Skocz do zawartości

PSX Extreme 229


Oceń okładkę PSX Extreme 229  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 229



Rekomendowane odpowiedzi

Butcher mam do niego duży szacunek ale jednak ostatnio nie dało się go czytać. Cały czas zachwalał crapy i masówki a sam gustował w dziwnych multi jak to the last of us. Z jednej strony cieszę się że Roger będzie naczelnym bo lubi dziwactwa japońskie i troszkę niszowe gierki a nie tylko aaa i crapfieldy. Z drugiej strony boję się że pismo będzie już kompletnie pod playstation. Roger mi ani z xboxem ani z nintendo nie kojarzy.

 

A co do ppe w psx to już mamy przecież młodego butchera 2.0 . Zapomniałem ksywy ten od call of duty i tym podobnych gier.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

zmieńcie sobie nazwę na Playstation Extreme.

 

jakby nie patrzeć tak właśnie brzmi nazwa czasopisma  :philosoraptor:

 

 

HAHA, ja jeszcze dodam, że gdyby nie SONY i konsola Playstation, nie byłoby magazynu PSX Extreme i tego forum, także Mazzeo, zastanów co piszesz. I przypominam, że pismo stało się multiplatformowe dopiero po kilku latach od debiutu.

 

Butcher- respect i wielkie dzięki za Twoją cieżką pracę. Powodzenia dla Roger'a ("nie znam gościa" :) ), trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

giphy.gif

 

 

nieee, jak zobacze kogos z ppe w pe to bedzie ostatni numer jaki kupie

To chyba dawno nie kupiłeś żadnego numeru:)

 

 

Okładka 229. numeru całkiem dobra. Soczysta czerwień no i dawno aut nie było. Przynajmniej nie wstyd kupować, bo auto na okładce, a nie pokemon.

W sumie się zastanawiam, jak Roger znajdzie na to wszystko czas. Bo większość tekstów, jakie mi się podobały w PE - to są od Rogera. Co mnie zaciekawi coś na PPE - to od Rogera (chociaż dziś, to tylko niusy tam przeglądam).

A nie chciałbym teraz, żeby nagle nie było jego tekstów, bo ma full papierkowej roboty, której nie widać i do tego pisuje tylko jeden swój felieton.

Odnośnik do komentarza

Oj, niektórzy chyba zapominają, że słowa potrafią ranić jak nóż. Dałem się nieco zaskoczyć tymi zmianami, ale w zasadzie chciałem Butcherowi podziękować, że był na posterunku w odpowiedniej chwili i miał kto dalej pociągnąć ten wóz z węglem zwany PSX Extreme, gdy Ściera zaniemógł. Sama kadencja Butchera z mojej perspektywy (zaznaczam: z mojej) przebiegała jak można było podejrzewać: trochę wzlotów, nieco upadków, ale czasopismo zawsze było na czas, nigdy poniżej jakiegoś ustalonego poziomu i już za to należy się podziękowanie. Czasem zabrakło jakiegoś kompromisu, czasem Butcher reagował na komentarze zbyt "energicznie i agresywnie", czasem z kolei nie reagował wcale na stawiane tutaj sensowne pytania i uargumentowaną krytykę. Perezowi znacznie lepiej idzie kontakt z hejtującymi czytelnikami ; ) Zakładam jednak, że Butcher w tym czasie miał sto innych zajęć, zapewne dość stresogennych, więc wykażę się zrozumieniem. Wiem, że nie wpiszę się tym komentarzem w ogólny (dość już męczący) trend krytykowania pisma za cokolwiek, choćby okładkę, ale PSX Extreme wyróżnia się tym, że w ogóle istnieje na trudnym rynku, więc jeszcze raz dzięki Butcher za serce i zdrowie włożone w rednaczowanie, a także za okres przed piastowaniem tego stanowiska. Nie opuszczaj nas zupełnie, koniecznie czasem coś bez stresu napisz, generalnie powodzenia i nie złość się na nas.

 

A wybór Rogera chyba obiektywnie najlepszy: człowiek młody, ale doświadczony (w końcu to były redaktor naczelny czasopisma PSX Life), entuzjazmu też raczej mu nie brakuje, więc jestem dobrej myśli i daję Mu kredyt zaufania. Tylko niech rzuci te PPE i w całości się odda temu, na czym się wychował, czyli printowi.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

zmieńcie sobie nazwę na Playstation Extreme.

 

jakby nie patrzeć tak właśnie brzmi nazwa czasopisma  :philosoraptor:

 

 

no chyba właśnie nie

 

gazeta nazywa się psx extreme

 

ale teraz po zmianie warty równie dobrze można zmienić na Playstation Extreme, bo i tak o Sony będzie 90% tekstów.

 

nie ma co udawać obiektywności i bezstronności, szczególnie że taki ppe.pl i pssite.com to to samo

 

 

HAHA, ja jeszcze dodam, że gdyby nie SONY i konsola Playstation, nie byłoby magazynu PSX Extreme i tego forum, także Mazzeo, zastanów co piszesz. I przypominam, że pismo stało się multiplatformowe dopiero po kilku latach od debiutu.

