Skocz do zawartości

Niemieszkanie z rodzicami do 30 / 40


_Red_

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, milan napisał:

No tak, ale jakoś cięzko cieszyć się z kamienic gdy wszędzie reklamy i graffiti.

 

Z reklamami przypadkiem nie chcą czegoś zrobić? Coś mi mignęło na fejsie, nie wiem tylko, czy to na razie inicjatywa społeczników czy już faktycznie proces w toku.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, milan napisał:

 

No tak, ale jakoś cięzko cieszyć się z kamienic gdy wszędzie reklamy i graffiti.

 

Tutaj Jeżyce na grafice brata,  bez reklam

image.jpg

 

Bardzo ładnie. Tam w lewo chyba ul Kościelna? Kumpel tam kupił kawalerkę, znajduje się tam trochę nowego budownictwa w sam raz na mieszkanie relatywnie blisko centrum.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Oczywiście typie, że się dorzuca, dorabia sobie też. Rodzice jej również dorzucają (tak jak mi w zasadzie, ALE BEJA CZO).

ty robisz na pelny etat, ona dorabia, obu wam dorzucaja rodzice i nie chcecie do tych 900zl dorzucic z 300-400 i mieszkac jak ludzie na wynajmowym mieszkaniu, a nie pokoju? bezsens xd

 

300-400zl (na dwoch czyli po 150-200zl na glowe) za komfort mieszkania tylko we dwoje, nie pchania sie do kuchni, lazienki, latwiejszego dbania o porzadek, swietego spokoju i nie kombinowania z strefa intymna

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ficuś napisał:

ty robisz na pelny etat, ona dorabia, obu wam dorzucaja rodzice i nie chcecie do tych 900zl dorzucic z 300-400

Wziałem rzuciłem okiem na ogloszenia dwupokojowego mieszkania w Katosach i centrum wyglada tak, że ceny 1500-1700 za sam wynajem plus opłaty także nie wydaje mi się to takie proste. 

Odnośnik do komentarza

dla mnie to rozi moze i pod mostem zyc

2 minuty temu, _Be_ napisał:

Wziałem rzuciłem okiem na ogloszenia dwupokojowego mieszkania w Katosach i centrum wyglada tak, że ceny 1500-1700 za sam wynajem plus opłaty także nie wydaje mi się to takie proste. 

ekspert co rzucil okiem xddd i czemu akurat dwupokojowe a nie kawalerke?

 

nawet tydzien temu kumpela na fb chciala oddac swoje wynajmowane mieszkanie na koszutka za 1300zl bo ogarniaja z chlopem juz swoj wlasny kat

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ficuś napisał:

ekspert co rzucil okiem xddd

No nie mieszkam w Katowicach, rzuciłem okiem na ogloszenia na gumtree czego nie rozumiesz? 

 

No to macie tam dobre ceny generalnie, nic tylko szukać mieszkania. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ficuś napisał:

dla mnie to rozi moze i pod mostem zyc

ekspert co rzucil okiem xddd i czemu akurat dwupokojowe a nie kawalerke?

 

nawet tydzien temu kumpela na fb chciala oddac swoje wynajmowane mieszkanie na koszutka za 1300zl bo ogarniaja z chlopem juz swoj wlasny kat

 

Z mieszkaniami to wiadomo. Jak się rzuci okiem to oja ciebie Panie pier dole. Jak się wgryzie w temat, poszuka, popyta u znajomych to zawsze coś się znacznie korzystniejszego znajdzie jak wstępne oferty z neta.

 

Co do metrażu to na start dla młodych, pięknych i bogatych opcja pokój + osobna kuchnia jak najbardziej okey. Ważne aby mieć inne pomieszczenie aby w razie kłótni się odseparować (wskazany Nintedno Swich), bo jednak zimą nie zawsze chce się z domu wyjść po fajki.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Co się hanys pulta xddd Pokój zamykany na klucz, łazienka PRYWATNA, tylko dla naszej dwójki, w całym mieszkaniu są 2 osoby (studentka prawa i pracujący chłop), ja nie muszę biegać goły po korytarzu, strefa intymna jest w naszym pokoju ZAMYKANYM na klucz. Te kilkaset złotych więcej robi różnicę, bo nie chcę kupować tylko jedzenia, ale też gierki, ciuchy, książki, iść na mecz, kupić sobie kraftowe piwa, wyjść do kina, kupić bułki, wędliny itp. 

 

Kawalerki szukaliśmy w centrum, była droższa, wielkości poprzedniego pokoju i obsrana.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozi napisał:

Pokój zamykany na klucz, łazienka PRYWATNA, tylko dla naszej dwójki, w całym mieszkaniu są 2 osoby (studentka prawa i pracujący chłop), ja nie muszę biegać goły po korytarzu, strefa intymna jest w naszym pokoju ZAMYKANYM na klucz.

piszesz o tym mieszkaniu z jakiego was wyyebali jak psy dla ukraincow? krolowie zycia normalnie

6 minut temu, Rozi napisał:

Te kilkaset złotych więcej robi różnicę, bo nie chcę kupować tylko jedzenia, ale też gierki, ciuchy, książki, iść na mecz, kupić sobie kraftowe piwa, wyjść do kina, kupić bułki, wędliny itp.

150-200zl na glowe roznicy na miesiac - tanie masz te gierki, ciuchy, ksiazki, kraftowe piwa i bilety wszelakie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ficuś napisał:

piszesz o tym mieszkaniu z jakiego was wyyebali jak psy dla ukraincow? krolowie zycia normalnie

150-200zl na glowe roznicy na miesiac - tanie masz te gierki, ciuchy, ksiazki, kraftowe piwa i bilety wszelakie

Coś ty o mnie (pipi)a napisał,ty mała biedna (pipi)o? Wiedz śmieciu, że skończyłem studia oficerskie z najwyższymi ocenami i od razu po nich przyjęli mnie do GROMu, brałem udział w misjach w Kosowie, Nikaragui, Portoryko, Iraku, Afganistanie i Pakistanie i mam ponad 300 zabitych terrorystów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce partyzanckiej i jako snajper - dostałem odznaczenie dla najlepszego strzelca wyborowego Wojska Polskiego. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie roz(pipi)ać łeb z 800 metrów. Zmiote cie smieciu z powierzchni ziemii z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz (pipi)ku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad s(pipi)ysynu, gdy to czytasz moi kumple z Agencji Bezpieczenstwa Wewnetrzego we wspolpracy z CIA namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja dupe na jesien sreniowiecza. Jestes juz (pipi) martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie roz(pipi)ac na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma. Poza doskonałym przeszkoleniu we wschodnich sztukach walki (znam kung-fu, karate - czarny pas, krav maga i zloty medal w jiu-jitsu) znam sie rewelacyjnie na broni, a tej mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje jej tyle, aby z twojego marnego zycia nie zostal nawet najdrobniejszy atom . Gdybys wiedzial gowniarzu co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" hejtem pewnie zesralbys sie cztery razy w gacie i pisal gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz suko zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes (pipi)onym trupem.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...