Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

"Schody", też dobre, jak ktoś lubi making the morderer i inne sądowe seriale w formie paradokumentu, to tutaj jest kolejna niebanalna sprawa, uwielbiam jak co chwila miota mnie czy główny bohater jest winny/niewinny, bo jakieś nowe fakty wychodzą na jaw podczas śledztwa.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że będą kolejne sezony. Wchodzą jak masełko: krótkie, skondensowane, żadnego zamualnia. Choć z drugiej strony, przez to, że odcinki takie krótkie, to 1-2 wieczory i po ptokach, a w serduszku pustka :/

Ogólnie świetna obsada. Nie ma wg mnie zbędnej postaci, każdy pasuje do roli, no i świetne aktorstwo. Naprawdę każdego bohatera da się lubić. No i co najważniejsze, to ludzie rozmawiają jak prawdziwi ludzie, a nie wykładowcy polskiego z filozofami (mam na myśli kwestie)

Czekam na ciąg dalszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, chris85 napisał:

Skończyłem pierwszy sezon GLOW. Finałowy odcinek :obama:  Polecam. 

Oglądał już ktoś Good Girls? Bo po trailerze zapowiada się dobrze

Widziałem, bardzo fajne, może trochę naciągane w pewnych momentach,  ale jak przymknie się oko to jest supcio. W dwa dni skończyłem sezon.

i...

Spoiler

xTbTGWQ.jpg

Ogółem 10/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Idzie nowy, jeszcze droższy pakiet Ultra, a z nim ograniczenie liczby urządzeń, na jakich można oglądać w niższych opcjach :nosacz2:

netflix-cennik1(2).jpg

 

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/netflix-taryfa-ultra-za-63-zlote-miesiecznie-mniejsze-starsze-pakiety

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Czy można jeszcze zatrzymać Gayflixa, jeśli nawet w Ani z Zielonego Wzgórza znalazł się wątek homo, a nawet prawie cały odcinek jakby napisany pod propagandę LGBT? Mamy tu gejów, lesbijki, zadatki na transów, no wszystko czego dusza zapragnie, a wszystkie te "możliwości" przedstawione z jak najlepszym wydźwiękiem, i to w serialu z kategorią wiekową 7+.

Pojawienie się tych motywów nie psuje mi radości z oglądania serialu, bo perypetie Ani i jej przyjaciół nadal poznaję z wielką przyjemnością dzięki dobrze rozpisanym i zagranym postaciom, ale to wciskanie wszędzie homo-propagandy i wątków feministycznych trochę mnie razi, zwłaszcza, że odbywa się to w jawnie nachalny sposób. Niedawno oglądałem Big Little Lies od HBO, w którym pierwsze role grały kobiety, a nigdy czułem, żeby ktoś łopatą starał się mnie przekonać, że fajnie jest być gejem, a biali faceci są źli (mimo iż jeden z nich rzeczywiście był sadystą), a jedyny wątek gejowski został tam tak perfekcyjnie odwrócony, że należy tylko przyklasnąć twórcom za odwagę. Nawet w fantastycznym Glow pojawił się ostatnio tekst, że jeśli jest się białym facetem, to z automatu dostaje się awanse, a inni mają tylko pod górkę.

 

Zobaczycie, Wiedźmin od Netflixa będzie czarnoskóry. Amerykanie mogliby nie zrozumieć, dlaczego biali ludzie patrzą podejrzliwie na innego białego człowieka. Nie wystarczy, że jest mutantem, trzeba będzie sprawić, żeby jego odmienność bardziej rzucała się w oczy. Yennefer oczywiście będzie biała, żeby promować związki interracial (motyw również obecny w co drugiej netflixowej produkcji), a Jaskier rzecz jasna będzie gejem.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.