Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, schabek napisał:

 

2gi sezon juz jest w necie, takze ten conie

 

a wikipedia huya sie zna widocznie

Wikipedia podaje, że w maju będzie premiera...na netflixie. Trzeba czytać ze zrozumieniem, a nie rzucać mięsem. Poza tym trochę konsekwencji. Raz piszesz przez "ch", a w następnym poście przez "h". Zdecyduj się, bo nie wiadomo jaka jest poprawna wersja.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Luqat napisał:

Wikipedia podaje, że w maju będzie premiera...na netflixie. Trzeba czytać ze zrozumieniem, a nie rzucać mięsem. Poza tym trochę konsekwencji. Raz piszesz przez "ch", a w następnym poście przez "h". Zdecyduj się, bo nie wiadomo jaka jest poprawna wersja.

 

Jak juz sie namysle przez jakie 'h' mozna pisac to dam ci znac. Do tego czasu pisz po prostu 'siurak'.

Odnośnik do komentarza

http://www.imdb.com/title/tt6468322/

 

imdb tez sie ch... zna? daj jakiegos linka z informacja o sezonie nr 2.

 

 

juz znalazlem:

https://es.wikipedia.org/wiki/La_casa_de_papel#Segunda_temporada

 

oba sezony sa na netflixie jako jeden - w hiszpanii wyszlo w dwoch czesciach po prostu.

 

takze nie ma kolejnych odcinkow.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Ölschmitz napisał:

http://www.imdb.com/title/tt6468322/

 

imdb tez sie ch... zna? daj jakiegos linka z informacja o sezonie nr 2.

 

 

juz znalazlem:

https://es.wikipedia.org/wiki/La_casa_de_papel#Segunda_temporada

 

oba sezony sa na netflixie jako jeden - w hiszpanii wyszlo w dwoch czesciach po prostu.

 

takze nie ma kolejnych odcinkow.

 

Ten dalej swoje XD Tak imbd tez

 

Sa dwa sezony. Oryginalnie odcinkow pierwszego sezonu bylo 9, kazdy trwal godzine albo troche ponad. Netflix je pocial, skrocil do srednio 45min przez co wyszlo im 13odc pierwszego sezonu. Drugi sezon byl emitowany po wakacjach w espanii. 6 godzinnych odcinkow, wiec netflix znowu moze zrobic z tego powiedzmy 10. A jak dalej nie wierzysz to zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka drugiego sezonu.

 

 

 

Comprende?

Odnośnik do komentarza

Schabek ma rację, a Olszu blefuje. Na netflixie jest TYLKO 1 sezon. Wyjaśnienie z reddita:

 

Cytat

Actually, there will be more than two episodes. The original TV series is made of 15 episodes. Sometimes they're listed as "Season 1" (9 episodes), and "Season 2" (6 episodes), although it's technically an only season. Netflix's 13 episodes correspond to TV's first NINE episodes. Some match exactly, some have been split: for example, TV's E07 is Netflix's E10. TV's E08 is split into N's E11 and E12. TV's E09 is split to complete N's 12 and "create" E13. The remaining original (TV's) 6 episodes will be made (I hope?) into Netflix's "second season" of 6? 9? 13? episodes.

 

2 sezon na Netflixie pewnie za kilka miechów.

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem Suburre od twórców Gomorry i cóż realizacyjnie to mocny serial, zdjęcia, montaż wszystko cacy, mamy ładny Rzym i brzydkie realia miasta. W to wszystko zamieszani są włoscy i cygańscy mafiozi i niby wszystko gra, serial ma dużo plot twistów, zdrad i przeróżnych zagrań politycznych na wyższych szczeblach aż do Watykanu ale wydaje mi się, że to za szybko wszystko zostalo pokazane przydalby się jakiś rozwój postaci, głębsze spojrzenie na ich motywacje (chociaż czytałem, że to prequel do filmu z 2015 roku o tej samej nazwie więc może dlatego - jeszcze nie widziałem więc nie wiem). Generalnie oglądało mi się ten serial ok, ale czegoś mi brakowało. Czułem też, że ktoś chciał trochę wzorować się na The Wire (próba pokazania różnych sfer miasta i jak dane niziny i wyżyny społeczne nawzajem się przeplatają i mają na siebie wpływ) ale no panie nie robi się to w jeden sezon. Mam straszny zgryz z tym serialem bo nie wiem czy poleciłbym komuś go do oglądania mimo, że sam obejrzałem całość i mi się podobała (ostatnie dwa odcinki obejrzałem jeden po drugim). 

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

A widziałeś film? Mi podszedł o wiele bardziej niż serial (niby druga Gomorra xd), paradoksalnie w o wiele krótszym czasie trwania. Postacie są o wiele lepiej napisane i zagrane (Samurai, Manfredi), zresztą historię też się lepiej śledzi i bardziej wciąga. Drugiego sezonu nawet nie tykam jeżeli wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

A mial ktos problem z ustawieniem regionu bedac za granica? Chcialem odswiezyc sobie dzisiaj Wladce Pierscieni i okazalo sie nagle, ze filmow tutaj nawet nie ma (Norwegia), a widzialem je bedac jeszcze w PL. Netflix sprawdzajac IP sieci dostrzega w jakim kraju loguje sie na konto i teraz nie mam dostepu do poszczegolnej zawartosci. 

Czytalem, ze ludzie korzystaja np. z AirVpn zeby maskowac IP, co umozliwa logowanie sie na inny region, lecz nie mam pewnosci czy i to dzisiaj by cos pomoglo. Ktos praktykowal podobne mteody?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Duki napisał:

A mial ktos problem z ustawieniem regionu bedac za granica? Chcialem odswiezyc sobie dzisiaj Wladce Pierscieni i okazalo sie nagle, ze filmow tutaj nawet nie ma (Norwegia), a widzialem je bedac jeszcze w PL. Netflix sprawdzajac IP sieci dostrzega w jakim kraju loguje sie na konto i teraz nie mam dostepu do poszczegolnej zawartosci. 

Czytalem, ze ludzie korzystaja np. z AirVpn zeby maskowac IP, co umozliwa logowanie sie na inny region, lecz nie mam pewnosci czy i to dzisiaj by cos pomoglo. Ktos praktykowal podobne mteody?

Akurat ta opcja jest tak z dupy, że szkoda gadać. Chociażby niedawno dodane Friends. W Polsce mają opcję z napisami lub lektorem, za granicą niestety już nie. To sami dotyczy większości filmów, które nie są Netflix Orginals. Zmiana regionu nic nie daje. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

End of the F***ing world.

Coś nowego, nietypowego i naprawdę wciągającego aż do samego finału. Naprawdę bardzo mi się podobała gra aktorska głównych bohaterów.

Przez cały miniserial męczył mnie jedynie kompletnie niepotrzebny i nic nie wnoszący do treści wątek



relacji między policjantkami.

Ja wiem, że Netflix stara się zadowolić wszystkich odbiorców i nie mam nic przeciwko, pod warunkiem, że wszystko ładnie się ze sobą spina, , tutaj  tego brak.

 

Black Mirror.

Nadrabiam zaległości, jestem w trakcie sezonu 4. Do tej pory najbardziej spodobały mi się odcinki: Zamknij się i tańcz oraz Znienawidzeni z poprzedniego rzutu.

Ten serial ma w sobie coś takiego, że nie dam rady obejrzeć kilku odcinków pod rząd, ale pojedynczo wchodzą jak słodycze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...