Skocz do zawartości

Assassin's Creed Ezio Collection


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam kilka remasterów w kolekcji na PS4, a będę ich miał jeszcze więcej. Na premierę żadnego nie kupiłem, więc nie wspieram tego procederu, ale do niektórych tytułów przyjemnie wrócić raz jeszcze, dodatkowo mając lepszą oprawę czy nowy zestaw trofeów do wbicia (szczególnie ta ostatnia wymówka jest dla mnie ważna, bo mając tak olbrzymie zaległości, wręcz nie wypada mi grać znów w to samo, ale skoro są trofea...).

 

Ezio Collection nabędę, jak cena zejdzie do około 70zł, podobnie jak wszystkie moje dotychczasowe remastery (TLoU, Darksiders II, Tomb Raider, Dark Souls II i Metro).

Odnośnik do komentarza

Czy oni zmienili tylko filtr i dali widoczność detali, które przy zbiliżeniu na PS3 wyglądają identycznie? 

 

:trap:

 

No remaster Tlou czy GTAV to to nie jest

 

A przepraszam remaster TLoU to jest jakiś cudowny? Framerate, tekstury i photo mode. Wow tyle nowości, wow wow remaster taki dobry, brak uszanowanka.

Odnośnik do komentarza

 

Czy oni zmienili tylko filtr i dali widoczność detali, które przy zbiliżeniu na PS3 wyglądają identycznie? 

 

:trap:

 

No remaster Tlou czy GTAV to to nie jest

 

A przepraszam remaster TLoU to jest jakiś cudowny? Framerate, tekstury i photo mode. Wow tyle nowości, wow wow remaster taki dobry, brak uszanowanka.

 

 

No to jednak więcej niż w przypadku tego portu AC, który chodzi, jak chodził, wygląda ciut lepiej i żadnych bajerów nie dorzucili. Są Remastery i remastery, AC jest w grupie tych gorszych, z Dishonored np.

W sumie to nawet nie remaster, ale bardziej port, coś na zasadzie Assassin's Creed IV Black Flag - nikt nie nazwał tego "definitive edition", choć na PS4 wygląda lepiej.

Żeby nie było, że hejtuję - jak już pisałem - kiedyś kupię. To będzie bardzo długie kiedyś, bo jeszcze mam jedną część na PS3 (Rogue), później wszystko co wyszło na PS4 no i wtedy, za jakieś 50zł...  :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kuźwa Egipt? Ja wiem, że takie ploty i w ogóle, ale jak to sobie wyobrażasz? Skok ze szczytu piramidy w wóz z piaskiem? Wszędzie pustynia i trofeaum za wejście na każdy czubek piramidy, celem synchronizacji? Okres bardzo fajny, ale jakoś za ch... nie widzę tam miejsca dla Assassinów.

 

Już prędzej czasy Króla Artura i klimaty średniowieczno-rycerskie bym przygarnął, ale najbardziej i tak będę za feudalną Japonią - kuźwa, przecież to najsensowniejszy pomysł z możliwych - jakiś klan Ninja to tamtejszy odłam bractwa asasynów - nosz kurde, naturalniejszej podstawy chyba nigdy nie znajdą...

Odnośnik do komentarza

Kuźwa Egipt? Ja wiem, że takie ploty i w ogóle, ale jak to sobie wyobrażasz? Skok ze szczytu piramidy w wóz z piaskiem? Wszędzie pustynia i trofeaum za wejście na każdy czubek piramidy, celem synchronizacji? Okres bardzo fajny, ale jakoś za ch... nie widzę tam miejsca dla Assassinów.

 

Ale ty wiesz, że te piramidy stoją obok miasta i te wszystkie zdjęcia to ludzie robią to specjalnie są tak pokazane, żebyśmy myśleli, że są gdzieś na środku pustyni?

