Jump to content

Rozi

NETFLIX

Recommended Posts

Bo to badziew, też myślałem, że mamy jakiś kolejny Hooligans, a tu co innego zupełnie jest. 

20 godzin temu, messer88 napisał:

Pewnie nikogo ale całkiem niezły jest ten nowy sezon Outlandera.

Nie nikogo, ale czekam na całość i wtedy polecę z tematem.

Operacja Odessa, genialny dokumenty, genialny materiał na serial, ogladac.

• Upvote 1

Na podstawie Dukaja coś się szykuje. Książki nie czytałem, ale teaser robi nadzieję na coś wartego obejrzenia.

Ja mam zgryz przy The Crown. Kurde szybko się człowiek przyzwyczaił do tego 4K :/

Niby zostawili Dolby Vision, ale  na moje oko to nawet nie jest natywne 1080p

A co do klasyków, też się zgodzę. Chciałbym więcej kultowych filmów z lat 80 i 90 

Ozark jutro!

Posted (edited)
13 godzin temu, Plugawy napisał:

Na podstawie Dukaja coś się szykuje. Książki nie czytałem, ale teaser robi nadzieję na coś wartego obejrzenia.

Ja czytałem. To ze Starości Aksolotla.

Tyle, że to się nie dzieje w książce prawie w ogóle.

Tzn. niby na chwilę wspominają o czymś co ma się dziać w tym serialu, ale to tylko w prologu.

No i cóż dla samej fabuły książki nie ma to żadnego znaczenia.

Więc jak Dukaj jakoś w tym nie maczał palców, to będzie to raczej próba podpięcia się pod książką, w której właściwie chodzi o coś zupełnie innego.

Edited by Basior
.

A ktos oglada NF na oledach, bo nie zauważyłem tam spadku jakosci i nie do konca rozumiem dlaczego - ten sam film jak odpale na laptopie bądź komputerze stacjonarnym to jest tragedia, bezpośrednio na telewizorze działa normalnie.

Godzinę temu, Basior napisał:

Ja czytałem. To ze Starości Aksolotla.

Tyle, że to się nie dzieje w książce prawie w ogóle.

Tzn. niby na chwilę wspominają o czymś co ma się dziać w tym serialu, ale to tylko w prologu.

No i cóż dla samej fabuły książki nie ma to żadnego znaczenia.

Więc jak Dukaj jakoś w tym nie maczał palców, to będzie to raczej próba podpięcia się pod książką, w której właściwie chodzi o coś zupełnie innego.

Widziałem, że jednak wydali książkę. Najwyraźniej ebook nie schodził xD

Dobre to? Bo widzę mieszane opinie.

3 minuty temu, McDrive napisał:

Widziałem, że jednak wydali książkę. Najwyraźniej ebook nie schodził xD

Dobre to? Bo widzę mieszane opinie.

Mi się podobało w miarę, ale do moich ulubionych Czarnych Oceanów albo Innych Pieśni nie ma startu.

To jest bardziej dłuższe opowiadanie.

No i bardzo fajny pomysł na to, że to był interaktywny ebook z mnóstwem odnośników, kodów qr itp.

Dlatego w książce strony po lewo są przeznaczone na to co w ebooku byłoby przypisem w dymku (dużym) albo linkiem, kodem qr.

• Upvote 1

Platforma - polecam w cholerę. Odpaliłem z założeniem "a co to, sprawdzi się od niechcenia", a wsiąkłem na amen. W weekend oglądam ponownie.

Przecież to kupa straszna nudna jak japier.dole, nieudolny klon Cube.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Dobrze, że nie poszedłem do kina, ale na Netflix nie żałuję, że obejrzalem. Polska kinematografia nie ma szczęścia do horrorów, tu mamy klasyczny slasher, z mnóstwem bzdur, a nawet jako takiego kiczu. Fajna muzyka, posoka też, obejrzeć z nudów i zapomnieć. Przeciętniak bez ambicji na coś większego, który miło się ogląda ;)

Do piwa i blancika,

dla karyny i sebika.

człowieku

kupiłem sobie tego całego netflixa pilotażowo sprawdzić co i jak, już się wcześniej na niego czaiłem, ale mówię nie, po co mi, czasu nie mam. Tera czas mam to kupiłem, a tam człowieku filmy, seriale, dokumenty, ku.rwa lwy, czego tam nie ma i se siedzę oglądam na xboxie dokument o formule 1, bo podobno dobre. Czaicie?