Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Twórcy pewnie nie bawili się w "trzymanie w napięciu", ponieważ historia jest dość znana. Do 9/11 to unabomber był symbolem terroryzmu. W ogóle nawet jak ktoś nie orientował się w temacie, to przecież już w pierwszych scenach serialu mamy odpowiedź jak to się skończy. Bardziej chciano się skupić na tym jak ta sprawa wpłynęła na osoby powiązane ze śledztwem, a nie na śledztwie samym w sobie. 

 

P.S. Mieliście też tak, że dopiero w ostatnim odcinku była pełna czołówka serialu? Bo nie wiem czy to był zamierzony efekt czy jakiś błąd na netflixie :ermm:

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

La casa de papel / Dom z papieru ogladac i nawet sie nie zastanawiac. Piekny prezent od netflixa na swieta i jestem w szoku ze nic o tym serialu sie nie mowi. Tylko jakies pojdyncze artykuly sa

 

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017/12/27/dom-z-papieru-recenzja/

 

Trzyma w napieciu, fajnie zagrany. I chociaz akcja glownie dzieje sie w mennicy juz podczas napadu to emocji jest sporo, co chwile zaskakuje. Pokazana tez jest praca policji + przewijaja sie sceny z przygotowan do skoku. Jakby ktos mial nadal watpliwosci to dodam jeszcze ze sa cycki.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
2 godziny temu, _Be_ napisał:

Może Orzech też oglądał Narcos i do końca myślał, że Pablo przeżyje? :yakubu:

Obejrzyj sobie unabombera to zobaczysz o co mi chodzi i nie jest to plot twist ze zostaje osądzony. Po prostu scenariusz jest nielogiczny i zaskakuje głupotą bo koniec końców to co Robili bohaterowie przez serial nie wnosi  nic do usadzenia unabombera. Jeśli ktoś lubi serial o niczym to pozycja dla niego. Całe fbi w tym serialu mogło by sie patrzeć w ścianę i doszło by do tego samego finału jak przy tym co sie odjaniepawla przez serial

Odnośnik do komentarza

Wczoraj obejrzałem jeden odcinek z czterech dostępnych, dokumentu Dope. Dilerzy, policja, zabawa w kotka i myszkę. Całkiem fajny pierwszy odcinek, z tym że każdy kolejny dzieje się w innym mieście i przedstawia sytuację trochę z inne strony.
https://www.google.pl/amp/www.ladbible.com/entertainment/film-and-tv-interesting-netflix-new-drug-documentary-dope-looks-amazing-20171222.amp.html#ampshare=http://www.ladbible.com/entertainment/film-and-tv-interesting-netflix-new-drug-documentary-dope-looks-amazing-20171222

Odnośnik do komentarza

 

13 minut temu, Orzeszek napisał:

koniec końców to co Robili bohaterowie przez serial nie wnosi  nic do usadzenia unabombera. Jeśli ktoś lubi serial o niczym to pozycja dla niego. Całe fbi w tym serialu mogło by sie patrzeć w ścianę i doszło by do tego samego finału jak przy tym co sie odjaniepawla przez serial

Co? XD Ja mam wrażenie, że chyba ty nie oglądałeś tego serialu. Mówisz, że wystarczą odcinki od 1-3 i ostatni, ale to co się dzieje w 4. i 5. jest kluczowe dla śledztwa.

Spoiler

w skrócie z tego co pamiętam: FBI wydaje manifest w gazecie -> brat Teda ma okazję się z nim zapoznać i zaczyna nabierać podejrzeń co do swojego brata -> prawnik go uspokaja - FBI odrzuca podejrzenie, ponieważ maszyny do pisania się nie zgadzają -> Fitz zaczyna jednak drążyć temat i koniec końców namawia rodzinę Teda do współpracy. Faktycznie, bohaterowie nic nie wnoszą, a fbi więcej by zrobiło, jakby patrzyli w ścianę :rotfl:

Masz jakiś nieuzasadniony ból dupy, że twórcy nie wprowadzali więcej jakiś trzymających w napięciu akcji ku uciesze gawiedzi, a starali się jak najbardziej trzymać faktów. Nie wiem, spodziewałeś się chyba True Detectiva, a serialowi bliżej do Mindhuntera...

