Jump to content

Rozi

NETFLIX

Recommended Posts

"List do króla" obejrzany.

Meh...

Yayebie...:facepalm: Przez cały czas miałem wrażenie generyczności(a to adaptacja książki z 1962).

Cały budżet musieli wywalić na kostiumy, bo efekty specjalne i choreografia walki były fatalne. Do tego w większości gunwniani aktorzy. Ten główny, to wygląda i gra jak wymięta ścierka, zero emocji. Człowiek ma ochotę nim yebnąć o ścianę:down:

Rzecz jasna Netflix musiał być sobą i na koniec zayebać kolarzami:rofl: Do tego ostatnia "walka":bad: Przez wszystkie odcinki zapowiada się bitwa jak hui, a dostaniesz światłocień:reggie:

Lepiej dajcie sobie spokój.

1 minutę temu, McDrive napisał:

Rzecz jasna Netflix musiał być sobą i na koniec zayebać kolarzami

tymi co pokonają wszystkich i wszystko?

Mi się podobało, taka debilna komedia w stylu akademii policyjnej, tylko lepsza. 

Kilka razy śmiechłem, kilka razy wydusiłem z siebie "trffś", więc polecam.

Posted (edited)

Kolejna perełka na Netflix, niby w zalewie guwna jakie możesz znaleźć na portalu, to znajdą się spoko seriale, a mianowicie Black Sails. Lubię te klimaty pirackie, a jak wiemy, za dużo to takich filmów i seriali to nie kręcili. Kurła, te miejscówki, te walki, aranżacja, zdjęcia. Masakra serial, czego to ja nie oglądałem z początku premiery piratów. Póki co pierwszy sezon poleciałem, ciekawe co tam w drugim wykminili.

Edited by Faka

Black sails, świetny serial mimo nawet tego, że jest tam "ręka" netflixowa.. zresztą zobaczysz sam później

• Downvote 1

No nie, licencja tylko od Starz.

7 minut temu, sprite napisał:

Przecież to nie jest serial netflixa :facepalm:

Tak działa chora fiksacja na punkcie lgbt, teraz każde dodanie czarnego aktora czy umięśnionej kobiety to "ręka netflixa" :dafuq:

• Upvote 1
  • Downvote 1

Posted (edited)

Nie wiem czy można pytać o to w tym temacie ale.. 

Ma ktoś wolnego miejsce w Netfiksie? Chetnie dołączę do kogoś i dorzucę się do abonamentu 

edit, już ogarnięte 

Edited by Bjały

Posted (edited)

I co z tego, że to nie serial od netflixa? Dałem w cudzysłów domysł pewien a obrońcy moralności wybijają już szambo(i c.(pipi) mnie obchodzą czarni aktorzy i umięśnione kobiety, mało tego, jeżeli są postaciami dobrze napisanymi to nawet zaliczam na plus)

Edit

Może źle sie wyraziłem, bardziej duch netflixa by pasowało na miejscu tego

Edited by grabipl
  • Downvote 1

Spójrzmy na takie hity jak "Gra o Tron" czy "The Wire"

Są Czarni? Są

Są silne kobiety? Są

Są wątki LGBT? Są

Czo ten Netflix, nawet takim hiciorom nie podarował :obama:

• Upvote 2
  • Haha 1

Mam pomysł niech rozi skrzyknie chłopaków i wytoczy proces polskiemu oddziałowi Netflix. Polecam nawet prawników od tego https://ordoiuris.pl

Nie wiem tylko o co proces ale tamci prawnicy na pewno coś wymyślą. (gorszenie młodzieży? Genderyzm? )

1 godzinę temu, blantman napisał:

Mam pomysł niech rozi skrzyknie chłopaków i wytoczy proces polskiemu oddziałowi Netflix. Polecam nawet prawników od tego https://ordoiuris.pl

Nie wiem tylko o co proces ale tamci prawnicy na pewno coś wymyślą. (gorszenie młodzieży? Genderyzm? )

Szkalowanie Polski, temat już jest badany.

https://oko.press/reduta-dobrego-imienia-sprawdzila-czy-filmy-na-netflixie-szkaluja-polske/

19 godzin temu, dee napisał:

Spójrzmy na takie hity jak "Gra o Tron" czy "The Wire"

Są Czarni? Są

Są silne kobiety? Są

Są wątki LGBT? Są

Czo ten Netflix, nawet takim hiciorom nie podarował :obama:

The wire to nie wiem, czy jest najlepszy przykład. Osobiście uważam go za arcydzieło, ale postacie które masz na myśli, były po prostu mistrzowsko poprowadzone i zagrane.
W serialach netfliksa jest taki problem, że jedyne co wnoszą postacie czarnoskóre lub LGBT, to to, że są czarne i przyjmują w dupę. Są płytkie.  W produkcjach netfliksa kojarzę jedynie tego czarnoskórego łebka z sex education, który jest świetny i mnie bawi, ale to nie ten poziom. Nie jestem rasistą, ani homofobem (to już może mniej). Chciałbym zobaczyć  po prostu ciekawe postacie, a nie uważać je za ciekawe z powodu ich koloru skóry, czy orientacji. Pytanie za 100pkt. Pewnie kojarzysz The Sopranos. Ilu tam było homo?

• Upvote 8

1 minutę temu, zlewo napisał:

Pewnie kojarzysz The Sopranos. Ilu tam było homo?

To chyba najgłupsze pytanie jakie przeczytałem w tym tygodniu. Wow.

• Downvote 1

Można by stworzyć jakiś taki serwis filmowy pod kątem ilości lgbt w filmach i serialach, żeby niektórzy mogli sobie wyszukiwać tam, czy w danym filmie, albo serialu jest wątek lgbt i nie mieć potem bólu dupy. A tak to oglądają serial i myślą sobie KURDE ALE FAJNY SERIAL, w 3 odcinku pojawia się gej i wtedy GURWA JE.BANY NETFLIX ZEPSUŁ SERIAL, JUŻ MI SIĘ NIE PODOBA.

• Haha 3

Cytat

W serialach netfliksa jest taki problem, że jedyne co wnoszą postacie czarnoskóre lub LGBT, to to, że są czarne i przyjmują w dupę. Są płytkie.

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Downvote 1

Posted (edited)

No pan zlewo ładnie się popisał tym postem. Rodzynek za rodzynkiem.

27 minut temu, zlewo napisał:

W serialach netfliksa jest taki problem, że jedyne co wnoszą postacie czarnoskóre lub LGBT, to to, że są czarne i przyjmują w dupę. Są płytkie.

Taka już "polityka" netflixa, że nie boją się zatrudniać ludzi o różnym kolorze rasy. Ale me pytanie brzmi - co to ma do tej płytkości postaci? Czy jakby Netflix zapodał rolę białasowi, to postać przestałaby być płytka?

Problem nie leży w tym, że Netflix posiada postacie o różnym kolorze skóry, problem polega na tym, że seriale netflixa są chuyowo napisane, chuyowo reżyserowane i 90 procent nie warto nawet dotykać. W ich serialach płytka postać jest każdego koloru, do wyboru.

27 minut temu, zlewo napisał:

Nie jestem rasistą, ani homofobem (to już może mniej).

To nie tak, że nienawidzę gejów... no, może trochę, hehe.

Edited by Figaro

Właśnie to zarzucam netfliksowi, nie czarnym czy LGBT. Mam wrażenie, że oni troche do tematu podchodza w stylu "wrzucmy geja i nic nie róbmy z ta postacią. Może nam ona ewoluuje. W serialach HBO jest inaczej. Dostajesz postać i po kilku odcinkach, sezonach lub w ogóle, nie dowiadujesz sie, że ona jest homo. Przykładowo: The Sopranos:

Spoiler

-Vito- wiadomo - 4 czy tam 5 sezon.
-Phil Leotardo - jak wykanczał Vito.
-Prawdopodobnie Ritchi Aprile (moja, chyba ulubiona postać) dowiedziałem się niedawno po kilku latach od zakonczenia serialu.

Czy wiadomość, że oni byli gejami jest dla mnie istotna ? Czy zmieniło to jakoś moje życie? Absolutnie nie. Ale pod tym względem netfliksowe seriale mnie zawodzą. Zamiast wrzucać stado LGBT, czy tam murzynów, zaczęliby od tego, aby lepiej pisać postacie i scenariusze. 

Kolejna sprawa. Nie obrażaj mnie tylko dlatego, że mnie nie zrozumiałeś. Nie jesteśmy kolegami. Pozdrawiam.

Sopranos to po prostu świetnie napisany serial, czy to z hetero czy homo postaciami. HBO zatrudnia dobrych scenarzystów.

Gdy Netflix zatrudni dobrych pisarzy, to i u nich znajdziemy dobre postacie, hetero czy homo.

16 minut temu, Figaro napisał:

W ich serialach płytka postać jest każdego koloru, do wyboru.

No i tak jest, większość ich seriali i filmów jest mocno średnia. Politykę mają taką, że stawiają na różnorodność postaci. Jak ktoś nie jest uprzedzony, to nie zwróci na to uwagi, albo będzie mu to obojętne. 

W Summmertime jest lesbijka, która akurat ratuje ten serial momentami, bo jej rola jest ciekawa, a i sama aktorka fajnie gra. Także nie rozpędzałbym się ze stwierdzeniem, że wrzucają lpg, bo nie mają pomysłu i te postaci są nijakie i bez sensu.

• Upvote 1

Sabrina, to chyba najbardziej sztandarowy przykład z Netflixa. Nie wiem, jak można być obojętnym na takie nieudolne agitowanie.

I tu się zgadzamy. Nie obchodzi mnie, czy postacie są homo czy hetero.  Maja coś sobą reprezentować. A ten cały "duch netfliksa" to jest być może bardziej  ładowanie nic nie znaczących postaci po to aby były. Podejrzewam, że chodzi o to, aby wyrobić tolerancje, lub zszokować. Patrz wiedźmin i czarne elfy. Szczerze obejrzałem tylko pierwszy odcinek. Nie wiem jak te elfy zostały poprowadzone, mogę się domyślać tylko. Kończę te dyskusję , bo przyznam, że jestem uprzedzony do netfliksa dlatego, iż wiele seriali jest po prostu kiepska. Nie dam rady oglądać rzeczy średnich  Znam tylko Mindhunter, Sex education i End of the fuc***g world. Podejrzewam , że gdyby porównać HBO do Netfliksa to stosunek LGBT i czarnych byłby podobny( nie chce mi się szukać), lub nawet większy w HBO. Seriale jak OZ, the wire, The deuce, The sopranos, The night of... Wszędzie jest jakiś wątek homoseksualny, ale on ma coś wywołać, a nie być, aby być. To jest główny grzech netfliksa. Chociażby jeden z nowszych seriali : Euforia od HBO - Też wątek LGBT jest poprowadzony moim zdaniem beznadziejnie. 

• Upvote 1