Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

W(pipi)ia mnie to że jeszcze nie ma kącika gospodarzy na forum. Kupuję nieruchomość i nie mam z kim popisać o ekobublach i innych lodówkach :/

A co chcesz wiedzieć o chłodziarkach. Jedyne co potrzebujesz wiedzieć przy zakupie to wymiar i że nie należy kupować skutwiałych No Frost-ów, bo fhui wysuszają żarcie pyerdolone klimatyzatory.

Odnośnik do komentarza

http://m.ceneo.pl/23859465

 

Tę kupilem do zabudowy. Finalnie bez no frost, ale nie mam w sumie pojęcia co ten no frost mialby dac w praktyce. Ze nie zbiera się szron?

 

Lodowka chlodzi jak należy, ma pojemny zamrażalnik, dwie komory na warzywa i wedliny, by sie nie wysuszaly. Prądu też mało żre. Żem ukontentowany, zobaczymy kiedy się zepsuje.

 

Dzis odbieram nawilzaczo-oczyszczacz, dam niebawem znać czy powietrze jest niczym rosa po burzy :pawel:

Odnośnik do komentarza

Ktoś korzystał z robotów ROOMBA?

Warto, czy działa jak goowno obesrane?

Drogie są te robociki cholernie i zastanawiam się, czy zasysanie faktycznie spoko i odkurzacz może odejśc do lamusa, czy to byle goowno, które mi kocich kłaków nie zbierze z dywanu. Jestem alergikiem, a nie chcę mi się codziennie dymać z odkurzaczem, to moze roombe by kupić - kot będzie zadowolony, ja będę miał czysto.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem Samsunga, jakiś najwyższy model z 2014 i średnio się spisywał. Jeżeli masz dywan w domu to sobie daruj. Taki odkurzacz się sprawdza jak jest płaska, otwarta przestrzeń, wtedy go konfigurujesz, żeby się odpalał sam np. codziennie jak Ciebie nie ma w domu, potem wracał do bazy i się wypróżniał :) Niedawno gdzieś oglądałem porównanie Samsungów do właśnie tych iRobot Rooma i te Roomby wypadły dużo lepiej, dużo dokładniej odkurzały itd także Samsunga nie polecam. Ale musiałbyś robić miejsce takiemu odkurzaczowi, żeby się nie potykał o nogi od krzeseł po drodze albo sie nie zawieszał na dywanie. Nie jest to wtedy odkurzone tak dokładnie jakbyś sam to robił tradycyjnie, no ale jednak masz odkurzone mieszkanie codziennie.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Z dywanem jest właśnie o tyle lipa, że tradycyjny odkurzacz muszę naprawdę mocno dociskać na 'froterce' kilka dobrych razy, zanim ściągnę wszystkie kłaki sierściucha. Stąd moje sceptyczne nastawienie do 'robocika'. Ogólnie dywanik mam jeden, przed telewizorem, co by stopy móc gołe wyłozyć (nie jestem w stanie łazić gołymi stopami po panelach/kaflach). No i kolejne zmartwienie - co jeśli czysto hipotetycznie pod moją nieobecność z lady stołu spadnie butla z piwem i rozleje się wszystko na glebę? Robocik chyba umrze po takiej dawce płynów, a pewno poleci zassać, bo brudno.

 

Inną opcją nad jaką się zastanawiałem ze względu na sierściucha to jakiś hipermega odkurzacz piorący. Teraz mam jakieś zwykłe goowno za dwie stówki, modelu nie pamiętam. Może faktycznie warto zainwestowac w jakiegoś turbo gurwa kozaka?

Odnośnik do komentarza

Sama butelka spadnie? Wychodzisz do roboty to robisz miejsce robotowi, zabierasz wszystko co może mu przeszkadzać i tyle. Przynajmniej masz codziennie posprzątane odrobine. Poza tym roboty nie wyczuwają brudu, więc jest szansa, że w ogóle nie zainteresuje się tym piwkiem. Teraz w ogóle poczytałem, że DYSON robi też te odkurzacze a jak on coś robi to raczej jest konkretne.

Odnośnik do komentarza

Sierściuch może wkoorviony zrzucić, różnie bywa ze zwierzakami.

Przekonuje mnie właśnie to, że siedzę w tyrce, a automat zasysa. Ostatnio widziałem recenzję takiego, co to właśnie wyczuwa brud, ma jakieś czujniki - ponad 3 koła kosztuje, tyle bym nie dał za taki sprzęt, ale może te 3x tańsze też mają takie magiczne coś.

 

Problem z moim odkurzaczem jest taki, że ma słabe ssanie, a przynajmniej tak mi się wydaje (nie mam porównania).

Odnośnik do komentarza

Proponowalem pare razy sprzataczke żonie, ale woli sama siedziec i pucować. Potem traci się weekend - super spedzanie wolnego, koorvo. Chodzi mi tylko o czyszczenie okien i lazienki, bo bieganie ze szmatka i odkurzaczem jest banalne.

 

Robocik odkurzający podczas gdy jesteśmy w pracy to moje marzenie :fsg: proszę o modele jakies na Ceneo, poczytam potem. Zrobię sobie prezent pod choinke.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...