Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam "Dom z Papieru" i naprawdę trzyma poziom. Z bohaterami zżywamy się szybko (świetny pomysł z nazwami miast jako pseudonimami), w każdym odcinku jest mocny twist, a odcinek 4 z Moskwą i Denver to emocjonalna bomba. Chyba jeden z lepszych "heist movie" jakie widziałem, tak naprawdę bardziej o ludziach niż o samym napadzie ;)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Shagohad napisał:

Dzisiaj na Netflixie pojawiła się 3 część serii Cloverfield, konkretnie mowa o Paradox Cloverfield. Dzisiaj planuję obejrzeć, chociaż niestety recenzje póki co wskazują na słaby film. No nic, przynajmniej nie trzeba płacić za bilet do kina :potter:

Stary rzuć okiem na dwa posty nad tobą :potter: 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wronerro napisał:

Nikt nie potrzebuje 1 lub 2 pewnych osob do sciepy ? :(

Za 2 tyg konczy mi sie aktualny a diller wyjezdza na roboty przymusowe do szwecji ;(

ja akurat nie, ale przecież na dwóch to też dużo nie będziecie placić ~26zł jakoś wychodzi na dwóch

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie nie chcę zapeszać, ale chyba jakaś mega aktualizacja się szykuje na Netflixie - włączyłem na TV i wyskoczyły mi takie tytuły jak wszystkie sezony The Office, kreskówka Clone Wars, czy w ciul anime jak One Punch Man, Atak Tytanów, Bleach czy Naruto. :banderas:

 

Chyba, że po prostu Netflix popieprzył coś z regionami, bo np. The Office nie miał w ogóle polskich napisów. Dziwna sprawa.

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam od kilku dni problem z netflixem, bo materiały buforuja się bardzo wolno i w max 480p, albo przestają się ładować na 25%. Pomaga jedynie ręczne usunięcie aktualizacji i ponowne zalogowanie się do aplikacji na tv, no ale nie jest to zbyt wygodne. do tej pory wszystko działało tiptop, a internet nadal mam ten sam i cały czas hula z pełną prędkością 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...