Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

No, trochę żal się na to patrzy jak się tak miotają. 

 

Trochę jak twój kumpel mięśniak z czasów liceum, którego spotykasz po 15 latach na zjeździe absolwentów, a ten z łysinką i oponką wciąż próbuje wyrywać laski na bicka:(((

 

 

Odnośnik do komentarza

Juz ja widze jak banki rozwiazuja te umowy w takim czasie konkurencyjnosci prowadzenia rachunkow, no ale niech probuja :)

 

Jeszcze przed chwila nie bylo dnia zeby du.py nie zawracali przez tel ofertami  zeby tylko wziac kredycik albo do nich przejsc a teraz beda mi grozic haha

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

kanabis ma rację a wbk blefuje

 

" Wykorzystywanie rachunku niezgodnie z zadeklarowanym przeznaczeniem np. do  pośredniczenia w handlu walutami (w tym kryptowalutami) może jednak stanowić podstawę do wypowiedzenia takiej umowy  "

 

Tere fere, tak samo nie można wykorzystywać prywatnego rachunku do celów związanych z działalnością. A w praktyce mają to w du.pie i żaden bank z tego powodu nie rozwiąże umowy.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy wróżą bitcoinowi 1mln dolarów za sztukę w 2022. Ale sądząc po ostatnich wydarzeniach, gdzie siec nie wyrabiala z trqnsakcjami, gdzie koszt przesyłu części setnej bitcoina przewyższal wartość tego bitcoina, może być różnie. Trzeba było brać 5lat temu te bitcoiny za grosze, dzisiaj pewnie byłbyś milionerem. Obecnie robi się tyle kryptowalut, każdy chce coś z tego tort skubnac. Są nowsze, lepsze kryptowaluty, ale w która inwestować? Napewno nie na 5 lat, lepiej na krótszy czas. Teraz czasami są wzrosty o 200 procent w 24godziny na jakiś nowych krypto. Czasami spada o 50 procent w dzień. Kryptowaluty są w modzie, ale ciężko przewidzieć co to będzie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

my z kanabisemt kupilismy za 70-80zł, niedługo robimy party :obama:

 

proszę jak szybciutko zmądrzał, a jeszcze niedawno tak wojował :reggie:

 

mam nadzieję, że w ramach podzięki za oświecenie znajdę niedługo jakieś ferrari la ferrari na parkingu u mnie w Berlinie

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

zależy co masz na myśli przez długi termin, bo według dzieciarni z forum bitcoina długo termin to parę dni :) ja długoterminowo kupiłem, przerzuciłem do portfela i czekam cierpliwie, myślę że parę miesięcy co najmniej, nie mam ochoty na jakieś day trading i arbtiraż które wiele osób robi.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...