Skocz do zawartości

gekon

Xiah chał chał chał hał... ok, to jednak temat o Xiaomi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegałem przed tym ubijaniem ;D

Ale jest na to sposób, w ROMie z MIUIpolska jest to znacznie poprawione! Coś musieli zrobić i teraz system mi znacznie lepiej trzyma aplikacje w pamięci. Ale używałem też już czystego Androida no i tam to faktycznie system robi użytek z tych potężnych 4GB ehh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sooczko, kłódka załatwiła sprawę.

Zresztą i tak go kocham. Już mu wybaczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o jesu, co w tym temacie się wyrabia xd

możnaby pomyśleć ze gow z jutuba na ksjajomi lepsze niż granie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę złożyć wniosek, komisja rano prześle wytyczne, jakie śajomi powinien pan kupić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie dziękuje, ja czekam na g8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.05.2018 o 21:07, raven_raven napisał:

Ostrzegałem przed tym ubijaniem ;D

Ale jest na to sposób, w ROMie z MIUIpolska jest to znacznie poprawione! Coś musieli zrobić i teraz system mi znacznie lepiej trzyma aplikacje w pamięci. Ale używałem też już czystego Androida no i tam to faktycznie system robi użytek z tych potężnych 4GB ehh

Odkryłem coś :D. W opcjach programistycznych wystarczy wyłączyć Optymalizację MIUI. Wczoraj 80 minut ednomodo w tle bez kłódki i nic nie zabiło, apka ciągle działała w tle.

I zjadła przy włączonym Spotify i GPS... 10% xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można iść jeszcze dalej i w build.prop zwiększyć ilość aplikacji działających w tle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spaniały ten Xiaomi. Bateria podładowana w poniedziałek w nocy i do tej pory mam jakieś 70% baterii. Czary ku,rwa mary. 

Edytowane przez _Be_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No też zaleta właśnie tego ubijania agresywnego apek, niewiele chodzi w tle. W telefonie dla większości ludzi to jednak plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra dobra coś więcej o tym Redmi Note 5? Chcę się w końcu pozbyć LG G4 i szukam wymówki na zasadzie "proszę tutaj za 1000zł ma pan dużo lepszy telefon". Czy Redmi Note 5 taki będzie? W G4 bateria co raz gorzej (na szczęście wymienna i za 50zł można oryginał kupić) ale też już zaczyna mulić i muszę go oddać na gwarancję - przestał działać między innymi double knock i swipe view - pierwsze objawy padającego ekranu/płyty. Do tego ładuje go minimum 2 razy dziennie tak żre baterie. Czy w końcu chinćzyki pod(pipi)ały dobre aparaty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, WisnieR napisał:

Dobra dobra coś więcej o tym Redmi Note 5? Chcę się w końcu pozbyć LG G4 i szukam wymówki na zasadzie "proszę tutaj za 1000zł ma pan dużo lepszy telefon". Czy Redmi Note 5 taki będzie? W G4 bateria co raz gorzej (na szczęście wymienna i za 50zł można oryginał kupić) ale też już zaczyna mulić i muszę go oddać na gwarancję - przestał działać między innymi double knock i swipe view - pierwsze objawy padającego ekranu/płyty. Do tego ładuje go minimum 2 razy dziennie tak żre baterie. Czy w końcu chinćzyki pod(pipi)ały dobre aparaty?

No cięzko powiedzieć coś więcej jak nikt tego nie miał w rękach. 

http://www.conowego.pl/porady/jaki-smartfon-do-1000-zlotych-w-2018-roku-top-11-26285/

Ogólnie czytalem ten ranking jakoś specjalnie nie żaluje, że nie wziałem tego Note 5, zwłaszcza, że Redmi 5 Plus można wyrwać za 600zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redmi 5 Plus ma ładniejsze plecki :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, WisnieR napisał:

Z tego co na Twitterze się orientowałem to jakieś blogiery już to mają w łapach i testują, lada moment powinny być jakieś wideorecenzje/recenzje. Ale z pierwszych doniesień wnioskuję, że szału nie ma, mimo całego szacunku do marki no to bez bicia przyznam, że aparat takiemu G4 nie dorówna. Optyka w aparatach to jest coś, co już od jakiegoś czasu raczej stoi w miejscach i z czasem wcale nie tanieje, więc jeśli mamy do czynienia z nowym sprzętem z niższej półki i starszym sprzętem z wyższej półki to aparat będzie zapewne lepszy w tym drugim.

Prawdopodobnie wszystkie Twoje potrzeby byłyby zaspokojone prócz aparatu, jeśli mocno używałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi