Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Orange takie sobie się robi im dalej tym gorzej, bym odpuścił. Glow drugi sezon jest bardzo dobry, ale nie wydaje mi się, że to jest targetowany serial na konsolomaniaków z spartakusa xd 

 

Zacząłem Final Space i jak narazie jest nieźle, warto dodać do watchlisty. 

Odnośnik do komentarza

Bartek wlasnie pierwsze bodaj dwa Orange to az lecialem jak szalony. A wątpię ze to target konsolosterydziarzy. Inna rzecz ze np dawno temu 3 razy siadalem do gry o tron a pozniej jak przyszedł jakis dziwny czas to jeden sezon konczylem w dzien. 

 

Mam tak sano z gierkami czasem. Raz nie podejdzie, bo nie wiem, pyzda mi krwawi a nastepnym wchodzi jak benis w pieroga. :kaz:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
9 minut temu, sprite napisał:

 

Ja jestem na 8 epie i jest kapitalnie. Co tam potem się odwala :obama:  6 odcinek mnie zniszczył psychicznie.

Liczę na następce Futuramy w takim razie :kaz: 

37 minut temu, II KoBik II napisał:

Inna rzecz ze np dawno temu 3 razy siadalem do gry o tron a pozniej jak przyszedł jakis dziwny czas to jeden sezon konczylem w dzien. 

No ale gra o tron to typowy konsolorzowy-stulejarzowy target, cycki, ryuchanie, napyerdalanie się 

Odnośnik do komentarza

Lista na sierpień, min. drugi sezon Ozark czy Rozczarowani, do tego przysiądę w pierwszej kolejności.

 

  • Meteor Garden Nowe - odcinki w sierpniu
  • Switched - 1/8/18
  • Dotyk zła - 1/8/18
  • Kokainowe Wybrzeże - 3/8/18
  • W marszowym rytmie - 3/8/18
  • Jaki ojciec, taka córka - 3/8/18
  • Strzelec: Sezon 3 - 3/8/18
  • Brij Mohan Amar Rahe - 3/8/18
  • Flavors of Youth: International Version - 4/8/18
  • Duma i uprzedzenie 4/8/18
  • Blues Brothers - 4/8/18
  • Mr. Sunshine - 4/8/18
  • Better Call Saul: Sezon 4 - 7/8/18
  • Zaginiona - 9/8/18
  • Dom kwiatów - 10/8/18
  • 72 niebezpieczne zwierzęta: Azja - 10/8/18
  • Tajemnicze choroby - 10/8/18
  • All About the Washingtons - 10/8/18
  • Insatiable - 10/8/18
  • Dom kwiatów - 10/8/18
  • Bogate menu - 10/8/18
  • Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek - 10/8/18
  • Męska paczka - 10/8/18
  • Demetri Martin: The Overthinker - 10/8/18
  • Zion - 10/8/18
  • Opiekunowie kucyków - 10/8/18
  • Rozczarowani - 17/8/18
  • Magik wśród ludzi - 17/8/18
  • Rentowna renowacja - 17/8/18
  • Do wszystkich chłopców, których kochałam - 17/8/18
  • The Motive - 17/8/18
  • Pinky Malinky - 17/8/18
  • Ultraviolet: Sezon 1 - 17/8/18
  • Śledczy: Brytyjska opowieść kryminalna - 19/8/18
  • Underworld: Wojny krwi - 19/8/18
  • Marlon: Sezon 2 - 22/8/18
  • Great News - 23/8/18
  • Karppi - 23/8/18
  • Obserwuj nas - 23/8/18
  • Lincz - 23/8/18
  • The Innocents - 24/8/18
  • Ghul - 24/8/18
  • The After Party - 24/8/18
  • Bert Kreischer: Secret Time - 24/8/18
  • Ozark: Sezon 2 - 31/8/18
  • Ultimate Beastmaster: Survival of the Fittest - 31/8/2018
  • Paradise PD - 31/8/18
  • Las leyes de la termodinámica - 31/8/18
  • The Comedy Lineup: Część 2 - 31/8/18

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rudiok napisał:

Jak Geslerowej nie trawię tak to jest złoto

 

Godzinę temu, Rudiok napisał:

złoto

 

No rzeczywiście, istne cudo.

 

 

To wydaje się sympatyczne. I aż trudno uwierzyć, że wśród miłości głównej bohaterki nie ma żadnej dziewczyny. Toż to skandal!

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem drugi sezon GLOW i jest moim zdaniem lepszy od pierwszego, który też był świetny. Jest bardziej dramatycznie, są dobre cliffhangery na końcach odcinków (inspiracje z "La Casa de Papel"?), że chce się oglądać kolejny odcinek. No i jeden z lekko autoironicznych odcinków, w stylu rodzinnego show z amerykańskich kablówek lat 80 - wypadł niezwykle klimatycznie. I co ciekawe, nie ma zalewu nowych bohaterów, więc czasami nieco zaniedbane w pierwszym sezonie postacie dostają teraz dodatkowy czas. Myślę, że jednak zobaczymy trzeci sezon i obliczu tego co się działo w ostatnim odcinku drugiego sezonu, trzeci sezon może wręcz nabrać rozmachu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.