 

Sam osobiście polecam wszystkim serial i najlepiej oglądać odcinki 1-8 po kolei :P 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z innej beczki. Macie czasami tak (rzadko), że oglądacie na appce TV i zamiast 4k (mimo że dany serial jest w 4k UHD) jest FHD? Co lepsze na pomiarze prędkości w appce Netflixa pokazuje wtedy 11-14 mega/s (czyli ciut mało na 4k), a speed test normalnie ok 35 mega. 

Znajomy dość zorientowany w temacie twierdzi, że serwery w PL Netflixa powoli nie wyrabiają i może tak się czasami dziać np. w weekdny wieczorem.

Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Ja mam jakieś cyrki czasem i nawet FHD nie mam i musze walczyć apką ale tylko na PS4 na Xboxie smiga normalnie a to wszystko przez to, że coś jest zje.bane samą konsolą bo połączenie przez wi-fi w konsoli sony to niestety porażka.

Odnośnik do komentarza

Dom z Papieru bardzo dobry, wprawdzie jestem w połowie, ale jeżeli taki poziom utrzyma się do końca, to mamy najlepszy, nowy serial 2017 zaraz obok Dark.

Ostatnio pojawił się francuski serial Modliszka, trailer zachęca do sprawdzenia, oglądał ktoś?

Dodali również Miecz Niesmiertelnego :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, YETI napisał:

Dom z Papieru bardzo dobry, wprawdzie jestem w połowie, ale jeżeli taki poziom utrzyma się do końca, to mamy najlepszy, nowy serial 2017 zaraz obok Dark.

Ale weź nie pisz takich herezji bo ktoś jeszcze w to uwierzy. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Malibu napisał:

Seria Niefortunnych Zdarzeń sezon drugi powróci 30 marca 2018r :)

 

 

Pierwszy sezon był bardzo dobry do momentu jak trzymał się szablonu filmu z Jimem Carrey. Ostatnie dwa (chyba) odcinki w

Spoiler

tartaku

delikatnie odstępowały od reszty ale wciąż dobre. Neil świetnie wykreował hrabiego Olafa, a zadanie nie było łatwe (dotrzymać kroku Jimowi? Powodzenia). Ale dał radę z dwóch powodów: 1) jest utalentowanym aktorem, 2) nie szedł szlakiem Jima tylko przedłożył swoją własną interpretacje i będąc szczerym jego wersja Stefano jest lepsza niż ta od Jima.

Z chęcią zobaczę jak poprowadzą dalej watki. Czekam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, _Be_ napisał:

Ale weź nie pisz takich herezji bo ktoś jeszcze w to uwierzy. 

 

Ale Dom z papieru serio jest dobry. Moze nie top roku ale bardzo elegancki. Jest troche glupot, ale w kazdym serialu sa. Najwieksza wada to dlugosc, jakby skrocili o 3-4 odciniki to nie trzeba by rozwlekac akcji ruchaniem i piciem kawy.

 

Szkoda tylko ze netflix wrzucil 1 sezon. Drugi na jesieni byl emitowany w hiszpanii i nawet pirata nie ma po co ogarniac jak ktos nie zna hiszpanskiego. Napisow ang nie znalazlem.

 

 

Wrzucili tez jakis niemiecki serial kryminalny 'Lod'. Obejrzalbym sobie jakis ponury kryminal w snieznym klimacie ale nie wiem co odpalic bez strachu ze zawieje chuyem, ostatnio srednie te kryminaly trafialem

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schabek napisał:

Szkoda tylko ze netflix wrzucil 1 sezon. Drugi na jesieni byl emitowany w hiszpanii i nawet pirata nie ma po co ogarniac jak ktos nie zna hiszpanskiego. Napisow ang nie znalazlem.

https://en.wikipedia.org/wiki/La_casa_de_papel

 

napisow zapewne nie ma bo ich tworcy musieliby od razu tez wymyslac scenariusz na biezaco.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, YETI napisał:

Dom z Papieru bardzo dobry, wprawdzie jestem w połowie, ale jeżeli taki poziom utrzyma się do końca, to mamy najlepszy, nowy serial 2017 zaraz obok Dark.

Ostatnio pojawił się francuski serial Modliszka, trailer zachęca do sprawdzenia, oglądał ktoś?

Dodali również Miecz Niesmiertelnego :)

 

Mnie też się podoba Dom z papieru, fajny heist movie, sprawna akcja, cliffhangery na koniec każdego odcinka. Trochę telenowelowe zagrywki, szczególnie w relacjach damsko-męskich, ale ogląda się przyjemnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...