Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawie wszystko z Ikei i tylko szafa nie spełniła moich oczekiwań, ale ujdzie. Wszystko inne spoko. Do tego mają całą masę spoko sprzętów do domu w dobrych cenach.

 

W sumie jak szukałem, to zawsze Ikea miała to czego potrzebowałem, z wyjątkiem stolika pod TV, ale akurat w tym wypadku miałem swoją wizję jak ma wyjść i tylko w necie znalazłem odpowiedni stolik.

Odnośnik do komentarza

Tak z innej beczki, jak ktoś ma zwierzęta to mocno polecam zakup autonomicznego odkurzacza. Sam się skusiłem ostatnio na Roborock S50 czyli Xiaomi Mi Robot drugiej generacji i jestem zachwycony. Do tej pory trzeba było odkurzać praktycznie codziennie, bo koty gubią kłaki. W tym momencie ustawiłem go tak żeby sprzątał całe mieszkanie przed moim powrotem z pracy i różnica jest bardzo wyraźna - czysto i bez kociej sierści i żwirku na podłodze. Sam się zdziwiłem ile tego jest przy pierwszym opróżnianiu pojemnika na śmieci. Dodatkowo ma funkcję mopowania, a możliwość sprawdzania statusu i zdalnego odpalania go przez appkę w telefonie to bardzo przydatny bajer. Kupiłem na GearBest, wyszło 390€ z dopłatą do szybszej wysyłki - po niecałych dwóch tygodniach był u mnie.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:

Muszę kupić odkurzacz mamie i zastanawiam się jak działają to wynalazki wg norm (pipi)ej unii 700 czy 750 W. Ma ktoś doświadczenie z tak słabymi odkurzaczami ?

Mam niedrogi odkurzacz spełniający wymogi tej poprzedniej normy i odkurzam blisko minimum mocy, na maksimum bym chyba nie oderwał szczotki od podłogi. 

Odnośnik do komentarza

Mieszkanie nie ma balkonu żeby pranie wywiesić na zewnątrz i trzeba rozkładać suszarkę w pokoju. W zimie przy włączonym ogrzewaniu pranie elegancko schnie obok grzejnika, w lecie w ciepłe dni też, ale taką późną wiosną mogłoby być lepiej. Jak myślicie, kupić jakiś mały grzejnik elektryczny do kąta z praniem?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Carles napisał:

A sokowirówek używacie? Tak do 500 zł byłoby coś dobrego?

 

Z tańszych polecanych jest Eldom PJ400 ale martwi mnie moc, tylko 400 W, ale za to jest stosunkowo cicha. W cenie ok 500zł jest jeszcze Braun J700 o mocy 1000 W, który również zbiera bardzo dobre opinie. Ewentualnie Bosha, model MES 4000.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...