Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

xD ladny bufon.

Nawet moi biedni znajomi maja juz spore zyski na gieldach i co (pipi) maja to w bankomatach wyplacac po tysiac zl?Bo skan prawka strach przeslac...

Czasami istnieje potrzeba szybszego zasilenia kasy, Mejm profesjonalista wtedy kupuje kryptowaluty przez kantory i czeka 2 dni az dojda, (pipi) ze kurs 15 razy sie zdazy zmienic. 

 

EDIT:z bankomatu bez weryfikacji w sumie tez nie wyplaci czlowiek kasy. :dynia:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No to tym bardziej lepiej chyba nie wysylac nic w eter na serwery firm, ktore ze wzgledu na wiadoma specjalizacje, maja podwyzszone ryzyko zhackowania xD Ale tak, wiem, kto sie tam bedzie przejmowal typem co nie zjadl sniadania i ulokowal 80zl w btc. Tak jakby to mialo znaczenie dla tych co kupuja dane ile kto wpompowal w gielde.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

Mejm to daj konkretny przykład gdzie mogę spieniężyć krypto bez żadnych dokumentów, a nie wyzywasz od leniwych kutasów i się zachowujesz jak typ z elektrody

Wyzywam od leniwych kuta.sow ludzi ktorzy pisza posty jak ten ktory cytowalem, czyli "napiszczcie mi co i jak na pw bo mi sie nie chce ale bogaty to bym chcial byc". Rozumiem pytania jak ktos sie zatnie w jakiejs kwestii ale ku.rwa no  chociaz minimum pracy to trzeba wykonac samemu, nawet kanabis bez studiow byl w stanie kupic co chcial. I nie rozumiem czemu wziales tego ku.tasa do ciebie.

 

Godzinę temu, kanabis napisał:

Mejm ale handlowales cos krypto czy dla beki tu jestes

Sory kanabis ale kupienie coinow za cene sniadania to jeszcze nie handel.

Odnośnik do komentarza

Dobra ale można już skonczyc temat, skoro to jedyna opcja by wypłacić zarobek. Jak ktoś wchodzi w krypto z założeniem że nie będzie czego wypłacać, albo chce zarobić tylko na grę za free że stronki, która przyjmuje płatności w BTC to szkoda jego czasu i nerwów. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Mejm napisał:

 

 

Sory kanabis ale kupienie coinow za cene sniadania to jeszcze nie handel.

 

Wow wow wow byl tutaj jeden ze sniadaniem za 80zl teraz Mejm go przebija sniadaniem za 2k. No no to chyba depilacja posladkow included. I kurs bitcoina na youtube czytany wierszem

Nie dosc ze wpadl tutaj jak rambo zwyzywal innych okazalo sie ze niczym yano popier.doli a wyszlo ze nie ma racji na zasadzie nie wiem ale sie wypowiem to jeszcze tutaj probuje mnie obrazic ze NAWET KANABIS BEZ STUDIOW. 

Serio jakis kryzys wieku sredniego Mejm ze takiego buraka zgrywasz ? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Karolek napisał:

Skan dowodu to nie tylko obrazek z którego ktoś sobie może spisać dane. To dowód na to, że byliście np w banku/sklepie i ten kredyt/tv4khdr jeden z drugim braliście osobiście i nikt inny was w to nie wrobił=spłacacie.

Stąd moje pytanie. Co jak dodam znak wodny "Created 01.01.2018 for bitbay"  albo "Wypie.rdalaj z tym kredytem". To też będzie dowód, że byłem osobiście i wziąłem pożyczkę? 

Odnośnik do komentarza

Dżizas ludzie powtarzam po raz kolejny ze w poważnych instytucjach nawet posiadając skan dowodu nie ma opcji żeby wziąć na kogoś kredyt, natomiast w (pipi)pozyczkach wystarczy ze zna się czyjś pesel i już można szaleć. Recepcjonistka w hotelu mogłaby was udupic na lata.

 

chcecie się zabezpieczyć to kupcie konto na BIK i będziecie dostawać alert jak tylko będzie próba wzięcia pożyczki albo nawet abonamentu na wasze dane.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Grzegorzo napisał:

@Mejm serio pytasz o to osób, które miesiąc temu wyśmewały całą ideę krypto? Myślę, że kruk już lepiej Ci podpowie

https://localbitcoins.com są wyższe kursy ale da radę bez dowodu kupić

Ja nic nie wysmiewalem wrecz przeciwnie plulem w brode ze wczesniej nie zainwestowalem a mimo to Mejm mnie obraza.

Odnośnik do komentarza

Dobra bankowcy, wypłata to nie jest problem. Powiedzcie mi lepiej co potem z tym zrobić, żeby mnie US, CBŚ, CBA i FBI nie wsadziły do sztumu za nagłe posiadanie miliona monet?

Jest szansa się wykazać w zamian za informacje pozwalające zacząć realizować niebotyczne zyski za handel kryptowalutami :cool::lapka:   

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...