Skocz do zawartości

FIFA 17 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole ten squad building moze byc niezlym zrodlem dochodow dla obrotnych.

Wczoraj o 18 konczylo sie wyzwanie "wazne mecze" troche o tym zapomnialem i brakowalo mi 2 pilkarzy z ligi chillijskiej, ale jakies 2h przed koncem wyzwania ceny zawodnikow takie byly wysokie ze sobie juz darowalem.

Nagroda bylo zeton do draftu, wiec postawnowilem sprzedach tych grajkow co mam co szkoda bylo wywalic tyle salaty, czego efektem byla sprzedaz 10 grajkow za 30 tys za co mam kase na 2 zetony draft ;)

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie.

 

Zakupiłem edycje standardową FIFA 17 (XONE) podczas nocnej premiery w Media Ekspert. Edycja Standardowa powinna zawierać 5 żetonów draft. Wiecie może gdzie kod na żetony się znajduję ??? 

 

Czy w tej sprawie muszę kontaktować się z EA ?

 

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

a żetony nie były przypadkiem tylko w przed sprzedaży ?

Odnośnik do komentarza

gratki, sbc, draft czy co to było? ;)

 

14604849_1793776530865944_56505789930534

 

mój starter robiony pod FUT Champions, prawdę mówiąc na razie szału nie ma, Sterling to kompletne rozczarowanie, Mane ciągnie ten team, Michy jest dramatyczny, to już Origi i Boufal robia więcej zamieszania...będą potrzebne wzmocnienia :P

 

o ile w zwykłych sezonach jest prosto i przyjemnie to miałem zderzenie z rzeczywistością w FUT Champions, ratio mam coś w okolicy 9-0-11 co mnie szokuje generalnie :] ale typy co grają w tym turze są wyraźnie na innym poziomie niż randomy z sezonów, wyniki niskie i trzeba się napocić żeby coś w ogóle wpadało...polecam jak lubicie rywalizację na serio serio bo tutaj nikt nie odpuszcza, remisów nie ma musi być wyłoniony zwycięzca...może mi się uda wskoczyć na gold tier dzisiaj ale wątpię ;p

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Paczka za 25k :D obiecalem sobie ze koniec z paczkami i tak by bylo ale kolega do mnie napisal ze w tych paczkach wypadl mu Bellerin i Alex Sandro no to mowie dobra otworze sobie tez i pofarcilo sie.

 

Wczoraj w drafcie wygralem 3 mecze (calego draftu w tej fifie jeszcze nie zrobilem xd) i paczki byly dramatyczne ale dzisiejszy Dybala wynagrodzil wszystko xd Mam wrazenie ze wiekszosc dobrych graczy w tej fifie przerzucilo sie na draft i te fut champions bo poziom duzo wyzszy niz rok temu. Za to sezony to lajcik i rzadko trafiam na kogos dobrego.

 

A co do tych paczek to tez wydaje mi sie ze w tym czasie gdzie jest najwiecej ludzi online (weekendy wieczor czy nawet w dni tygodnia wieczorem) wypadaja duzo gorsze karty, czasami cos otworze rano w poniedzialek czy wtorek to mozna upolowac duzo lepszych pilkarzy. No ale nie wiem bo nie ma madrych na to :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...