Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem misję z

 

wysadzeniem mostu

wyczyscilem mapę z misji pobocznych i mam już tylko jeden znacznik w obozie - Dutch. 

Wrzuci mi ktoś w spoiler czy kolejna misja to już finałowa i ile mniej więcej zajmuje przejście epilogu.  

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do zakończenia.

 

Spoiler

Jestem teraz w epilogu, czy po skończeniu wszystkich misji w epilogu będę miał możliwość dalszej gry? Od samego momentu zakupu cisnę tylko fabułę, chciałbym to samo zrobić w epilogu a dopiero później brać się za dodatkowe rzeczy. 

 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Przypomniałem sobie o fajce dla Dutcha, którą zdobyłem już jakiś czas temu. Ale nie mogę mu jej dać. Jestem w czwartym rozdziale, Dutch jest w obozie. 

Albo gra mi na to nie pozwala, albo coś się z zapisem nie tak zrobiło i ona dalej tam tkwi, bo w torbie jej nie mam. Takie rzeczy są w niej pokazane, bo nie pamiętam jak z harmonijką było, a nie wiem czy jest sens tam znowu drałować, żeby ten domek sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza

Zawaliłem egzamin z materiałoznawstwa żeby skończyć wątek główny w RDR2. Warto było, strasznie podoba mi się narracja w tej grze. Czuję niedosyt ale w sumie nie potrafię wskazać czego mi brakowało. Zakończenie RDR1 podobało mi się bardziej ale tutaj też mega klimatyczne. Liczę ,że następna część będzie działa się jeszcze wcześniej. To co za 8 lat kolejna część, ciekawe co będę wtedy w życiu robił. Pierwszego RDR ogrywałem jeszcze za czasów szkoły średniej. Na pewno jest to najlepsza gra w jaką grałem w tym roku. Mam nadzieje na jakieś DLC fabularne. 

 

Gierka zostaje na półce w kolekcji, będę od czasu do czasu do niej wracał na polowania. 

 

Spoiler

Kurde nie warto było bo teraz muszę do Niemiec jechać zdawać za 2 miesiące jak okres karencji się skończy :| Przynajmniej pracodawca płaci. 

ap_090911089838_sq-3271237f28995f6530d96

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Zawaliłem egzamin z materiałoznawstwa żeby skończyć wątek główny w RDR2.  ... co za 8 lat kolejna część, ciekawe co będę wtedy w życiu robił. 

 

 

Zawal jeszcze kilka egzaminów i ja ci powiem co będziesz robił za 8 lat. (pipi)ał łopatą w jakimś dole.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, gram od premiery codziennie i wreszcie przeszedłem 6 chapter -ostatnia misja ogień z doopy.

zaczynam epilog i gram ta pizda z jedynki

:( od razu mi się odechciało grać. 

Tylko nie odpisywać mi w spoilerach ze jeszcze wrócę do Morgana albo nie wrrr.

.

No nie dam 10 na ten moment.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...