Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Bright xd fajny setting, ale scenariusz słabiutki, akcja na imprezie orków, stacji benzynowej i końcówka to himalaje głupoty. Wool Smooth spoko, dużo fajnych pomysłów, dużo nie trafiających do mnie pomysłów. Ogólnie spoko, że takie produkcje sie pojawiają na netflixie, może dwójeczka już sie bardziej rozwinie (zabrakło pieniążków na krasnoludy? XD) można obejrzeć, dać 5 gwiazdek by netflix dostał sygnał, że takie kino jest porządane na ich platformie.

Mocne 5/10 z kartą multisportu w bonusie.

Odnośnik do komentarza

Polecam nowy serial dokumentalny od netflixa, The Toys That Made Us o kultowych zabawkach z hameryki. Do tej pory wyszły cztery odcinki (ma być osiem). Lekkie (nie spodziewajcie się bardzo wnikliwego podejścia do tematu) i stulejarskie, przez co tendencyjne, ale barszcz wchodził przy tym idealnie.

Odnośnik do komentarza

Jako fantasy film broni się całkiem nieźle, jako buddy cop już nie. Brak chemii między orkiem, a Willem (choć pod koniec nieco się w tej kwestii poprawia). To nie Murtaugh i Riggs ani Lee i Carter. Brak tej finezji w partnerach. Sam film to mieszanina innych filmów. Orki z LotR, Elfy z Hellboy'a, jeszcze Leeloo z The Fifth Element, 16 Blocks... Zapożyczeń jest sporo. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Sep napisał:

Bright - gdyby nie był miejscami tak chaotyczny, gdyby początek tak się nie dłużył, to był by z tego naprawdę dobry film. A tak jest po prostu ok, bez szału, do piwka na wieczór jak znalazł. Setting bardzo spoko, zabrakło szlifu. 6/10

 

Sorry ale ten film nawet do tego się nie nadaje, musiałem dzielić go na dwa podejścia. Za sam pomysł na coś nowego daje plusik ale reszta kuleje jak dla mnie i na pewno nie trzyma poziomu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Moldar napisał:

Chciałbym scrubsów ;(

:banderas:Widziałem przynajmniej z dwa razy od początku do końca (oczywiście nie liczę tego ostatniego sezonu :yakubu:). Ale chętnie bym sobie powtórzył i kolejny raz :lapka:

A Modern Family przerwałem gdzieś w połowie, tych nowszych sezonów jeszcze nie widziałem i teraz czekam, aż pojawią się w jakimś VOD.

Odnośnik do komentarza

Ja cisnę Breaking Bad. Końcówka drugiego sezonu. Jeszcze mi trochę zostało.

Poza tym z żoną The Crown II. A po nowym roku pewnie reszta Star Treka. Na Mojej Liście jest jeszcze kilka seriali (jakieś tam scifi czy 13 powodów) i filmów jednak chyba minie kilka miesięcy zanim się za to zabiorę.

Aha spróbowałem Master of None, jednak po 1 odcinku nie zaskoczyło. Oglądałem z moją drugą połówką ale nie jej klimaty. Dla mnie może być ale bez zachwytów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12/26/2017 o 08:02, SG1-ZIELU napisał:

 

Sorry ale ten film nawet do tego się nie nadaje, musiałem dzielić go na dwa podejścia. Za sam pomysł na coś nowego daje plusik ale reszta kuleje jak dla mnie i na pewno nie trzyma poziomu.

Bright - Niestety tak samo miałem. Pomysł ciekawy, ale słaby scenariusz (zwłaszcza tragiczne dialogi) spowodował, że wyłączyłem po 30 minutach i gdyby kumple nie chcieli obejrzeć przy wódce to bym nie skończył. :/ 

 

Efekty ok (momentami przypominało Bad Boys), kilka kawałków z OST fajnych, Will Smith zaskakująco słabo.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy artykuł jak Netflix działa od strony technicznej. Może kogoś tutaj też to zainteresuje ;)

http://highscalability.com/blog/2017/12/11/netflix-what-happens-when-you-press-play.html

I kilka statystyk z tego roku:

Cytat
  • Netflix has more than 110 million subscribers.
  • Netflix operates in more than 200 countries. 
  • Netflix has nearly $3 billion in revenue per quarter.
  • Netflix adds more than 5 million new subscribers per quarter.
  • Netflix plays more than 1 billion hours of video each week. As a comparison, YouTube streams 1 billion hours of video every day while Facebook streams 110 million hours of video every day.
  • Netflix played 250 million hours of video on a single day in 2017.
  • Netflix accounts for over 37% of peak internet traffic in the United States.
  • Netflix plans to spend $7 billion on new content in 2018. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

manhunt: unabomber, ogólnie spoko historia, ale serial ma pawien motyw którego nienawidze, mianowicie w 3 odcinku jest kawa na ławę i pozostałe odcinki przez to nie trzymają w napięciu no i czułem, że straciłem czas na oglądaniu czegoś co nie ma wpływu na ending, równie dobrze możecie obejrzeć odcinki 1-3 i ostatni. Imo o wiele lepiej by się to oglądało gdyby nie było finału na początku serialu. Bardzo fajna dobrana obsada.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...