Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić czemu pomiędzy 7 a 8 sezonem trailer park Boys jest 7 lat różnicy? o.O no lekko mnie zagięło dzisiaj na wikipedii, już pomijam spadek formy to coś mi nie pasowało właśnie podczas oglądania ( ząb czasu na aktorach :potter:). W sumie jak sobie pomyślę to 7 sezon kończył się dosyć specyficzne.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Słupek napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić czemu pomiędzy 7 a 8 sezonem trailer park Boys jest 7 lat różnicy? o.O no lekko mnie zagięło dzisiaj na wikipedii, już pomijam spadek formy to coś mi nie pasowało właśnie podczas oglądania ( ząb czasu na aktorach :potter:). W sumie jak sobie pomyślę to 7 sezon kończył się dosyć specyficzne.

Serial był zakończony po 7. sezonie, a po latach ktoś postanowił go reaktywować

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem właśnie finał nawiedzonego domu. Naprawdę fajny serial. Dawno czegoś dobrego nie oglądałem w takim klimacie. Tylko serial egzorcysta mi się skojarzył ale tam to kino klasy c przy tym. Dobrze zrealizowany, bardzo dobrze zagrany nawet przez nastoletnich aktorów i atmosfera gęsta. Nie ma tutaj zalewu jump scare często coś jest delikatnie w tle zasugerowane. Jak juz jest moment to mocno uderza przez raczej spokojną większość odcinka. Odcinek 5, a dokładnie końcówka mocarna. 

 

 

Drugi w ciągu miesiąca naprawdę dobry serial od netflixa. Maniak a teraz nawiedzony dom. Dzisiaj premiera daredevila który też podobno dobry. Netflix może wraca do formy. 

 

 

Fajny dekomentalny film o quincym jones ostatnio się pojawił na netflix. Polecam gorąco. Sam dużo nie wiedziałem o quincym poza tym że produkował thriller Jacksona i grał na trąbce a tu taki życiorys. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Orzeszek napisał:

Maniac słabiutki nudne to fchui tylko ładnie wyglada, to samo nawiedzony dom, ładnie wyglada ale nudne i przegadane, ale making the morderer 2 jaki banderas :banderas: #teamaverydonothingwrong

Kiedy ktoś mi mówi, że film jest "przegadany", to mnie krew zalewa. Pulp Fiction według Ciebie też było przegadane? No, bo przecież oni tam gadali bez przerwy. O jakimś masażu stóp, burgerach, który smak shake'a jest najlepszy  i innych pierdołach.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pulpfiction 10/10 film życia. 

Po prostu czuje zmarnowany czas i w(pipi)ia mnie to ze coś co można pokazać w jednej scenie jest rozwleczone na cały odcinek, a coś co można powiedzieć w jednym zdaniu jest rozciągnięte w przedłużające się sceny. Serial jest ładny i to tylko tyle, przypomina mi walking dead, godzinny odcinek i 2-3minuty na czym można zawiesić oko.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Orzeszek napisał:

Pulpfiction 10/10 film życia. 

Po prostu czuje zmarnowany czas i w(pipi)ia mnie to ze coś co można pokazać w jednej scenie jest rozwleczone na cały odcinek, a coś co można powiedzieć w jednym zdaniu jest rozciągnięte w przedłużające się sceny. Serial jest ładny i to tylko tyle, przypomina mi walking dead, godzinny odcinek i 2-3minuty na czym można zawiesić oko.

Dla mnie np paradise pd to (pipi) i też nie rozumiem jak komuś może się ten serial podobać :) może po prostu tobie podobają się inne rzeczy i nie musisz rozumieć. Znam ludzi co the wire się nie podobał bo przegadany... co kto lubi. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...