Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zacząłem nadrabiać zaległości i obejrzałem drugi sezon Daredevila. Teraz lecę z Punisherem. Co później z tego universum? Chciałbym obejrzeć Defenders więc pytanie czy muszę obejrzeć JJ LC i IF żeby to oglądać? Z JJ i LC problemu nie będzie, bo to ponoć dobre seriale. Boję się o IF który ma opinię strasznie słabego i szkoda na niego czasu.

Odnośnik do komentarza

Ja dotrwałem do połowy trzeciego odcinka IF i dalej już nie zdzierżyłem. Luke Cage jest dobry do połowy pierwszego sezonu, ale dociągnąłem do końca mimo irytującej night nurse, którą tylko w pysk chce się strzelić. JJ mi podeszła w pierwszym sezonie. No, ale DD o wiele lepszy od reszty.

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, xtomashx napisał:

Ostatnio zacząłem nadrabiać zaległości i obejrzałem drugi sezon Daredevila. Teraz lecę z Punisherem. Co później z tego universum? Chciałbym obejrzeć Defenders więc pytanie czy muszę obejrzeć JJ LC i IF żeby to oglądać? Z JJ i LC problemu nie będzie, bo to ponoć dobre seriale. Boję się o IF który ma opinię strasznie słabego i szkoda na niego czasu.

JJ warto obejżeć dla świetnego bad guya. JJ2 to kaszanka i festiwal nudy i klisz

Odnośnik do komentarza

Z tych marvelowskich, to tylko dwa sezony DD są warte obejrzenia. Jest tyle dobrych seriali, nie widzę powodu aby tracić czas na JJ czy LC.

Teraz oglądam Unsolved, który jest bardzo dobry w odbiorze. Brak momentów, gdzie z nudy sięga się po telefon, Campton, bloodsi, cripsi, 2pac i cala śmietanka tamtego złotego okresu dla czarnej muzyki. Taki poziom ACS Sprawa O.J Simpsona, leci odcinek za odcinkiem, zaden mesjasz ale można się wkręcić.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej porywa w nim relacja głównej bohaterki i reżysera, jak ich konflikt i pozorna niechęć jest maską dla wzajemnej sympatii. Ogólnie scenarzyści mają dobre oko do postaci i ich zachowań. Drugi sezon przypomniał mi za co płacę Gayflixowi (bo oczywiście i tutaj znajduje się wątek homo, nie ma przebacz).

 

Może zauważyliście, że na platformę trafił już drugi sezon Latającego Cyrku Monthy Pythona (i dwie pełnometrażówki). Dawkuję sobie te absurdy i coraz bardziej doceniam kreatywność i humor tych komików.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...