Skocz do zawartości

PSV Scena, Underground.


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

cos umiera ale tez cos sie rodzi, gierek natywnych z vity chcialem by nie dotykali i mam w pupsku to ale mam nadzieje, ze posiadza konkretnie przy emu bo tu widze swiatelko do mnie

 

ps bedzie trzeba chyba kupic druga vite z 3.60 jak najszybciej bo pewnie za chwile janusze biznesu zaczna cwaniakowac z cenami

Odnośnik do komentarza

Ja wcale nie jestem taki pewien, że fakt dumpowania gierki pozwala już na jej uruchomienie. Mało tego, nawet jeśli by pozwalało, to on dumpuje swoją własną oryginalną grę i nie jest powiedziane, że dump z jednej konsoli działałby na innej. Na razie bym wstrzymał się z ekscytacją.

Odnośnik do komentarza

w przypadku cyfrakow o tym pisze w postach - zostaje kwestia klucza wlasnosci, on robi eboota z wlasnej kupionej gry wiec nie ma problemu, w przypadku przeniesienia kopii na inna moze byc problem z prawej wlasnosci bo gierka nie bedzie przypisana do tej konsolki

 

w przypadku gier pudelkowych problemu klucza wlasnosci nie ma, a jak grzybiarz wkleil zdjecia metoda na slodowego udalo im sie dobrac do zawartosci karty

 

ja mam kubson tak samo - co chcialem ogralem na emu na psp, a na razie vita nie oferuje nic nadto (do tego do gierek z snesa lepiej sprawdzal sie ekran psp z uwagi na mniejsza rozdzielczosc), a ogrywania natywnych gierek mam gdzies

Odnośnik do komentarza

Nawiasem: serio na śląsku używacie "ino" jako "tylko" do określenia wyłączności czegoś, a nie jako partykuły? Zawsze myślałem, że "ino" używa się w zdaniach "Powiedz mi ino czy ta Vita to fajna konsola", ale nie już w znaczeniu "Zaje,bista, ino Sony i nic innego".

Odnośnik do komentarza

Znam te znaczenia, spoko ;). Myślałem, że "ino" ma ograniczone zastosowanie.

 

Ciekawi mnie czy 3.61 kiedyś złamią, czy będzie jak z PS3 na przykład, gdzie bodajże powyżej 3.55 jest pi,zda blada i przeróbki już nie zrobisz. Ogólnie kryptografia i te zabawy w kotka i myszkę przez hakerów i wytwórców oprogramowania są mega fascynujące.

Odnośnik do komentarza

No to raczej nie jest jakoś specjalnie skomplikowane, wprowadzili jakiś kod z dziurą dopiero koło 3.6. Może nowa funkcja, może jakaś poprawka albo optymalizacja, gdzieś tam jest możliwość wdarcia się do kernela którą załatali w 3.61. Dlatego nie ma ani wcześniej ani później.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś kupi Vite z soften NIŻSZYM niż 3.60 to można bezproblemowo aktualizować taką metodą do 3.60 i cieszyć się dobrodziejstwami HENkaku
http://wololo.net/2016/08/09/manually-update-ps-vita-firmware-3-60/

Co do dumpów gier - gry zrzucone przez tą przejściówkę powyżej ( ktoś wkleił ) nadal są zaszyfrowane.
"Vitamina" zrzuca gry już rozszyfrowane, nie wiem czy bez DRMów ( bo już wyciekły 3 gry co można zainstalować na każdej Vicie - Adventure Time, Odin Sphere i coś jeszcze ) ale wydaje mi się że tak

Odnośnik do komentarza

te co mozna juz zainstalowac na kazdej vicie z henkaku (czyli 3 gry) nie maja nic wspolnego z vitamina, po prostu szperajac scena odkryla ze nie byly one zabezpieczone (np odin sphere tylko japonski mozna odpalic, inne wydania juz maja zabezpieczenia)

 

Ficuś - nie że nie były zabezpieczone... po prostu jakiś zdolny chińczyk je zrobił DRMfree.

Podejrzewają że ktoś zdolny ma dostęp do devkita bo tak o zdjąć obowiązek licencji się nie da.

Te 3 gry są w paczkach vpk i normalnie się instalują.

Odnośnik do komentarza

Strach strachem, pytanie czy robią tak naprawdę. Ja ryzykować raczej nie będę (i nie po to mam dwie Vity), bo trochę mi szkoda swojego konta, ale na razie chyba jeszcze nikt nie ucierpiał.

 

Niemniej good job, 3.61 staje się w tym momencie bezużyteczny. Ktokolwiek wykazał się kapką cierpliwości to ma dzisiaj dobry dzień.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...