Skocz do zawartości

Polscy fachowcy i ''eksperci'' od piłki nożnej


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, dobra, powiedzmy że opinia Twarowskiego jest po prostu mocno kontrowersyjna, niech sobie uważa że Bellerin jest najlepszym prawym obrońcą świata, przesadziłem, ale jak można uważać że Modric to nie jest poziom Realu? Po prostu jak? Niech mają swoje zdanie, ale czasem jest ono tak chu'jowe że mogli sobie dać spokój z wyrażaniem go. 

 

Modric za słaby na Real xD

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No też mam takie wrażenie, że wypadałoby, jakimś trafem jednak na każde 1000 tekstów o tym, który piłkarz jest najlepszy, widzę okrągłe zero o tym, co tak konkretnie czyni piłkarza lepszym albo gorszym. PO części jest to trudne do zrobienia na piśmie, bo składają się na to liczne sytuacje meczowe, no ale czyni to takie opinie praktycznie bezwartościowymi.

 

Tekst o Modriciu dość zabawny, bo tak niezgodny z powszechną opinią, ale też chyba o to chodzi. Wiadomo, jacy są kibice, takie zdania piszą po każdym słabszym występie o każdym piłkarzu. Jak dla mnie dużo większym problemem uderzającym w poziom mediów jest właśnie to, że dziennikarze zazwyczaj posługują się automatycznie całym zbiorem popularnych opinii, zamiast myśleć i zadawać pytania. Większość z nich pisze o "najlepszych prawych obrońcach świata" oglądając polską ligę i 4 kluby zagraniczne, co oczywiście jest zrozumiałe, bo reszta i tak nikogo nie obchodzi, tyle że no nie ma w nich nawet ciekawości, czy jest jakiś dobry prawy obrońca poza Anglią i Barcorealobayernem. Aksjomat jest taki, że tylko w tych klubach może dowolny zawodnik grać dobrze.

 

Na Weszło niedawno czytałem takie zdanie Stanowskiego o swoim podejściu, jakoś tak: "nie można tylko pisać mądrze, trzeba też głupio, bo kibic z emocjami myśli głupio i takie rzeczy chce czytać'. W sumie to miłe, że jeden napisał to bez woalowania, że tak, o to chodzi, pisać głupio bo tak się opłaca. I cóż tu winić ludzi za to, że robią to, co się opłaca.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nawet wyznawcy Wzeszło ostro dislike'ują nowe wymysły Krzysia Stano na program Stan Futbolu którego jeden odcinek był kręcony na plaży w Hiszpanii. Komentarz jednego użytkownika w zasadzie załatwia całe towarzystwo

 

Nie, nie warto. Bez Pawła Zarzecznego ten program jest nudny jak stara pizda. Poza tym co to za jaja, Stan Futbolu, a gościem piłkarz ręczny? Nigdy nie daję łapki w dół bez oglądania, ale teraz to zrobię. Tak jak już mówiłem: Lebiedziński do pisania, bo w gadce jest słaby, a Ćwiąkała sprawdziłby się, ale oczywiście w lepszej asyście. Tego Gazdę nie ocenię, bo nie wiem, kto to jest.

 

:reggie:
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...