Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Polowanie i zbieractwo to jeden z gorszych elementow tej gry. Jeśli ktoś jeszcze myśli czy robic 100% to posłuchajcie dobrej rady i olejcie to. Świetne wrażenie które robi główna część gry zostaje zatarte przez spamowanie wiedźmińskimi zmysłami przez kolejne 20-30h.

 

Najsmieszniejsze jest polowanie na egzotyki kiedy gra nie spawnuje zwierząt które zabijamy. I to nie jest żadna teoria spiskowa tylko tak napisana jest ta gra. Aby to wytestować wystarczy pojechać w miejsce gdzie jest masa aligatorów. Zobaczycie w okol siebie około 10, zabijcie 2 czy 3 to reszta zniknie z obszaru praktycznie na waszych oczach i już żaden sie nie pojawi w okolicy przez jakies 2 doby. I tak jest z każdym gatunkiem więc zbierając 30 tych rózowych s(pipi)ysynow gramy w spanie w obozie na bagnach. Szkoda że sie medytować nie da jak w Wiedzminie.

 

Albo wyzwanie zielarza żeby zebrać każdą roślinę jeszcze raz. I objeżdzaj znow każdy zakatek mapy i rwij 43 różne rodzaje badyli ktore już kiedyś zerwałes ale wyzwanie nie było jeszcze aktywne :wallbash:

Odnośnik do komentarza

Przeciez polowanie to jedna z najzaje,bistrzych rzeczy w grze. 

A ze juz ktos chce gre robic na 10p% i inne zboczone rzeczy no to wtedy moze sie nie spodobac logiczne.

Mazzeo znajdz na mapie znacznik gdzie wystepuja bobry przeczesz okolice i tam nie ma bata musi sie pojawic przynajmniej jedna sztuka na 3*. Lekki sztucer, deadeye na lepetyne , fast attack i po szmulu

Odnośnik do komentarza

Siemano! 

Mam pytanko - czy zadania takie jak "Księżne i inne zwierzęta" czy zadanie polegające na zbieraniu kości można zaliczyć po przejściu epilogu :

Spoiler

grając Marstonem?

Szczerze mówiąc nie mam w chwili obecnej cierpliwości do szukania znajdziek, a tym bardziej do polowania na czaple (zacząłem robić pierwsze zlecenie z "Księżnych", upolowałem 3 śnieżne czaple i od 5 godzin szukam 2 pozostałych i nic się nie spawni ... wrrr) i nie wiem, czy mam się uzbroić w cierpliwość i tego szukać, czy mogę kontynuować fabułę, a tym zająć się po przejściu gry..

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Weteranek93 napisał:

Siemano! 

Mam pytanko - czy zadania takie jak "Księżne i inne zwierzęta" czy zadanie polegające na zbieraniu kości można zaliczyć po przejściu epilogu :

Szczerze mówiąc nie mam w chwili obecnej cierpliwości do szukania znajdziek, a tym bardziej do polowania na czaple (zacząłem robić pierwsze zlecenie z "Księżnych", upolowałem 3 śnieżne czaple i od 5 godzin szukam 2 pozostałych i nic się nie spawni ... wrrr) i nie wiem, czy mam się uzbroić w cierpliwość i tego szukać, czy mogę kontynuować fabułę, a tym zająć się po przejściu gry..

 

Wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia 100% w grze, można zrobić po ukończeniu ostatniej misji.

 

Jeśli chodzi o czaple, to polecam szukanie w tym miejscu:

 

 

Zapisz grę, sprawdź czy coś się pojawiło (jeśli nie to wczytaj), zabij, zapisz i tak w kółko. Ja jeszcze dla pewności wszystkie truchła przenosiłem na pobliską drogę, żeby nie przeszkadzały w spawnowaniu się ptaszysk :teehee:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mastah napisał:

 

Wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia 100% w grze, można zrobić po ukończeniu ostatniej misji.

 

Jeśli chodzi o czaple, to polecam szukanie w tym miejscu:

 

 

Zapisz grę, sprawdź czy coś się pojawiło (jeśli nie to wczytaj), zabij, zapisz i tak w kółko. Ja jeszcze dla pewności wszystkie truchła przenosiłem na pobliską drogę, żeby nie przeszkadzały w spawnowaniu się ptaszysk :teehee:

 

Wielkie dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza

no i skończone

 

minusy:

- mechaniki gameplayu + lag

- misje jedz i zabij x 999

- odleglosci od misji do misji momentami i jednak czas gry przegięty mocno choc epilog sztywniutki

 

plusy:

- POSTACIE

- FABULA

- SWIAT

- MUZYKA

- OPRAWA

- i cala reszta

 

8/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nie no kur.wa 10/10, je.bac god of war

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problem z 9 wyzwaniem jeźdźca (przejechać z Van Horn do Blackwater poniżej 17 minut)? Już któryś raz z rzędu próbuję i nie wchodzi, odpaliłem nawet stoper w telefonie i spokojnie w 12 minut to robię, oczywiście nie dotykam wody, no chyba, że kałuże i deszcz też się zaliczają... :dry: 

Ktoś może miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, grzech83 napisał:

Miał ktoś problem z 9 wyzwaniem jeźdźca (przejechać z Van Horn do Blackwater poniżej 17 minut)? Już któryś raz z rzędu próbuję i nie wchodzi, odpaliłem nawet stoper w telefonie i spokojnie w 12 minut to robię, oczywiście nie dotykam wody, no chyba, że kałuże i deszcz też się zaliczają... :dry: 

Ktoś może miał podobny problem?

nie to zebym cos ale masz pewnosc ze jezdzisz w dobra strone?? :)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

nie to zebym cos ale masz pewnosc ze jezdzisz w dobra strone?? :)

HA HA HA:laugh: dobre, tak jak jest  napisane w opisie wyzwania: z VAN HORN do BLACKWATER ;)

 

19 minut temu, Figuś napisał:

Wpadło za trzecim razem, za pierwszym mnie misiek zrzucił z kunia, za drugim napadli bandyci i też spadłem z konia :dafuq: 

  

 

Hmm, to nie można w ogóle spaść z kunia????!!!! :facepalm: :wallbash:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...