Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, XM. napisał:

Dobrnalem do 6 chap i pytanie -te misję z honorem będą jakoś oznaczone? Jak najszybciej podbić pasek "respektu" na maxa? Kurde w połowie go mam ;(

Mi samo wpadlo dawno przed 6 chapterem. Widze lubilo sie pobawic w niegrzecznego komboja kolezko

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 godziny temu, kanabis napisał:

Poza tym wydawac 1500 na druga konsole kiedy za rok moze byc juz ps5?

Nie będzie PS5 za rok. 

1 godzinę temu, XM. napisał:

Dobrnalem do 6 chap i pytanie -te misję z honorem będą jakoś oznaczone? Jak najszybciej podbić pasek "respektu" na maxa? Kurde w połowie go mam ;(

No są zaznaczone na biało jak misje strangerów.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wredny napisał:

Czarne miśki uciekają defaultowo chyba, tylko grizzly są agresywne. 

Przecież to był grizzly :D 

A tak poza tym to niespecjalnie chce mi się multi odpalać zwłaszcza, że zbugował mi się pucharek za

Spoiler

panią Hobbs o czym dowiedziałem się jak ostatnio zerknąłem na pucharki. Po powrocie do domu figurki już nie było, a Hobbsowa chatka też pusta. Niby zawsze mogę odpalić grę jeszcze raz ale średnio mi się widzi szukanie zwierzątek raz jeszcze.

Za długo już chyba cisnę w tą gierkę...

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
5 minut temu, BoroBoro napisał:

Szkoda ze w armadillo nic nie ma :(, po zakończeniu fabularnego wątku chyba nie ma nic do roboty na tej mapie już, zwłaszcza tej z pierwszej części 

Ale pozwiedzaj sobie tę starą mapkę, bo jeszcze jest sporo do zrobienia

wyniszczone cholerą Armadillo (idź do general store i zobacz co powie John jak zobaczy obraz na półce), żywe Tumbleweed, trzy legendarne zwierzęta, trzy legendarne ryby, nowe zwierzęta i rośliny, ukryty skarb Otisa Millera.

 

Czułem się tam, jakbym wrócił do domu, tak bezpiecznie, ale nie do końca xd

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Wredny napisał:

Robił ktoś te wyzwania strzeleckie? Jak ja mam wytrącić broń trzem typom, skoro wszyscy mają ją na stałe przyspawaną do dłoni? Jak strzelę drugi raz w łapkę to typ umiera :yao:

Spoiler

Ja to zrobiłem po skończeniu gry przy głównym wejściu do Fortu Mercer, i przy okazji kolejne, czyli strącenie trzech kapeluszy z głowy :lapka: 

Lancaster, deadeye i znaczna odległość, pykło przy drugiej próbie 

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Pamietam, ze robilem zadanie pt. Money Lending and Other Sins (lV). Problem w tym, ze nie widnieje na liscie missji. A teraz wlasnie zaczalem czesc V tego zadania. Pytanie jest nastepujace: czy moglem zaczac kolejna czesc jezeli nie ukonczylem(teoretycznie), czesci IV ? Pytanie wydawac sie moze retoryczne, ale tak wlasnie mam. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, MEVEK napisał:

Pamietam, ze robilem zadanie pt. Money Lending and Other Sins (lV). Problem w tym, ze nie widnieje na liscie missji. A teraz wlasnie zaczalem czesc V tego zadania. Pytanie jest nastepujace: czy moglem zaczac kolejna czesc jezeli nie ukonczylem(teoretycznie), czesci IV ? Pytanie wydawac sie moze retoryczne, ale tak wlasnie mam. 

One się nakładają na siebie i i medal dostajesz dopiero za ostatnią część misji, i chyba nie dało rady ich pominąć do 6 chaptera.

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Ostatnia nie pojawia sie w dzienniku. Dziwne? To jak mam uzyskać złoto za misje ? 

 

6 minut temu, MaZZeo napisał:

ale to polowanie to jest wrzut na dupie czasami. Chce miec wszystkie torby, ale weź znajdź 3 gwiazdkowego bobra albo borsuka :/ 

Bobra znalazłem idą w gore rzeki przy brzegu w zaroslach, zaraz po ubić legendarnego. Inna sprawa, ze nie umiem go zabić.  Chyba tylko trujaca strzała, bo nie mam czerwonej kropki na zwolnieniu ? 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.