Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

a to hujki. No nic wyślę jutro żonę do siedziby niech załatwi, w końcu to z jej wypłaty idzie hehe

 

Dziękie Pany za rady.

 

Nie. Niech nie idzie do oddziału bo nic nie załatwi. To nie jest problem który rozwiąże pracownik oddziału. Zgłoś reklamacje na infolinii albo przez bankowość elektroniczną.

 

I nie zdziw się jak przy następnej racie znowu potrącą wyższą kwotę.

Odnośnik do komentarza

 

a to hujki. No nic wyślę jutro żonę do siedziby niech załatwi, w końcu to z jej wypłaty idzie hehe

 

Dziękie Pany za rady.

Nie. Niech nie idzie do oddziału bo nic nie załatwi. To nie jest problem który rozwiąże pracownik oddziału. Zgłoś reklamacje na infolinii albo przez bankowość elektroniczną.

 

I nie zdziw się jak przy następnej racie znowu potrącą wyższą kwotę.

Spokojnie mamy tam swojego opiekuna co się naszymi finansami zajmuje. Pani Magda wsio załatwi (zawsze gdzieś dryndnie i zrobione) ale trzeba być osobiście żeby twarz zobaczyła, coś jak w banku Gringotta z Harrego P.

 

Co do następny rat to na bank będzie to samo bo widzę że taki harmonogram do 07.2017. Pewno będą do lipca robić storno co miesiąc. Co by nie mówić o BGŻ ale storno to oni umieją robić xD

 

 

@M ja nie blantman. Mimo posiadania kilku kont jak kupujemy lampę to zawsze za wspólne.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

W ogóle w Smart Banku/Nest Banku jakieś ofiary siedzą. Problem z pojawiającą się nagle czy znikającą kasą mam od początku

 

w wakacje jakoś zniknęło mi 5 dych, ale nie chciało mi się tego zgłaszać. Jakoś niedawno pojawiło się na koncie 200 + . To już oczywiście zgłosiłem na infolinii i po 1 minucie kasy już nie było xD. A ja na zaksięgowanie swoich przelewów 24 h i dłużej czekam

 

oczywiście jako nagrodę za zgłoszenie nadprogramowej kasy dostałem upominek. - 20 zeta za 15 minutową rozmowę telefoniczną :)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Kisne. Przeciez jakbys tego nie zauwazyl i nie zglosil to by nikt po ich stronie nawet tego nie poprawil. "No wie pan, tak jest w systemie, system winny".

 

już tak nie demonizujmy. W bankach są cały czas jakieś pomyłki systemowe które się poprawia, stornuje itp i klient nawet tego nie zauważa

Odnośnik do komentarza

No i ludzie sie nabieraja na ten nestbank, nawet widzialem jak tutaj ktos polecal, zeby zalozyc tam konto. Musialoby mi mocno przeorać mózg żeby założyć tam konto ale śmiało, do debili świat należy.

Nadaje się tylko do konta oszczędnościowego, obecnie coś koło 2,2%. Jak robisz tam 1 operację na miesiąc to raczej idzie zapanować co się dzieje w historii.

 

W innym wypadku, w życiu. Karty debetowej nawet nie odpakowałem z koperty.

Odnośnik do komentarza

No i ludzie sie nabieraja na ten nestbank, nawet widzialem jak tutaj ktos polecal, zeby zalozyc tam konto. Musialoby mi mocno przeorać mózg żeby założyć tam konto ale śmiało, do debili świat należy.

Etam, nie pierwszy i ostatni raz

 

ja nest bank mam do codziennych wydatków, bo darmowa karta itepe, no i fajna oferta jeśli chodzi o kont watowe. Nie trzymam tam więcej niż tysiaka na chleb i mleko

 

konto firmowe mam w mbanku, a oszczędnościowe z lokatami jeszcze gdzie indziej więc luz

Odnośnik do komentarza

Kisne. Przeciez jakbys tego nie zauwazyl i nie zglosil to by nikt po ich stronie nawet tego nie poprawil. "No wie pan, tak jest w systemie, system winny".

 

już tak nie demonizujmy. W bankach są cały czas jakieś pomyłki systemowe które się poprawia, stornuje itp i klient nawet tego nie zauważa

Nienawidze bankow, jestem uprzedzony.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

http://bankomaniacy.pl/200-zl-do-empik-com-za-wyrobienie-karty-kredytowej-banku-millennium/

krótka piłka panowie, troche sie cykam złożyć 10 wniosków na karte kredytową, by kupić sobie za to konsolę xd Mazzeo mogą mnie jakoś wyruchac w banku za działanie na szkode albo jakiś inny absurd? 

 

regulamin promocji 2 kartki a4 nie doczytałem się haków, karty kredytowej też nic specjalnego.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

Promocja obejmuje wyłącznie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które złożą Wniosek kredytowy (dalej: „Wniosek kredytowy”) o wydanie dowolnej głównej karty kredytowej MasterCard Banku Millennium („Karta”) i zawrą Umowę karty kredytowej (dalej: „Umowa”) dotyczącą tej Karty

 

słowo klucz "zawrą umowę". Nie wystarczy więc złożyć samego wniosku, a chyba zdolności kredytowej na 10 kart nie masz :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...