Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, MBeniek napisał:

Netflix Polska idzie w reklamę. W sumie dobrze..

 

W sumie to nie ma czegoś takiego jak netflix polska, za kampanie odpowiadają agencje reklamowe z warszawy (jak chociażby za akcje z rowerami z Stranger Things) 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Ptaszor napisał:

To Gonciarz ma dziewczynę?

Albo ma dziewczynę albo jest w największym friendzonie jaki widział ten świat :pawel:

 

I żeby nie było offtopu: obejrzałem Godless. I jak w sumie nie jestem fanem westernów, tak ten mi się przyjemnie oglądało. Historia co prawda przewidywalna i jest trochę głupotek, ale i tak jakoś wciąga. Cała oprawa audiowizualna (łącznie ze sceneriami, widoczkami) na wysokim poziomie, a aktorstwo też niczego sobie. Póki co i tak jest mało nowości na rynku, więc można chociaż spróbować. Odcinków jest co prawda tylko 7, ale niektóre mają po prawie 1,5h, więc i tak wychodzi taki standardowy 10odc serial.

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MBeniek napisał:

 

 

I żeby nie było offtopu: obejrzałem Godless. I jak w sumie nie jestem fanem westernów, tak ten mi się przyjemnie oglądało. Historia co prawda przewidywalna i jest trochę głupotek, ale i tak jakoś wciąga. Cała oprawa audiowizualna (łącznie ze sceneriami, widoczkami) na wysokim poziomie, a aktorstwo też niczego sobie. Póki co i tak jest mało nowości na rynku, więc można chociaż spróbować. Odcinków jest co prawda tylko 7, ale niektóre mają po prawie 1,5h, więc i tak wychodzi taki standardowy 10odc serial.

 

 

 

Potwierdzam, bardzo spoko serial. Choć jak dla mnie mogli by to zamknąć w 4-5 odcinkach bo jest sporo dłużyzn a niektóre wątki słabo nakreślone. Takie 7/10 głównie za bandę Franka Griffina.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.01.2018 o 20:33, Malibu napisał:

 

Matko bosko jaki ten serial jest dobry, inteligetny, emocjonalny (finał rozje.bał na atomy, dość personalnie odczułem problemy Alyssy z ojcem więc już kompletnie mnie to rozłożyło). Pewne sytuacje przypominały mi Fargo z czarnym humorem i kompletnie czasem od czapy absurdalnymi twistami chociaż z początku miałem problem żeby wgryźć się w historię gdyż protagoniści byli wręcz odpychający - osobiście drażnią mnie osoby o charakterze Alyssy i byłem po prostu wku,rwiony jej pomysłami, ale to co się dzieje pózniej to emocjonalny rollercoaster. Na początku trochę zdziwiła mnie forma serialu i wydawało mi się, ze zamiast 8 odcinków po ~20min lepiej by to zagrało jako po prostu półtorej godziny filmu i chyba jestem dalej tego zdania, ale tak czy siak polecam gorąco. 

Odnośnik do komentarza

B, właśnie oglądam "The End.." i przede wszystkim świetne zdjęcia, ech, mógłbym kiedyś być takim kimś, co robi takie ujęcia :) A muzyka.. ło panie!

Nie czytałem za bardzo tego co napisałeś, by nie natknąć się na "spojlery", chcę z tej historii mieć jak najwięcej i nic nie czytam po sieci. Zostały mi chyba 4 odcinki, może dziś skończę. 

 

[the end of the f****** world]

Serdecznie polecam!

Odnośnik do komentarza

kolejny + dla End of the fucking world ode mnie, wchłonąłem całość na 2 razy, no bo jak był dobry twist to chcesz wiedzieć natychmiast co jest dalej ;)

 

humor bardzo w moim typie, także bardzo mi spasowało, do tego ta chav aktorka i jej rola to czyste pokłady beki, trochę taka Maisie Williams do potęgi x

 

duże zaskoczenie ten serial, warto zerknąć

Odnośnik do komentarza

Również gorąco polecam duże pozytywne zaskoczenie. Obejrzane na 2 razy i tylko na początku mały zgrzyt gdzie bohaterowie ciagle powtarzają jakimi to nie są ultra psychopatami wygladalo to trochę naiwnie i dziecinnie ale później wszystko jest tip top i ogląda się to niesamowicie dobrze do samego końca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...