Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle o czym ten polski serial jest? Jakaś alternatywna rzeczywistość, że wszystkie tam budynki teraz istnieją, a w tamtym czasie takich wieżowców nie było? Piedolą o jakimś lwie w zwiastunie, a sensu w tym serialu żadnego nie ma. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

W ogóle o czym ten polski serial jest? Jakaś alternatywna rzeczywistość, że wszystkie tam budynki teraz istnieją, a w tamtym czasie takich wieżowców nie było? Piedolą o jakimś lwie w zwiastunie, a sensu w tym serialu żadnego nie ma. 

Alternatywna w której zamach terrorystyczny w 1983 w Polsce pozwolił komunistom dalej rządzić. Jestem ciekaw tylko co to za zamach miał miejsce, że zapobiegł zapaści gospodarczej ZSRS:reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

TO WAŻNE

dla osób, które lubią adventure time/Gravity falls na netflixie chyba jest mesjasz a mianowicie HILDA

 

muzyka, kreska, serial jest "bystry" jak pora na przygodę, świetne pomysły na świat, ewidentnie twórca brał garściami z gierek, jak ktoś wali konia do dizajnu okemi, shadow of colossus to będzie to robił stopami.

Strzał w morde z zaskoczenia.

Bajka na podstawie komiksu i ponoć bardzo dobrze oddaje treść.

Oczywiście to serial dla dzieci, wiec nie spodziewajcie się ricka i mortiego czy bojacka.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dziś Maniac. Świetna kinematografia, oglądałem naprawdę z wielką przyjemnością. Trochę jakby zrobić live action anime, tylko, że dla odmiany dobrze. No piękne i dopieszczone retro uniwersum. Dużo Emmy Stone w fajnych stylizacjach, jest też  Kyoko z Ex Machiny, do której pewnie będę jeszcze wzdychał w myślach przez najbliższy tydzień. Historia też jest spoko.

 

Także polecam.

 

O właśnie spojrzałem, że Fukunaga reżyserował też pierwszy sezon True Detective. Nic dziwnego, że wyszła taka dobra rzecz.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mustang napisał:

Coś wyszło ostatnio dobrego dla dorosłych, ale dla odmiany bez mordowania? Potem i tak w Narcosach się napatrzę na trupy, Ozark też czeka. Maniaca widziałem.

Haunting of hill house bardzo spoko i ma dopiero miesiąc:)

 

To nie jest horror a bardziej dreszczowiec z mega klimatem

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Mustang napisał:

Dzięki, ale nie przepadam za horrorami. 

  

Nie ma czegoś dobrego w realnym świecie, na serio i nie w tematyce kryminalnej/policyjnej/wojskowej? Coś jak Mad Men albo House of Cards.

jak byś chciał spróbować amazona to polecam wg mnie najlepszy serial kryminalny ostatnich lat bosch a oprócz tego jack ryan, goliath czy looming towers w podobnej tematyce. Tydzień masz za free a potem chyba 5 euro dla nowych użytkowników (ja już płacę więcej bo ponad rok mam amazon)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, blantman napisał:

jak byś chciał spróbować amazona to polecam wg mnie najlepszy serial kryminalny ostatnich lat bosch a oprócz tego jack ryan, goliath czy looming towers w podobnej tematyce. Tydzień masz za free a potem chyba 5 euro dla nowych użytkowników (ja już płacę więcej bo ponad rok mam amazon)

W sumie potwierdzam bo widziałem 3 sezony i fajnie się to ogląda.

 

Poza tym nie wiem czemu nikt tutaj nie polecał The Sinner, całkiem dobry kryminalny serial. Nie ma tego na polskim Netflixie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.