 

gdyby nie Microsoft i Xbox to byś nadał pisał do HIVa na papierze xD

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Mało mnie było przez moją dotychczasową pracę. Ale teraz to już full time z PE więc będzie mnie zdecydowanie więcej ;-) Wybaczcie....

 

Co do Pereza - już się o niego nie martwcie. Dostał o wiele poważniejsze zadania ale zapewne forumka nie odpuści i jak zwykle będzie służył radą, informacją i tarczą na hejt.

 

Jeszcze słowo do MaZZeo - pamiętasz, kiedyś chyba zdażył nam się wspólny meczyk w H4. Zapewniam Cię stary, że pozostajemy wciąż multiplatformowi, zresztą jako stary fanboj Halo będę tego pilnował :-D

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza

 

 

zmieńcie sobie nazwę na Playstation Extreme.

jakby nie patrzeć tak właśnie brzmi nazwa czasopisma :philosoraptor:

no chyba właśnie nie

 

gazeta nazywa się psx extreme

 

ale teraz po zmianie warty równie dobrze można zmienić na Playstation Extreme, bo i tak o Sony będzie 90% tekstów.

 

nie ma co udawać obiektywności i bezstronności, szczególnie że taki ppe.pl i pssite.com to to samo

HAHA, ja jeszcze dodam, że gdyby nie SONY i konsola Playstation, nie byłoby magazynu PSX Extreme i tego forum, także Mazzeo, zastanów co piszesz. I przypominam, że pismo stało się multiplatformowe dopiero po kilku latach od debiutu.

gdyby nie Microsoft i Xbox to byś nadał pisał do HIVa na papierze xD

a psx to niby co jak nie playstation boze no co ja czytam
Odnośnik do komentarza

Właśnie czytam "Wstępniak", chociaż miałem zostawić to sobie na później i przeczytać na papierze.

Myślałem, że Butcher dalej będziesz pisywał swoje felietony na ostatniej stronie, a tu niemiłe zaskoczenie. Odchodzisz całkowicie? Możesz napisać dlaczego?

Chyba nie będziesz teraz szefem iFun4all? :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze Butcher calkowicie odchodzi.

 

A skąd takie info? Butcher chce odpocząć od comiesięcznego felietonu, stąd brak OM, ale wyraził chęć, aby jak najbardziej na łamach się pojawiać, m.in. jest szansa na jego recki, których w czasie bycia naczelnym było bardzo mało. Rzecz jasna wyjdzie w praniu, ale jak najbardziej chęci są :).

Odnośnik do komentarza

Miło czytać, że uważasz Rogerka za młodego. My ten sam rocznik, to i mi się lepiej na sercu zrobiło ;)

 

Oj, niektórzy chyba zapominają, że słowa potrafią ranić jak nóż. Dałem się nieco zaskoczyć tymi zmianami, ale w zasadzie chciałem Butcherowi podziękować, że był na posterunku w odpowiedniej chwili i miał kto dalej pociągnąć ten wóz z węglem zwany PSX Extreme, gdy Ściera zaniemógł. Sama kadencja Butchera z mojej perspektywy (zaznaczam: z mojej) przebiegała jak można było podejrzewać: trochę wzlotów, nieco upadków, ale czasopismo zawsze było na czas, nigdy poniżej jakiegoś ustalonego poziomu i już za to należy się podziękowanie. Czasem zabrakło jakiegoś kompromisu, czasem Butcher reagował na komentarze zbyt "energicznie i agresywnie", czasem z kolei nie reagował wcale na stawiane tutaj sensowne pytania i uargumentowaną krytykę. Perezowi znacznie lepiej idzie kontakt z hejtującymi czytelnikami ; ) Zakładam jednak, że Butcher w tym czasie miał sto innych zajęć, zapewne dość stresogennych, więc wykażę się zrozumieniem. Wiem, że nie wpiszę się tym komentarzem w ogólny (dość już męczący) trend krytykowania pisma za cokolwiek, choćby okładkę, ale PSX Extreme wyróżnia się tym, że w ogóle istnieje na trudnym rynku, więc jeszcze raz dzięki Butcher za serce i zdrowie włożone w rednaczowanie, a także za okres przed piastowaniem tego stanowiska. Nie opuszczaj nas zupełnie, koniecznie czasem coś bez stresu napisz, generalnie powodzenia i nie złość się na nas.

 

A wybór Rogera chyba obiektywnie najlepszy: człowiek młody, ale doświadczony (w końcu to były redaktor naczelny czasopisma PSX Life), entuzjazmu też raczej mu nie brakuje, więc jestem dobrej myśli i daję Mu kredyt zaufania. Tylko niech rzuci te PPE i w całości się odda temu, na czym się wychował, czyli printowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.