Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dom z papieru :obama: 

ostatni hiszpanski serial jaki ogladalem to el internado laguna negra tam to sie dzialo, i tu tez jest moc. Rodzaj inny, ale klimat czuć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeden z najlepszych seriali na netflixie, za(pipi)isty klimat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No też muszę przyznać, że się to świetnie oglądało. Wchłonąłem w 3 posiedzenia :lapka:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko dali by już ciąg dalszy... Bez sensu tak rozdzielili na dwie części.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak cos to w komentarzach na filmwebie jest typ ktory tlumaczy napisy do drugiego sezonu. Wrzucil juz chyba 2odc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"PRZYJACIELE" ZBYT KONTROWERSYJNI DLA OBECNEJ MŁODZIEŻY? WIDZOWIE NETFLIKSA SĄ ZSZOKOWANI POPULARNYM SERIALEM, lepiej szybko oglądać jak ktoś chciał odświeżyć ten serial bo jeszcze padnie ofiarą cenzury i go ściągną.

http://pl.ign.com/netflix/8388/news/przyjaciele-zbyt-kontrowersyjni-dla-obecnej-mlodziezy-widzow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Slasher, 2 sezon. Progres w stosunku do mocno przeciętnego sezonu pierwszego jest spory. Zupełnie nowa historia i postacie, niezłe sceny gore, poprawny twist jeśli chodzi o mordercę, no i dobry finał. Oczywiście jak na ten gatunek przystało debilnych decyzji bohaterów po których można złapać się za głowę jest sporo, ale po skończeniu nie czułem się jakbym oglądał serial na który twórcy w końcowym rozrachunku nie mieli pomysłu (a tak było w pierwszym sezonie). Dla fanów tego gatunku pozycja warta zainteresowania.

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 sezon Castlevanii wróci latem - 8 epów

Edytowane przez sprite

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi "Dom z papieru" wcale nie podszedł, masa błędów i nielogiczności, powciskane niepotrzebne wątki, całość wydłuża się.. no nie wiem. Ostrożnie bym do tego podchodził. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skończyłem Unabombera i jestem pod pozytywnym wrażeniem. Generalnie wszystko fajnie gra, jest dramaturgia, jest przesłanie, jest oparcie o fakty. Od serialu idealnego kilka rzeczy mi nie zagrało, ale wezmę w spoilery na wszelki wypadek:

Spoiler

1. Nierozwinięty motyw przemiany bohatera z karierowicza w pustelnika. Co gorsza, wystarczyła jedna wizyta FBI i gość jak gdyby nigdy nic wrócił do normalnego życia. Szkoda, bo jednak spodziewałem się jakiejś tęgiej rozkminy Fritza nt. ludzkości.

2. No właśnie, rozkmina miała szansę być silniejsza gdyby relacja między Kaczynskim a Fritzem była bardziej rozrysowana. Nie wiem jak było w rzeczywistości, ale zbyt krótko trwała IMO konfrontacja intelektualna obu postaci. To mogła być metafora zderzenia strefy komfortu z dziką wolnością.

3. Trochę w pewnym momencie znużyło już to ignorowanie kryminologii lingwistycznej, stało się wręcz tendencyjne. W każdym odcinku jedyną przeszkodą w sukcesie Fritza okazywała się ignorancja przełożonych, czym film moim zdaniem zbytnio epatował.

4. Chyba trochę za bardzo pominięta cała historia śledztwa, szkoda bo mogli nieco bardziej pokazać te 17 lat wstecz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też wczoraj zacząłem Dom z papieru, bardzo spoko scenariusz i wciąga od pierwszego odcinka, propsy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem pierwszy odcinek Lettermana z Obamą i o ile fajnie się ich ogląda razem, miło widzieć znów Lettermana, program jest po prowadzony zręcznie to nie mogłem zdzierżyć wrzucania tu i tam liberalizmu lvl 9000 i dissowania obecnej administracji. Z talk show zrobił się polit show. Może następne odcinki będą lepsze. 

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Rudiok napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek Lettermana z Obamą i o ile fajnie się ich ogląda razem, miło widzieć znów Lettermana, program jest po prowadzony zręcznie to nie mogłem zdzierżyć wrzucania tu i tam liberalizmu lvl 9000 i dissowania obecnej administracji. Z talk show zrobił się polit show. Może następne odcinki będą lepsze. 

>Zaproś byłego prezydenta 

????

>Ludzie narzekają, że jest politycznie

PROFIT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie liczyłem na odwrócenie trendu i pokazanie Obamy z trochę innej strony (co częściowo się udało), ale tak wrednego lizania du.py jakie Letterman walnął na koniec to już ciężko się ogląda, coś jak TVPiS, przesada w żadną stronę nie jest wskazana. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta