Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy rozdział nr 5 to jakaś prowokacja?

 

W ogóle im dalej tym bardziej się ta powolna i wiarygodna narracja zaczyna zmieniać w brykanie po wydarzeniach. Trochę lipa.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Po rozpoczęciu 5 chaptera zamknąć oczy albo przynajmniej nie rozglądać się za bardzo, sprintem do znacznika z misjami, postrzelać trochę i naaaawet nie wytrąca to za bardzo z klimatu. Dzięki bogu że ta zmiana otoczenia nie trwa zbyt długo a główna akcja dzieje się przy

 

wodzie, a nie w głębi dżungli

, koniec końców nie miałem niesmaku po tym, ale dobrze tego też nie zapamiętałem.

Edytowane przez c0ŕ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No generalnie to skończyłem, straszny moloch ta gra, moim zdaniem bezdyskusyjne goty i może gotg, ale nierówne w ch,uj, jakieś elementy designu zaimplementowane na początku gry, potem zniknają, pod koniec gry dopiero zwróciłem uwagę na muzykę w grze, bo na początku jej nie było, tempo fabuły też jakieś takie nierówne, raz fabuła pędzi, raz zwalnia, fajny pomysł na końcówkę gry ale jakoś średnio zrealizowany moim zdaniem. Mimo wielu wad wystawiłbym jej -10/10, ale kredyt zaufania do Rockstar się wyczerpał i więcej tego samego już nie jestem w stanie od nich przyjąć. Do zaorania jest ten silnik, pora zmienić podejście do desingu questów. Myślę, że 2018 to byl ostatni moment na wydanie tej gry, bo trochę później już by jej nie uszły na sucho niektóre głupotki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ragus napisał:

nom, lada moment spodziewam się Sully'ego i Chloe

bryyyyyym jeepem w błocie

1 godzinę temu, szejdj napisał:

pod koniec gry dopiero zwróciłem uwagę na muzykę w grze, bo na początku jej nie było

Badałeś uszy mordo?

Odnośnik do komentarza

Kilka pytań:

 

-Reszta rewolwerowców(nie licząc początkowej czworki) uaktywni się w późniejszym czasie?

-W, którym akcie  można ominąć misje albo zablokować do nich dostęp(nie licząc misji związanych z honorem)

-Czy misje dla obozowiczów uaktywnią się same czy muszę gadać do ludzi?

-Jakbym pewne misje dla strangerów(związane ze zbieractwem) zrobil po ukończeniu fabuly to strace cos w dialogach/cutscenkach?

-Które dokładnie misje ze zbieractwem nie nagradzają zadnymi dialogami/przerywnikami?

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SlimShady napisał:

-Reszta rewolwerowców(nie licząc początkowej czworki) uaktywni się w późniejszym czasie?

Nie ma 'reszty' wracasz pózniej do ziomka co pisał książkę w Saint Denis i będzie jeszcze jedna misja w tym wątku i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SlimShady napisał:

-W, którym akcie  można ominąć misje albo zablokować do nich dostęp(nie licząc misji związanych z honorem)

II, III, IV, VI

 

Godzinę temu, SlimShady napisał:

-Czy misje dla obozowiczów uaktywnią się same czy muszę gadać do ludzi?

Musisz chwilę pocampić w obozie i sami podejdą.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny zestaw pytań, ale możliwe, że to easter egg:

 

-O co chodzi z 

Spoiler

tułowiem bez glowy i nog zawieszonym pod mostem i napisem na scianie,  "patrz na moją pracę". To jest misja czy easter egg?

-Co się stanie jeśli  na farmie

Spoiler

odejdziemy od stołu?

-O co chodzi z notatką w chacie na temat księżyca, góry i jakiegoś bożka. To jest misja czy easter egg?

-Kim był chłop

Spoiler

znaleziony na plaży, który napisał list miłosny do Bonnie?

 

 

Do którego aktu najpóźniej muszę ogarnąć temat z przedmiotami dla obozowiczów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...