Skocz do zawartości

PSX Extreme 229


Oceń okładkę PSX Extreme 229  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 229



Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że Romek nie wykorzystał potencjału arta. A Ty nawet dałeś Głos Ludu!


A co do cytatu - no może po prostu komuś podobał się ten "zestaw" postaci. Sama okładka przecież też bez żółtych pasków, oczo(pipi)nych kolorów. No, może z perspektywy, to bym z jedną zajawkę można było dać mniej :P.

Odnośnik do komentarza

Nie udzielam się często na forum ani na ppe gdzie od czytania komentów można dostać raka ale taka zmiana naczelnego jest dość zaskakująca. W pierwszym momencie zasmuciła mnie rezygnacja Butchera potem ucieszyło, że to Roger wskakuje na jego miejsce tylko żeby nie skończyło się tak że będzie teraz zajmował się czarną robotą a jego teksty znikną z PSXa i zastąpi go ekipa ppe. Wystarczy przeczytać playtesty rogera z gamescomu przy których się kilka razy uśmiałem i porównać z playtestami innych jak muziol czy gruszczyk pisane jak przy linijce. To jest niestety przepaść. Mam też nadzieje ze powrót trzody ze wstępniaka nie oznacza teraz jakiś krzywych akcji w każdym numerze bo będzie to słabe. Ale akurat Relacja od kuchni z gamescomu bardzo fajna brakuje takich szczerych tekstów w obecnym pe. Choć nie chce mi się jakoś wierzyć w akcję z hotelem :) Podsumowując - Uważam ze wybór nowego naczelnego jest trafny ale mam nadzieje ze Butcher będzie pisał do pe mimo zmiany pracy. Ps. Tez liczę ze zmieni się cos w temacie okładek i zamiast coverów gier zaczniecie tworzyć swoje własne.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie te znienawidzone przez niektórych napisy nie kupiłbym ostatnich kilku numerów. Tak to zawsze gdy wybieram warzywa w sklepie to zerknę na okładkę i jak jakiś temat mnie zainteresuje to dorzucam do koszyka. No ale mi nie zdarzyło sie jeszcze masturbować do okladki, ani kleic tapete na sciane z tychze.

Odnośnik do komentarza

Nie udzielam się często na forum ani na ppe gdzie od czytania komentów można dostać raka ale taka zmiana naczelnego jest dość zaskakująca. W pierwszym momencie zasmuciła mnie rezygnacja Butchera potem ucieszyło, że to Roger wskakuje na jego miejsce tylko żeby nie skończyło się tak że będzie teraz zajmował się czarną robotą a jego teksty znikną z PSXa i zastąpi go ekipa ppe. Wystarczy przeczytać playtesty rogera z gamescomu przy których się kilka razy uśmiałem i porównać z playtestami innych jak muziol czy gruszczyk pisane jak przy linijce. To jest niestety przepaść. Mam też nadzieje ze powrót trzody ze wstępniaka nie oznacza teraz jakiś krzywych akcji w każdym numerze bo będzie to słabe. Ale akurat Relacja od kuchni z gamescomu bardzo fajna brakuje takich szczerych tekstów w obecnym pe. Choć nie chce mi się jakoś wierzyć w akcję z hotelem :) Podsumowując - Uważam ze wybór nowego naczelnego jest trafny ale mam nadzieje ze Butcher będzie pisał do pe mimo zmiany pracy. Ps. Tez liczę ze zmieni się cos w temacie okładek i zamiast coverów gier zaczniecie tworzyć swoje własne.

 

Roger walczy dzielnie na obu frontach, właśnie kończy retro do nowego numeru, tak że na pewno go nie zabraknie. Tak samo jak choćby przy planowanej recenzji PES-a - nie wiem, co by się musiało dziać, żeby Roger PES-a komuś oddał :)

 

Z tą trzodą to tak na luzie prosimy podejść. Chodzi bardziej o jakieś smaczki, może nieco więcej humoru - na pewno nic na siłę. A hotel - uwierz, prawda. Ja to zapamiętam na dłużej, bo gdy Roger zadzwonił późnym popołudniem, że jest problem z tym i trzeba działać, to jakieś 30 minut wcześniej urodziła mi się córka - tak że dość wyjątkowy dzień :)

Odnośnik do komentarza

 

A hotel - uwierz, prawda. Ja to zapamiętam na dłużej, bo gdy Roger zadzwonił późnym popołudniem, że jest problem z tym i trzeba działać, to jakieś 30 minut wcześniej urodziła mi się córka - tak że dość wyjątkowy dzień :)

 

 

 

Perez myślałam, że walnę facepalm stopą, słysząc Rogera nawijającego przez dwadzieścia minut o akcji z hotelem (co, kto, dlaczego, ile, za ile, z kim, kiedy, jak....) i kończącego monolog: "W szpitalu jesteś? Córka Ci się przed chwilą urodziła? A to gratulacje stary! Wracaj do żony, tylko nie zapomnij coś wykombinować z naszym noclegiem, bo Butch telefonu nie odbiera" :D

Odnośnik do komentarza

Ja też miałem wy(pipi)ane na okładki gazetek. W wieku 15-19 lat. Później na takie rzeczy zwraca się uwagę. Książki też jak mają fajne okładki to przyjemniej się kupuje. Oczywiście zawartość stoi na pierwszym miejscu. Zawsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja chcialbym podziekowac Grzeskowi za lata pracy. Miales trudniejsze zadanie niz Sciera. Padlo Neo, padly pisma PC, ostaliscie sie wy, CDA i co zaskakuje wciaz Pixel (moze przez okladki :):)

 

Nie wszystko bylo trafione jak np tablidyzacja pisma, ze tak to ujme czyli np zapraszanie Macka. Nie chodzi o malutki tekst, tylko ze kiedys by byc w Pe to trzeba bylo sobie zasluzyc. No ale dzieki za caloksztalt i powodzenia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...