Skocz do zawartości

Na kaca najlepsza ............


Wygnaniec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

zjadłeś i zwróciłeś na talerz?

Wybacz, że gulasz z łopatki słabo wygląda na samej cebuli naturalnie z placuszkami ziemniaczanymi. Za to jak smakuje. :wub:

To jest tak zwany placek po zbójnicku najlepszy w stek chałupie u Masorza w Zakopcu.

Cieszę się, że Ci smakował, ale zasada jest taka, że na Krupówkach się nic nie je.

Mam masę znajomych robiących tam w różnych lokalach i do tego drugie tyle anegdot z ich codziennego życia w pracy.

Też mam trochę znajomych w zakopcu, moja lepsza połowa jest w jakiejś tam części z tego rejonu. Ze stek chałupą jest tak że co tam zamówię to zawsze jest dobre i takie jak się tego spodziewam. Znam zasadę o ktorej mówisz, bo u mnie w okolicy jak ktoś chce zjeść rybę to na bank wpierd.ala mrożonki bez względu na prestiż i lokalizację restauracji.

Odnośnik do komentarza

Amatorzy...

Dobra słuchajcie:

 

Sposoby sprawdzone na BRAK kaca (najlepiej stosowac wszystkie na raz)

- zjeść dobrze przed piciem

- pić duzo wody w trakcie picia i na wieczor (1.5l butelka minimum)

- pić czystą a nie jakies obesrane piwa czy kolorowe alkohole

- nie mieszać

- pić regularnie. Po przerwie organizm sie odzwyczaja i kac jest gorszy

 

Stosujac te metody kaca mam moze w 1% przypadkow.

Zwykle efekt jest taki ze rano jestem tylko lekko zamulony albo nadal pijany. Ból glowy praktycznie nigdy.

 

 

Gdy juz zdazy sie kac to mam takie metody

- wstac na chwile nażrec sie ibupromu albo innego gunwa. Napic duzo wody i isc spac na kolejne kilka godzin

- po wstaniu zjesc cos w stylu jajecznicy. Pic mase wody. Nie raz na kacu wypijam 1.5l wody w pierwszych 30 minutach po wstaniu

- jak to powyzej nie pomoze to zacząć chlać od nowa i chvj

 

 

Ja znacznie mardziej wole zapobiegac niz leczyć dlatego nie mam jakiegos ogromu super skutecznych metod na leczenie kaca

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Na kaca po przebudzeniu stosuje porządne śniadanie, po tym przespać się ze dwie godzinki i wszystko gra. Klin na mnie nie działa (co nie znaczy,że nie stosuje) bo zawsze kończę tak samo na(pipi)ony jak dzień wcześniej i problem następnego dnia wraca :)

Edytowane przez subek
Odnośnik do komentarza

Mi tam wchodzi jak masełko, czym większy kac tym więcej mogę zjeść na drugi dzień :) Najlepsza jakaś zupka z rana, rosołek, pomidorowa, żurek jakakolwiek i już się człowiek lepiej czuje ale jakaś parówa z jajecznicą też dobrze wchodzi. Może to się bierze z tego, że jak pije to nie jem, głupi zwyczaj ale po prostu nie wchodzi mi jedzenie do picia i tyle, jednym kawałkiem śledzia mogę trzy flaszki zagryźć, tak samo z popijaniem, siadam z kolegą do 2x0,7 on opróżnia 1,5 litra jakiegoś gazowanego napoju, a mi butelka 0,33 na całą imprezę starcza :)

Edytowane przez subek
Odnośnik do komentarza

Amatorzy...

Dobra słuchajcie:

 

Sposoby sprawdzone na BRAK kaca (najlepiej stosowac wszystkie na raz)

- zjeść dobrze przed piciem

- pić duzo wody w trakcie picia i na wieczor (1.5l butelka minimum)

- pić czystą a nie jakies obesrane piwa czy kolorowe alkohole

- nie mieszać

- pić regularnie. Po przerwie organizm sie odzwyczaja i kac jest gorszy

 

Stosujac te metody kaca mam moze w 1% przypadkow.

Zwykle efekt jest taki ze rano jestem tylko lekko zamulony albo nadal pijany. Ból glowy praktycznie nigdy.

 

 

Gdy juz zdazy sie kac to mam takie metody

- wstac na chwile nażrec sie ibupromu albo innego gunwa. Napic duzo wody i isc spac na kolejne kilka godzin

- po wstaniu zjesc cos w stylu jajecznicy. Pic mase wody. Nie raz na kacu wypijam 1.5l wody w pierwszych 30 minutach po wstaniu

- jak to powyzej nie pomoze to zacząć chlać od nowa i chvj

 

 

Ja znacznie mardziej wole zapobiegac niz leczyć dlatego nie mam jakiegos ogromu super skutecznych metod na leczenie kaca

ty je.bany debilu, tobie już sie przydałaby terapia

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...