Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej opinii drugi sezon Castlevanii mocno średni. Pierwszy dawał spore nadzieje a dostałem miałką fabułę, pięć odcinków sr.aki po czym kolejne dwa super - w końcu jakaś konkretna akcja i ostatni epizod sra.kalna zapowiedź kolejnego sezonu. Spodziewałem się sporo więcej po scenarzyście jakim jest Warren Ellis. :/

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, selene napisał:

Batman Ninja - what the fuck did I just watch

Dokładnie. Cringe tylko dla zboczeńców zakochanych w anime.

Spoiler

Na skutek wypadku podczas walki z gorylem Groddem Batman przenosi się w czasie i ląduje w feudalnej Japonii. Oczywiście nie sam bo badguye pojawiają się tam trochę wcześniej [Joker+Harley, Grodd, Poison Ivy, Pingwin, Two-Face i Deadshot]. Ekipa nietoperka też się pojawia bo jakby inaczej [Catwoman, Red Hood, Red Robin, Robin, Nightwing kur.wa nawet Alfred XD] Postaci niby sporo ale pierwsze skrzypce grają Batman/Catwoman vs Joker+Harley/Grodd, reszta to zbędne pionki. Najbardziej poje.bane w tym wszystkim są mechy, pojawia się nawet megazord i kur.wa super batman ulepiony z wojowniczych małp i nietoperzy XDD

ohboy

na plus na pewno kreseczka i animacja, jest świetna

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2018 o 13:07, tukan napisał:

W mojej opinii drugi sezon Castlevanii mocno średni. Pierwszy dawał spore nadzieje a dostałem miałką fabułę, pięć odcinków sr.aki po czym kolejne dwa super - w końcu jakaś konkretna akcja i ostatni epizod sra.kalna zapowiedź kolejnego sezonu. Spodziewałem się sporo więcej po scenarzyście jakim jest Warren Ellis. :/

Ja po dwóch odcinkach chcę powiedzieć, że jest mocno średnio. Tylko gadają i gadają jak to ludzkość jest niegodna, żeby żyć. Na szczęście włączyliśmy dość szybko wersję z polskim dubbingiem i była dobra beka z jego poziomu oraz tekstów typu 'zwierzęta znowu będą rozmnażać się w zaroślach' :dynia:

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Nawiedzony Dom na Wzgórzu. Po pierwszym odcinku byłem bardzo zawiedziony, miałem odczucie, że to takie tani horror, tylko rozbity na odcinki. Dałem kolejną szansę i okazało się to było złudne. Mega dobrze mi się to oglądało. Historyjka taka wiadomo, trochę naciągana, trochę niespójna momentami, ale spodobał mi się ten klimat i otoczka, które nie były straszne, czy przerażające, ale smutne i przygnębiające. No dawno już nie oglądałem czegoś, co byłoby w tak specyficzny sposób dołujące. Szczególnie historia niektórych bohaterów... w zasadzie każdego bohatera, a w szczególności Luka. Muzyka dość okrojona, ale ten motyw przewodni wpadał w ucho i robił robotę. Największy plus to na pewno gra aktorska. Miałem wrażenie jakby każda rola była idealnie obsadzona i nikt nie znalazł się tam przypadkiem. Nie mniej jednak, serial życia to nie był, ale na pewno obejrzałem to z wielką przyjemnością.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...