Skocz do zawartości

Blade Runner 2049


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 453
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Blade Runner z kategorią wiekową R, oraz to że stawiają na prawdziwą scenografię a nie na green screena , którego ma być bardzo, bardzo mało

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/kategoria-wiekowa-blade-runner-2049-zdjecia-i-szczegoly-1510266

 

000245426.jpg?w=669000245424.jpg?w=669000245425.jpg?w=669000245423.jpg?w=669

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czytałem, że kwestia jego bycia lub nie bycia replikantem niekoniecznie zostanie wyjaśniona w drugiej części.

 

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/blade-runner-2049-is-harrison-fords-deckard-a-replicant-957417

 

 

 

Director Denis Villeneuve reportedly told the French website Allocine in a recent interview that the answer to the question will "not necessarily" be made blatantly obvious in the new film
Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Ford z biegiem lat staje się coraz gorszym aktorem (jak bozia da to tego szpetnego nowego indiany jonesa świat nie ujrzy) ale Gosling może się tutaj udać, zależy od jego postaci. Drive pokazał, że im mniej ma do gadania tym lepiej gra.

 

ale klimat bije mocarny od tego zwiastuna, trzeba przyznać. chyba bardziej tego jestem ciekaw niż nowego Aliena

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zamiast rutgera hauera, ktorego roy batty byl.....mmmm...nie wiem czy wiecie, najbardziej elektryzujaca postacia oryginalnego blade runnera i glownym bohaterem tego filmu, dostaniemy tym razem duzego kolesia, specjalizujacego sie w graniu duzych kolesi. To znaczy, okej, byl duzy i zabawny w guardians of the galaxy, duzy i grozny w jakichs tam innych filmach, ale chyba nie tego oczekuje. Chyba, ze to letto bedzie glownym antagonista....w sumie to nie wiem i nawet nie chce wiedziec. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

no, ford wyglada jak wcisniety na sile. szkoda, ale nie ma co skreslac. klimat ze zdjec bije, a on obok muzy jest najwazniejszy

Zacytuje Dema:

"Harrison Ford ma już tak bardzo dosyć. Dla Blade Runnera już nawet się nie przebiera tylko pozuje w tym co przyszedł.

Co mu kto zrobi."

16998097_960087417455225_441739795381430

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...