Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi niezwykle siadło "Najbardziej niezwykłe domy świata". Aż przyjemnie patrzy się że ludzie mogą tworzyć tak nietuzinkowe i absolutnie piękne rzeczy.

 

Homo Sapiens zdecydowanie ma potencjał. ;) 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Bieda na tym netflixe, nic ciekawego nie wpadło.
Dziś patrzę a tam zrywaczki, odpala trailer i standardowo geje lesby murzyny i tani humor meh.

W żadnym wypadku nie oglądać tych Zrywaczek! 

Niesmieszny badziew/ Nie znam historii powstania ale jestem na 99.9% pewien że był to jakiś skecz, który rozciągneli do rozmiarów filmu. Pomysł skończył się po 10 min. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.02.2019 o 14:31, Wiolku napisał:

Obejrzałem pierwszy ep i póki co dziecinność mi mocno nie wadzi, ale za to akcent Szypki już trochę tak. Klimat wyborny. Potem jest bardziej mroczno-czarodziejsko-krwawo czy bardziej "ojej, on mnie kocha, a ja zamieniam się w dziffe diabua"?

Trochę dryfuje z jednej skrajności w drugą. Od dość fest mrocznych akcji, po takie nastolatkowe pierdu pierdu dokładnie jak napisałeś :sapek:  Jestem chyba po 8 odcinku i odczucia mam mocno ambiwalentne. Koniec końców ładuję to to do szuflady pt. "typowy serial do prasowania"

Zacząłem za to oglądać Russian Doll i mam wrażenie, ze to może być coś dobrego. Całkiem niezła schiza po pierwszym epie, a i główna bohaterka może być interesująca

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dzięki @Frantik. Sabrina ma mega klimat i to mnie trzyma przy ekranie. Żona się wciągnęła xd Zaskoczony jestem bezpośredniością jaką się tam mówi o szatanie, złu itp. Odmładza mnie ten serial i czuję się jakbym oglądał za młodziaka jakąś późniejszą część Harrego Pottera ::mejm::

 

Russian Doll mnie znów odrzuca (mimo świetnych ocen) ze względu na film Śmierć nadejdzie dziś, który jedzie na tym samym patencie i był mocno średni. Miejmy nadzieje, że serial popłynie dalej z wszystkimi aspektami i jednak dostarcza. Sprawdzi się może kiedyś.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Frantik napisał:

Zacząłem za to oglądać Russian Doll i mam wrażenie, ze to może być coś dobrego. Całkiem niezła schiza po pierwszym epie, a i główna bohaterka może być interesująca

 

38 minut temu, Wiolku napisał:

Russian Doll mnie znów odrzuca (mimo świetnych ocen)

Ja po dwóch odcinkach miałem dość, Natasha gra praktycznie dokładnie tak samo jak w Orange is the New Black i generalnie motyw wpadania w pętlę czasową jakoś nie elektryzuje, a najgorsze jest to w tym, że niby serial ma 25 minutowe odcinki a ja po oglądaniu 15min jednego miałem wrażenie, że siedzę przy tym godzinę co zdecydowanie nie przekłada się przyjemność czerpaną z tego serialu. Nie wiem co konkretnie mi tam nie leży ale zdecydowanie ten serial mi nie klika. 

 

Raczej oleje i zacznę dzisiaj Umbrella Academy bo trailer wygląda zachęcająco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...