 

tumblr_lropv8buyd1qfjxoio1_1280_large_01

 

z11133675Q,Egipt--Giza-piramidy-.jpg

 

 

Poza tym Kair - dzisiaj 8mln miasto, w XV wieku wyglądało majestatycznie. Dużo dachów, wąskich uliczek, rzeka Nil co płynie przez miasto. Mimo, że to UBI to chyba wziąłbym w day one.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że kiedy były one budowane to Kair jeszcze nie istniał i piramidy były sporo oddalone od osad ludzkich i pałacu Faraonów. Na czas budowy postawili tam jakieś miasteczka robotnicze.

Piszę o tym bo czytałem, że następna cześć AC ma się dziać jeszcze przed "Altairem". Więc jeśli tak będzie to faktycznie wokół tylko pustynia.

Niemniej, te klimaty chętnie zobaczę w AC. Ale póki nie potwierdzą co i jak to są to raczej luźne rozmowy

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza

bardzo, Bardzo, BARDZO lubiłem AC2 - a cała "Ezio-trylogia" w moim osobistym rankingu jest w ścisłej czołówce gier.
Nie chcę nawet patrzeć na nowe odsłony AC, naprawdę liczyłem że ten sremaster da radę....jednak oglądając różne filmy na YT myślę sobie 
- wydają grę po kilku latach, nie zmienili NIC, co-nie-co zje.bali
f.gif

to już jest po prostu okradanie ludzi

chciałem kupić  - jak nigdy...coś "odnowionego" 

dzięki Ubisoft, daliście dupy, jak zwykle.

Odnośnik do komentarza

 

Kuźwa Egipt? Ja wiem, że takie ploty i w ogóle, ale jak to sobie wyobrażasz? Skok ze szczytu piramidy w wóz z piaskiem? Wszędzie pustynia i trofeaum za wejście na każdy czubek piramidy, celem synchronizacji? Okres bardzo fajny, ale jakoś za ch... nie widzę tam miejsca dla Assassinów.

 

Ale ty wiesz, że te piramidy stoją obok miasta i te wszystkie zdjęcia to ludzie robią to specjalnie są tak pokazane, żebyśmy myśleli, że są gdzieś na środku pustyni?

 

 

Poza tym Kair - dzisiaj 8mln miasto, w XV wieku wyglądało majestatycznie. Dużo dachów, wąskich uliczek, rzeka Nil co płynie przez miasto. Mimo, że to UBI to chyba wziąłbym w day one.

 

 

Same piramidy nie stoja w srodku miasta tylko na kraju, wiec niezla lokacja, konczy sie miasto i dokladnie tam gdzie zaczyna sie pustynia stoja te kolosy. I wiem co mowie bo bylem i nawet chodzilem w srodku jednej( jakiejs malej na uboczu) lata temu gdy jeszcze tam chrzescijan nie obdzierali ze skory.

W ogole to mozliwosci i klimatu jest od zaje.bania. Ten kto gral w gre Faraon  na piece, albo czytal ksiazke Prusa ten wie jakie to miodne czasy i miejsce. Gdyby Dac tam niewolnistwo wykorzystywane do budowy piramid, kult bostw, zyciodajny Nil pelen aligatorow... a wstystko spalone promieniami pustynnego slonca w HDR.

Jak dla mnie megahit murowany.

Ale sama Japonia wydaje sie byc jak najbaerdziej fajna opcja, Indie, Chiny, wszedzie tam gdzie folklor moglby wylewac sie z ekranu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

pograłem dzisiaj 1h  w AC II . Ta gra jest szkaradnie brzydka i chyba nic względem wersji na x360 nie poprawili. No poza loadingami bo trwają max 5 sekund :D Kiedyś grafika była dla mnie piękna :)  Co do rozgrywki to spoko stary dobry assasyn ale wolę brotherhood i revelation. Tutaj za mało opcji mamy no i walka z unikami a nie kontrami :) . Nie planuję na razie przechodzić raczej od czasu do czasu sobie włącze aby porobić kilka zadań czy jedną sekwencje. GRa kosztowała mnie malutko to i warto było kupić. Nie polecałbym jednak za pełną cene bo to port po najniższej lini oporu.

 

A no i port też ma patcha ale małego na szczęście (małego na tej generacji) bo 500 mb .

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...