Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, raven_raven napisał:

 

Od kiedy zmiany kursu się podaje w złotówkach, a nie w procentach?

A ile w ciągu dwóch miesięcy do przodu :teehee:? Dajmy na to od 10.11.2017 do 10.01.2018. Tak sobie dobierając przedziały od dołka do górki to możemy się do końca świata licytować.


Sprzedałem po 110 (średnia skupu 41); odkupywałem po 91 i 97. 

Dziś patrzę w stronę Malbionu i Qumak. ^^

Edytowane przez Wilk_Zly
Odnośnik do komentarza

co Wy za giełdy macie, że nie da się błyskawicznym fśśśśt doładować?

zawsze jak kupuję to wyje,bać 5 zł na błyskawiczny to jak splunąć, zazwyczaj dosłownie 5 minut po zakupie się to już zwracało :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że wydając 5 zł na błyskawiczny przelew kupisz co chciałeś kupić za kwotę przelewu wcześniej. Nie wiem ile wydajesz, ale nawet jeśli to było 100 zł to inwestując to wczoraj w porównaniu do dzisiaj to byłbyś i tak więcej niż te 5 zł do przodu.

 

Nie że masz 5 zł wysyłać błyskawicznym przelewem.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, alienator napisał:

Akurat na bitbay nie ma opcji przelewu typu payu czy cos. 

I tak glupota ze tyle czasu to idzie bo oni maja konto w mbanku, ja rowniez

Ręcznie wszystko akceptuja

3 godziny temu, kanabis napisał:

Ale ja zartuje wczoraj poszlo dodatkowe 200 na ripple do tego co jest no i juz dzis jest 70 na plus wiec jest jak mowisz oczywiscie. Nawet wydajac te 5zl na przelew bulbym sniadanie do przodu :sir:

Przy tych wahaniach 5 zł to w sek się zmienia xD

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Mówie wam słuchajcie sie kanabisa, poszedłem na abucoins to odrazu dotpay fśśśśśśśśśt 300zł, INWESTUJ W LSK <KUP_ZA_68PLN> (głos robota) Teraz sprzedałem wszystkie LSK, przelałem na swoje konto te 300zł co włożyłem i operuje teraz Z A R O B K I E M 80zł. stać mnie na śniadanie w hotelu. ogólnie mega zadowolony jestem, następnym razem jak będzie podobny krach trzeba będzie debet w kredytówce wyczyścić xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...