven napisał:

Ostrzegałem przed tym ubijaniem ;D

 

Ale jest na to sposób, w ROMie z MIUIpolska jest to znacznie poprawione! Coś musieli zrobić i teraz system mi znacznie lepiej trzyma aplikacje w pamięci. Ale używałem też już czystego Androida no i tam to faktycznie system robi użytek z tych potężnych 4GB ehh

 

Odkryłem coś :D. W opcjach programistycznych wystarczy wyłączyć Optymalizację MIUI. Wczoraj 80 minut ednomodo w tle bez kłódki i nic nie zabiło, apka ciągle działała w tle.

 

I zjadła przy włączonym Spotify i GPS... 10% xd

Odnośnik do komentarza

Dobra dobra coś więcej o tym Redmi Note 5? Chcę się w końcu pozbyć LG G4 i szukam wymówki na zasadzie "proszę tutaj za 1000zł ma pan dużo lepszy telefon". Czy Redmi Note 5 taki będzie? W G4 bateria co raz gorzej (na szczęście wymienna i za 50zł można oryginał kupić) ale też już zaczyna mulić i muszę go oddać na gwarancję - przestał działać między innymi double knock i swipe view - pierwsze objawy padającego ekranu/płyty. Do tego ładuje go minimum 2 razy dziennie tak żre baterie. Czy w końcu chinćzyki pod(pipi)ały dobre aparaty?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
36 minut temu, WisnieR napisał:

Dobra dobra coś więcej o tym Redmi Note 5? Chcę się w końcu pozbyć LG G4 i szukam wymówki na zasadzie "proszę tutaj za 1000zł ma pan dużo lepszy telefon". Czy Redmi Note 5 taki będzie? W G4 bateria co raz gorzej (na szczęście wymienna i za 50zł można oryginał kupić) ale też już zaczyna mulić i muszę go oddać na gwarancję - przestał działać między innymi double knock i swipe view - pierwsze objawy padającego ekranu/płyty. Do tego ładuje go minimum 2 razy dziennie tak żre baterie. Czy w końcu chinćzyki pod(pipi)ały dobre aparaty?

No cięzko powiedzieć coś więcej jak nikt tego nie miał w rękach. 

 

http://www.conowego.pl/porady/jaki-smartfon-do-1000-zlotych-w-2018-roku-top-11-26285/


Ogólnie czytalem ten ranking jakoś specjalnie nie żaluje, że nie wziałem tego Note 5, zwłaszcza, że Redmi 5 Plus można wyrwać za 600zł. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, WisnieR napisał:

Dobra dobra coś więcej o tym Redmi Note 5? Chcę się w końcu pozbyć LG G4 i szukam wymówki na zasadzie "proszę tutaj za 1000zł ma pan dużo lepszy telefon". Czy Redmi Note 5 taki będzie? W G4 bateria co raz gorzej (na szczęście wymienna i za 50zł można oryginał kupić) ale też już zaczyna mulić i muszę go oddać na gwarancję - przestał działać między innymi double knock i swipe view - pierwsze objawy padającego ekranu/płyty. Do tego ładuje go minimum 2 razy dziennie tak żre baterie. Czy w końcu chinćzyki pod(pipi)ały dobre aparaty?

 

Z tego co na Twitterze się orientowałem to jakieś blogiery już to mają w łapach i testują, lada moment powinny być jakieś wideorecenzje/recenzje. Ale z pierwszych doniesień wnioskuję, że szału nie ma, mimo całego szacunku do marki no to bez bicia przyznam, że aparat takiemu G4 nie dorówna. Optyka w aparatach to jest coś, co już od jakiegoś czasu raczej stoi w miejscach i z czasem wcale nie tanieje, więc jeśli mamy do czynienia z nowym sprzętem z niższej półki i starszym sprzętem z wyższej półki to aparat będzie zapewne lepszy w tym drugim.

Prawdopodobnie wszystkie Twoje potrzeby byłyby zaspokojone prócz aparatu, jeśli mocno używałeś.

