Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym być na siłę kontrowersyjny, ale żadne GTA nie podobało mi się na tyle, żebym jakąkolwiek grę z tej serii ukończył. Ukończyłem za to Red Dead Redemption i gierka bardzo mi się spodobała, a sama końcóweczka zmiażdżyła mi oba jądra na krwawe żyletki.Dwójka? Wygląda to wszystko bardzo dobrze. Mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnego zbierania ziółek, jedynego ewidentnie zyebanego elementu jedynki...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Czezare napisał:

Nie chciałbym być na siłę kontrowersyjny, ale żadne GTA nie podobało mi się na tyle, żebym jakąkolwiek grę z tej serii ukończy

Wystarczająco kontrowersyjny jestes mówiąc to i wiedząc, że jesteś fanem Coda

Odnośnik do komentarza

Nie zesrałem się ze szczęścia, ale tylko przez znienawidzoną przeze mnie formułę trailera (narracja z awesome przymiotnikami i wycineczkami mechanik gry? Tak to Need for Speed się reklamuje). Wygląda to mega dobrze i chyba obadanie w ruchu jak to wszystko łączy się w jeden spójny westernowy świat to na jakieś 100% będzie strzał w ryło bez ostrzeżenia.

 

Jedynka skończona, teraz byle do października.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pierwszy RDR był najlepszą grą poprzedniej generacji, tak już teraz wiem że dwójka zrobi to znowu i wpadnie do mojej listy TOP 10 ever. Jak ktoś lubi westerny i te klimaty nic lepszego już nie znajdzie przez długi czas. Na drugą część czekamy 8 lat, i już wystraczy, oby do pażdziernika, biorę urlop 5 dni!

Trailer bardzo podobny do tego jak R* promował pierwsze RDR, tyle tylko że tutaj wszystko wydaje się i jest lepsze i większe. Wszystko!

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, II KoBik II napisał:

Odpalilem to na spokojnie na swoim tiviku w tym jutubowym 4K. :mog:

 

Rozumiem ze to pokaz z Koksa. Bo PS4 to sie raczej obrzyga. Nie widze innej opcji przy tak dużym świecie. 

 

Nie wiem czy grałeś w Horizon zero Dawn.

Gameplay był z PS4 PRO

https://blog.us.playstation.com/2018/08/09/watch-the-red-dead-redemption-2-official-gameplay-video/

Na tym YT i tak są pocięte detale, ten bez kompresji sobie pobierzcie

 

Na zwykłej plejce pewnie będzie po prostu trochę mniej detali za sprawą niższej rozdzielczości i zmniejszony draw distance. Raczej nie ma czym się martwić

 

edit: Prawda!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...