Skocz do zawartości

Wstyd mi...


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Hendrix nie wiesz, że z _M_ się nie dyskutuje?


Job ostatnia szara komórka. Film, który jest zlepkiem dow(nene)ów z brodą. Zaśmiałem się ze 2 razy lekko pod nosem podczas seansu. Gunwo obesrane najniższej kategorii.

 

Jaki to był szrot jprdl.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

wymieniamy polskie filmy,seriale które są tak uwłaczające zwykłej ludzkiej przyzwoitości, że można się zawstydzić wspominając je podczas rozmowy z ludzmi.

 

1.Poranek Kojota - humor na poziomie nie wytarzanych w żadnym cycu małolacie, którego największym osiągnięciem jest dobre zaliczenie matury.

2. Kariera Nikosia Dyzmy - sama główna postać czyli Czaruś Pazura to obraza dla całego narodu Polskiego. Sztuczny, prymitywny i max drazniacy.

3. 13 posterunek - patrzac z perspektywy lat najwieksze dziadostwo pod jakim mógł firmować C+. Żaden z aktorów nie wyszedł ponad poziom tego czegoś często pielegnujac swoje wspomnienia tym, że za czasów Posterunku było lepiej. Nie wiem czy to chamsko skopiowali jak Na Dobre i Na złe z E.R :facepalmz: bo wyglada mi to na pusty humor sytuacyjny, którego by się wstydził dobrze rozwinięty emocjonalnie nastolatek ery internetu. Nie wiem, ale komedie z Polski z lat 70tych zgrabnie opisywały realia PRLu tak tu nie mamy nic co mogło by ten żenujący serialik obronić.

Do tego zestawu dodaje świat wg kiepskich trędowata wersja oryginału. Humor rodem z targowicy gdzie pieszczotliwie określają współmałżonka Stary/stara a bawi z reguły tych co już nie mają nic do wygrania w życiu. Spodziewam, że wraz z upływem lat to będzie niechlubny relikt polskiej rzeczywistości przełomu wieków. Patologiczna wersja ludzi którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić w życiu.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie masz racji. 13 Posterunek i Świat według Kiepskich, dwa oryginalne polskie sitcomy, nie są to jakieś kopie na licencji z USA. To, że ktoś nie rozumie/nie lubi to nie znaczy, że serial jest słaby. To co Ślesicki z ekipą wymyślali na planie było bez precedensu i pewnie z żadną inną ekipą aktorską by to nie wypadło tak dobrze.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie masz racji. 13 Posterunek i Świat według Kiepskich, dwa oryginalne polskie sitcomy, nie są to jakieś kopie na licencji z USA. To, że ktoś nie rozumie/nie lubi to nie znaczy, że serial jest słaby. To co Ślesicki z ekipą wymyślali na planie było bez precedensu i pewnie z żadną inną ekipą aktorską by to nie wypadło tak dobrze.

Serial o rodzinie 2+2 gdzie ojciec to przegryw a z dzieci nie ma pozytku nazwany Swiat wg Kiepskich, moim zdaniem, jednak kopiuje serial z USA o rodzinie 2+2, gdzie ojciec to przegryw a z dzieci nie ma pozytku i ma tytul Swiat wg Bundych. Oczywiscie nie na licencji. Roznica tylko taka, ze Bundy bylo goty 12/10 a Kiepscy to chyba tylko nizsza klase smieszyli, ktora nie ogarniala nawet ze smieje sie sama z siebie.

 

13 posterunek, przynajmniej pierwszy sezon, 11/10.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście, że nie masz racji. 13 Posterunek i Świat według Kiepskich, dwa oryginalne polskie sitcomy, nie są to jakieś kopie na licencji z USA. To, że ktoś nie rozumie/nie lubi to nie znaczy, że serial jest słaby. To co Ślesicki z ekipą wymyślali na planie było bez precedensu i pewnie z żadną inną ekipą aktorską by to nie wypadło tak dobrze.

Serial o rodzinie 2+2 gdzie ojciec to przegryw a z dzieci nie ma pozytku nazwany Swiat wg Kiepskich, moim zdaniem, jednak kopiuje serial z USA o rodzinie 2+2, gdzie ojciec to przegryw a z dzieci nie ma pozytku i ma tytul Swiat wg Bundych. Oczywiscie nie na licencji. Roznica tylko taka, ze Bundy bylo goty 12/10 a Kiepscy to chyba tylko nizsza klase smieszyli, ktora nie ogarniala nawet ze smieje sie sama z siebie.

 

13 posterunek, przynajmniej pierwszy sezon, 11/10.

 

 

No o to chodzi w ŚwK, że pokazują nasze społeczeństwo, tylko mocno przerysowane, w naszych polskich realiach. Najbardziej mnie śmieszy fakt, że jak ludzie, którzy narzekają na Kiepskich mówią, że Bundy był śmieszy i GOTY serial :D Wtedy mam bekę nieziemską.

Jeden z najlepszych odcinków Kiepskich:

 

http://www.ipla.tv/Swiat-wedlug-kiepskich-odcinek-184/vod-24024

To znaczy ja was nie przekonuję, że to jest super serial i powinniście oglądać. Po prostu ja jestem fanem.

Odnośnik do komentarza

No ale zaznaczmy, że w pewnym momencie ten serial strasznie stracił na jakości, trochę po odejściu Okiła. Stał się wulgarny, zaczeli rozśmieszać ludzi wulgaryzmami, zupełnie jakby chcieli trafić do gimnazjalistów. Tu oczywiście przyznaję rację. 


Oczywiście mowa o Kiepskich, bo milan się wtrącił :)


Jednak takie odcinki jak 'nauka picia wódki' czy 'co robić na bezrobociu' są majstersztykiem.

Odnośnik do komentarza

Mnie odrzucala cala filozofia "produktu wlasnego" Polsatu. Jak tvn mial Big Brother to polsat musial wypalic z Dwoma Swiatami, jak pojawili sie Milionerzy to zaraz mielismy awanture o kase (czy co tam Krzysiu prowadzil). Jak byli Bundy to musieli byc Kiepscy (mimo, ze sami to nadawali). I wszystko to w wykonaniu polsatu zalatywalo tandeta i tryhardem. Moze moglbym sie bardziej wypowiedziec o tym zacnym serialu ale poniewaz nie zasmialem sie ani razu na pierwszym epizodzie a z drugiego zapamietalem tylko tyle ze modlili sie do grzyba na scianie i nazywali go matka boska kiepska, to odpuscilem sobie te produkcje chowajac do niej jedynie pogarde.

 

 

13 posterunek mial Cezarego "killera" Cezarego, ktory w tamtym okresie byl killerem. Niestety od Chlopaki nie placza lot koszacy w dol.

Odnośnik do komentarza

No z Pazurą się zgodzę, skończył się na Chłopakach. Moim zdaniem to nie jego wina a kondycji polskiej kinematografii. Świetnie odnalazłby się w rolach poważnych, zagrał epizodyczną rolę w serialu Oficer, gdzie moim zdaniem wypadł świetnie. Świetnie się sprawdził w poważnej roli. Słyszałem, że Pazura ostatnio dostał ofertę zagrania w międzynarodowej produkcji jako Hitler, ponoć na castingu był w kostiumie i wszyscy z produkcji mieli ciary, ponoć był bezkonkurencyjny, ale niestety projekt upadł. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.