Odnośnik do komentarza

Co prawda to nie krzakzłomi, ale pasuje do tego tematu. Panuje niezły szał macicy na ten telefon https://pclab.pl/news77951.html 

Tylko jest taka kwestia, że owszem, jeżeli ktoś oferuje za 2,5 tys. to samo albo i nawet więcej, niż apple sprzedaje za 5 tysi, a samsung za 4, to jest to okazja. Tylko jeżeli ktoś w ogóle planuje wydawać 2,5 kafla na telefon, to chyba jednak nie patrzy najpierw w kierunku chińskich producentów, którzy z założenia mają być "budżetowi".

 

Tak czy inaczej dobrze by było, gdyby kolejna chińska marka przebiła się do mainstreamu i przycisnęła cenowo znanych producentów. G7 nie ma w sobie nic z highendowości, dealbreakerem ma być jasność ekranu, ale 3,5 tysiaczka na start, piękny kawalerze xd

 

 

Odnośnik do komentarza

LG się bierze jak zjeździe poniżej 2k. G6 to za 1500 np fajny telefon. Jasność ekranu daje rade w pełnym słońcu (pierwszy mój telefon który nie ma z tym problemu) oraz są dobre aparaty. Teraz mając dzieci patrzę na apart bardziej niż kiedyś I Chińczycy dalej jednak w tyle są. Z oneplusem jest o tyle śmiesznie że zawsze coś nagle wychodzi czego nie przewidziałeś. No w każdym starym do 5t Netflix chodzi na max HD chyba bo z DRM jest problem. Update można zrobić tylko odsyłając telefon do nich :yao:. Wcześniej był problem z dotykiem w One, w X brak aktualizacji którą zapowiedzieli, w 3 brak sterownika do kamery do customów który też zapowdzieli, 3t czy 5 miał ekran zamontowany do góry nogami, przez co pływał przy przewijaniu i mial/ma problemy z WiFi. Generalnie, za dużo tego jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Tokar napisał:

Co prawda to nie krzakzłomi, ale pasuje do tego tematu. Panuje niezły szał macicy na ten telefon https://pclab.pl/news77951.html 

Tylko jest taka kwestia, że owszem, jeżeli ktoś oferuje za 2,5 tys. to samo albo i nawet więcej, niż apple sprzedaje za 5 tysi, a samsung za 4, to jest to okazja. Tylko jeżeli ktoś w ogóle planuje wydawać 2,5 kafla na telefon, to chyba jednak nie patrzy najpierw w kierunku chińskich producentów, którzy z założenia mają być "budżetowi".

 

Tak czy inaczej dobrze by było, gdyby kolejna chińska marka przebiła się do mainstreamu i przycisnęła cenowo znanych producentów. G7 nie ma w sobie nic z highendowości, dealbreakerem ma być jasność ekranu, ale 3,5 tysiaczka na start, piękny kawalerze xd

 

 

Bierz G6, lg bierze się co 3 model ;]

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Tokar napisał:

Co prawda to nie krzakzłomi, ale pasuje do tego tematu. Panuje niezły szał macicy na ten telefon https://pclab.pl/news77951.html 

Tylko jest taka kwestia, że owszem, jeżeli ktoś oferuje za 2,5 tys. to samo albo i nawet więcej, niż apple sprzedaje za 5 tysi, a samsung za 4, to jest to okazja. Tylko jeżeli ktoś w ogóle planuje wydawać 2,5 kafla na telefon, to chyba jednak nie patrzy najpierw w kierunku chińskich producentów, którzy z założenia mają być "budżetowi".

 

Tak czy inaczej dobrze by było, gdyby kolejna chińska marka przebiła się do mainstreamu i przycisnęła cenowo znanych producentów. G7 nie ma w sobie nic z highendowości, dealbreakerem ma być jasność ekranu, ale 3,5 tysiaczka na start, piękny kawalerze xd

 

 

 

to wciecie u gory xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...