Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.12.2018 o 13:09, Figuś napisał:

Po ostatniej jakże satysfakcjonującej misji w drugim epilogu, powinieneś być blisko tej oceny.

Ehh przeszedłem no i hoi gra na 10, ale przez tamto daje 9+, yebac rockstar maczetami. Pora kupić rdr1 bo nigdy nie dałem rady skończyć.

 

 

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że pierwsze godziny papy z dachu nie zrywają, jest klimatycznie, ale już mam zarzuty do strzelania(nie wiem jak można w to grać bez autoaima), sterowania i tzw.klawiszologii. Przypuszczam, że po iluś tam godzinach i Meksykach będzie coraz lepiej, ale strzelanie nie robi, a to niedobrze.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SlimShady napisał:

Powiem Wam, że pierwsze godziny papy z dachu nie zrywają, jest klimatycznie, ale już mam zarzuty do strzelania(nie wiem jak można w to grać bez autoaima)

 

Normalnie?

 

ja za to nie wiem jak można grać z autoaimem. Ja często odstrzeliwuje kapelusze i broń dla beki xd

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SlimShady napisał:

Powiem Wam, że pierwsze godziny papy z dachu nie zrywają, jest klimatycznie, ale już mam zarzuty do strzelania(nie wiem jak można w to grać bez autoaima), sterowania i tzw.klawiszologii. Przypuszczam, że po iluś tam godzinach i Meksykach będzie coraz lepiej, ale strzelanie nie robi, a to niedobrze.

Co do strzelania to niestety taki urok gier RS. W RDR 2 co prawda jeszcze nie grałem, więc mam nadzieje, że faktycznie po zmianie w ustawieniach da się normalnie celować.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Wylaczylem po 30 sekundach,  szalona zabawa bluescreenem, nadmierna gestykulacja i suche teksty, to nie do RDR2. 

Zeby nie bylo offtopu, wyczyscilem mape z kazdej fabularnej rzeczy, i tak jak myslalem,  post game bez

Spoiler

ekipy, obozu, misji z towarzyszami

jest pusty i bezcelowy.

No ale i tak ponad 60h 10/10 gry. Nie chcialem tego konczyc, zaluje, ze nie bede mogl przejsc tego znow pierwszy raz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...