Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus
3 minuty temu, MaZZeo napisał:

 

Czyli wszystko ch/uj, banksterka, oszusty, a wzrosty funduszy i rynków akcji w ostatnich latach to fatamorgana. Jezu, w innych życiowych też wykazujecie taką ignorancję?

 

 

 

a gdyby tak odkopać posty mazzeo o bitcoinach sprzed 6 miesięcy xD

Odnośnik do komentarza

No i? Chyba pisałem już o krypto że to był mój błąd, więc możecie sobie wykopywać wszystko co pisałem dowoli. Ja byłem ignorantem w temacie krypto i nie miałem wiedzy i to przyznaje. Problem w tym że niektórzy bedą wiecznie brnąć w zaparte i pogłębiać się w swojej ignorancji i braku chęci pogłębiania wiedzy mimo że podstawia im się niektóre rzeczy pod nos.

 

2 minuty temu, raven_raven napisał:

Nie chcę być brutalny, MichAelis już zrobił robotę ostatnio w temacie Revoluta jak bankowiec nie umiał karty płatniczej rozpoznać, wystarczy chyba.

 

ale po co pier/dolisz takie głupoty to ja nie wiem. Idź się poliż po jajcach z pingiem i michałem w takim razie.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MaZZeo napisał:

Ja już od paru lat nic nie sprzedaje :usmiech: a gdybym mógł to bym pozabierał 90% doradców uprawnienia do sprzedaży produktów inwestycyjnych bo nie znają ich działania.

Aaa, czyli mam się pakować w jakieś fundusze, których nie ogarnia 90% bankowców xd

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, raven_raven napisał:

tak jak Pan Jezus powiedział :lapka: 

 

35hhjk4.jpg

 

czasami tylko żgają te euraki jak założę przez przypadek jakąś parę z k a p i t a ł e m w środku

Możecie się śmiać, ale od 5 lat Co tydzien wrzucałem po ~20 zeta do "skarbonki". Grosiki, które bym rozwalil na głupoty i tak. Wyjalem pare dni temu 5tysi. Normalnie bym ich nie miał, nawet gdybym odkładal na oszczędnościowe z wyplaty.

Odnośnik do komentarza

od dwóch lat tak jeżdżę na wczasy. Wspólnie z dziewczyną wrzucamy codziennie drobniaki +100 zł z każdej wypłaty. Starcza na tygodniowe wczasy w Grecji czy Turcji. Wyjąć 5-6k z konta to jednak boli, a tak nic się nie odczuje bo i tak tą kasę co się wrzuca przepuściłoby się na głupoty. POLECAM. #rekinbiznesu#doradcafinansowy 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś ktoś polecał konto w mbanku, które automatycznie odkładało końcówki wydatków do takiej skarbonki. No ale to jest dla ludzi, którym kasa przecieka przez palce. Jak przychodzi pensja to zostawiam na koncie kwotę X na bieżące zakupy, Y na rachunki, Z na rozrywkę (i to jest do wydania a nie dodatkowo ciułania po kątach) a pozostałą część wywalam na cel inwestycyjny/oszczędnościowy/wakacyjny i zapominam o jej istnieniu do czasu zajścia potrzeby. To taki ekwiwalent tych końcówek do świnki - pozwala zachować planowanie finansowe, dyscyplinę i jednocześnie uczucie, że jakaś tam kwota jest swobodnie do wydania, a nie "o rety co to będzie". Takie @Yakubu'owe "if it fits your macros" - żryj i wydawaj to co sobie przyznałeś.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, MaZZeo napisał:

Ja już od paru lat nic nie sprzedaje :usmiech: a gdybym mógł to bym pozabierał 90% doradców uprawnienia do sprzedaży produktów inwestycyjnych bo nie znają ich działania.

U was w branży kazdy jeden to mesjasz bankowości , normalnie jak budowlańcy ... o panie kto to tak spyerdolil :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak nie potrzebujesz teraz gotówki to trzymaj bo na wartości nie powinien stracić. Tylko zabezpiecz go jakoś, stan jest często ważniejszy od wieku. Niby oczywiste ale wielu ludzi myśli "stary=dużo warty".

 

Ze skarbonek się nie śmieję bo sam mam taką "kanę" po cukierkach i codziennie coś wpada, od 1 zł w górę + pieniądze od rodziny na różne okazje. Na większe wydatki typu ubezpieczenie samochodu są koperty, co miesiąc 100 zł i po roku bez bólu można wyjąć i wpłacić na konto. Wiadomo, że za te grube kwoty mógłbym kupić akcje MS i opływać w luksusach ale nie bedo bankstery piniendzy moich kraść.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na yt pojawiło się w ciągu roku sporo vlogów o tym jak inwestować w mieszkania i jak na tym niby się " łatwo " zarabia XD. Mam wrażenie że ludzie którzy mają tych mieszkań więcej niż 5 czyli raczej są to jakieś firemki/spólki  i trzepią z tego kasę chcą się tego pozbyć, bo to tak kolorowo nie wygląda ewentualnie chcą podtrzymać sztucznie tę bańkę która narasta od paru lat i opie.rdolić jakiemuś leszczowi co myśli o dochodzie pasywnym z kawalerki xd i życiu na Hawajach jak to prezentują kołcze. Znajomy w Krakowie wynajmuję 3 mieszkania i zdarza się że tyle (pipi)ać się musi z tym biznesem że to wygląda słabo. Chu.j wie w co tą kasę inwestować bo patrząc na demografie inwestowanie w mieszkania wygląda na chwilę obecną kiepsko

 

Edytowane przez Sig
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.