Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem pierwszy odcinek Lettermana z Obamą i o ile fajnie się ich ogląda razem, miło widzieć znów Lettermana, program jest po prowadzony zręcznie to nie mogłem zdzierżyć wrzucania tu i tam liberalizmu lvl 9000 i dissowania obecnej administracji. Z talk show zrobił się polit show. Może następne odcinki będą lepsze. 

  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rudiok napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek Lettermana z Obamą i o ile fajnie się ich ogląda razem, miło widzieć znów Lettermana, program jest po prowadzony zręcznie to nie mogłem zdzierżyć wrzucania tu i tam liberalizmu lvl 9000 i dissowania obecnej administracji. Z talk show zrobił się polit show. Może następne odcinki będą lepsze. 

>Zaproś byłego prezydenta 

????

>Ludzie narzekają, że jest politycznie

PROFIT

Odnośnik do komentarza

Blacklist S05 już dawno jest, jeno odcinki pojawiają z kilkutygodniowym poślizgiem w stosunku do premiery TV.

Na tej liście to tak dla każdego coś miłego: Fanów chińskich bajek ucieszy dorzucenie Full Metal Alchemist (Brotherhood już od niedawna jest), a sam cieszę się z drugiego sezonu The Frankenstein Chronicles, bo jeszcze nie miałem okazji obejrzeć. Taki tam zamulacz z Seanem Beanem w roli głównej, ale z głębią i klimatem. :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

wlasnie skonczylem Alpha Go - film dokumentarny o grze Go. Dla osob zainteresowanych programowaniem, machine learning albo po prostu dla ciekawskich co czeka nas w przyszlosci w dziedzinie komputerow itd. nic tylko polecam. Na prawde za(pipi)i.sty ten film - ogladalo go sie lepiej niz niektore filmy akcji ktore widzialem ostatnio. Az samemu chce sie odpalic linuxa i zaczac programowac jakies nn.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dorwałem się w końcu do stand upów Richarda Pryora. Myślałem, że może być trochę "nieaktualnie" i nieśmiesznie a wyszło, że obejrzałem wszystkie trzy plus dokument (też na netflixie). Po tylu latach nadal niszczy, nawet nie miałem pojęcia, że Robin Williams też "jechał" na jego stylu (w sumie to chyba wszyscy komicy).

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...